Edward7
2447

Czy magnetyczny hydrożel może wyjaśnić zjawisko magnetyzmu szczepionek covid?

Czy postęp w dziedzinie hydrożelu magnetycznego mógłby wyjaśnić zjawisko magnesu wirusowego szczepionek COVID, zwłaszcza że badania potwierdzają, że może on być aktywowany magnetycznie i zdalnie sterowany za pośrednictwem inteligentnej sieci?

Może postęp w dziedzinie magnetycznego hydrożelu, był przyczyną dziwacznego zjawiska magnesu wirusowego COVID ? To zjawisko jest bardzo dobrze udokumentowane, a liczne osoby zaszczepione szczepionkami COVID na całym świecie pokazują na wideo, że magnes przyczepia się do ich ramienia w miejscu wstrzyknięcia, ale nigdzie indziej na ich ciele. TimTruth.com wydało kolejną kompilację, tym razem 47-minutową wersję z ludźmi w każdym wieku i kultury, pokazujący, co się dzieje. Stanowi on przytłaczający dowód na to, że jest to prawdziwe zjawisko, pomimo tego, co twierdzą zdesperowani obalacze i apologeci szczepionek, chociaż apologeci szczepionek nie są dla nich dobrym określeniem, ponieważ ten zastrzyk chemicznego koktajlu nie jest szczepionką . W niektórych filmach ludzie zdejmują ten sam magnes z ramienia i przyklejają go z powrotem do lodówki, gdzie pozostaje. Metaliczne nanocząstki to dobre przypuszczenie, aby wyjaśnić, co może się dziać. W tym artykule przyjrzymy się konkretnie postępom w dziedzinie hydrożelu magnetycznego i temu, czy mogłoby to wyjaśnić to zjawisko (osoby, które nie są z tym zaznajomione, zapoznaj się z moim wcześniejszym artykułem na temat hydrożelu ).

Kształtowanie magnetycznego hydrożelu
Na początek zdefiniujmy słowo hydrożel: „ sieć usieciowanych łańcuchów polimerowych, które są hydrofilowe, czasami występuje w postaci żelu koloidalnego, w którym ośrodkiem dyspersyjnym jest woda". Trójwymiarowe ciało stałe powstaje w wyniku połączenia hydrofilowych łańcuchów polimerowych za pomocą wiązań poprzecznych. „Ten wojskowy artykuł , który zacytowałem wcześniej, stwierdza, że opracowywany hydrożel (przez Profusa z pomocą DARPA) składałby się z 2 części -„ łańcuchów polimerowych ”i„ elementu elektronicznego ”. Elektronika prawie zawsze lub zawsze zawiera metal. Badanie z marca 2020 r. Zatytułowane Recent Advances on Magnetic Sensitive Hydrogels in Tissue Engineering zagłębia się w analizę, w jaki sposób hydrożele magnetyczne (które są wytwarzane przy użyciu cząstek na bazie tlenku żelaza i różnych typów matryc hydrożelowych) są wykorzystywane w zastosowaniach biomedycznych w inżynierii tkankowej ( medycyna generatywna, która naprawia uszkodzoną tkankę ciała ). Są najwyraźniej odpowiednią substancją ze względu na ich biokompatybilność, kontrolowaną architekturę i „zdalną inteligentną reakcję na pole magnetyczne”, co jest dowodem na to, że są one bioczujnikami, którymi można sterować zdalnie przez Smart Grid . Technologia na arenie publicznej jest już dość zaawansowana, co oznacza, że prawdziwa technologia ukryta w podzielonych na sekcje programach wojskowych jest bardzo, i bardziej zaawansowana. Raport stwierdza:

„Hydrożele zostały wprowadzone do zastosowań biomedycznych w celu zapewnienia dostrajalnego trójwymiarowego rusztowania do adhezji, migracji i / lub różnicowania komórek, a także mogą być zaprojektowane jako platforma do kontrolowanego uwalniania cytokin i leków w inżynierii tkankowej i lekach dostawa… Ostatnio hydrożel reagujący magnetycznie, jako jeden z rodzajów inteligentnych hydrożeli, został wprowadzony do zastosowań biomedycznych w poprawie aktywności biologicznej komórek, tkanek lub narządów. Jest to głównie przypisywane jego wrażliwości magnetycznej na zewnętrzne pole magnetyczne… Hydrożele magnetyczne są wykonane z materiałów kompozytowych, które posiadają biokompatybilność, biodegradację i reakcję magnetyczną ”.

Zdjęcie: Frontiers, z badania „Recent Advances on Magnetic Sensitive Hydrogels in Tissue Engineering”

Jak każda technologia, może być wykorzystana do dobra lub zła, a niniejsze badanie koncentruje się wyłącznie na tym, jak można ją wykorzystać w dobrym celu, tj. Do regeneracji tkanek. Jednak nic nie jest powiedziane o tym, jak posuwa się to naprzód w programie transhumanizmu . Badanie kończy uwaga:

„Ponadto należy zwrócić większą uwagę przy ocenie farmakokinetyki / toksykokinetyki hydrożeli magnetycznych, metabolizmu, biodegradacji in vivo itd., Które mają ogromne znaczenie w zastosowaniach inżynierii tkankowej”.

Inteligentne transformatory magnetyczne hydrożelowe
Artykuł opublikowany w grudniu zeszłego roku na Phys.org zatytułowany Magnetically Controlled, hydrogel based smart transformers opisuje inne badanie przeprowadzone na magnetycznym hydrożelu. W tym badaniu chiński zespół badawczy próbował udowodnić słuszność koncepcji zdalnie sterowanego transformatora (zabawki dla dzieci) opartego na hydrożelowym układzie z pamięcią kształtu. Osadzili magnetyt (Fe 3 O 4 , rodzaj tlenku żelaza) i magnetyczne nanocząsteczki w podwójnie usieciowanej strukturze polimerowej zawierającej żelatynę. Użyli magnetyzmu i światła, aby zdalnie zmienić kształt hydrożelu. Raport stwierdza:

„Odwracalna transformacja cewki-potrójnej helisy składnika żelatyny nadała hydrożelowi pamięć kształtu i właściwości samonaprawcze, podczas gdy nanocząsteczki magnetytu zapewniały ogrzewanie fototermiczne i funkcje manipulacji magnetycznej w celu odkształcenia hydrożelu do nawigacji w polu magnetycznym. Zespół mógł następnie przywrócić zdeformowany kształt poprzez odzyskanie kształtu za pomocą napromieniowania światłem. Zhang i in. zdalnie sterował procesami pamięci kształtu poprzez uruchamianie magnetyczne i pamięć kształtu wspomaganą światłem ”.

Poniższy cytat pokazuje, jak kontrolują one kształt i ruch hydrożelu. Jakie są implikacje dla tych, którzy mają w sobie hydrożel - i jak można nimi dosłownie zdalnie sterować - biorąc pod uwagę, że chodzi o kontrolowanie robotów ?

„Nanocząsteczki magnetyczne są skutecznymi dodatkami do wprowadzania zdalnie sterowanego bezkontaktowego uruchamiania. Kiedy hydrożele są oświetlane światłem w bliskiej podczerwieni (NIR), te magnetyczne nanocząsteczki będą w sposób ciągły przekształcać światło w ciepło, powodując podgrzewanie hydrożelu. Spowoduje to odwracalne odkształcenie hydrożelu do zastosowań jako swobodnie poruszające się miękkie roboty… Zespół wykorzystał również interakcję między magnesami trwałymi a nanocząsteczkami magnetytu składowymi HG-Fe 3 O 4hydrożel do kierowania konstrukcją do nawigacji kierunkowej. Korzystając z hydrożelu, wykazali, w jaki sposób nawigacja kierunkowa indukowana magnesami może prowadzić miękki transformator przez labirynt. Takie koncepcje eksperymentalne mają potencjał do szeregu zastosowań jako miękkie nośniki do transportu ładunku w celu dostarczenia i uwolnienia leku w biomedycynie ”.

Teoria Jima Stone'a: Nanoboty kradną żelazo z krwi
Jim Stone był pierwszym, który opisał tę historię. Warto rozważyć jego teorię. Mówi, że cokolwiek jest wstrzykiwane, jest albo silnie metaliczne, albo generuje intensywne pole magnetyczne - wystarczające, aby przyciągnąć przeciętny magnes na lodówkę, gdy końcówka igły szczepionki jest bardzo mała. W jaki sposób ta niewielka ilość płynu w szczepionce innej niż COVID może być wystarczająco magnetyczna, aby przyciągnąć magnes przez ludzką skórę? Uważa, że zastrzyk zawiera nanoboty, które zbierają lub kradną hemoglobinę (rodzaj tlenku żelaza) z krwi, aby coś skonstruować. Jest to całkiem możliwe, biorąc pod uwagę, że w pierwszym cytowanym powyżej badaniu omówiono, że hydrożel magnetyczny składa się z cząstek na bazie tlenku żelaza. Jim pisze na swojej stronie :

„Myślę, że to, co było w szczepionce, jest magnetyczne, i mogło być rodzajem samoreplikującej się nanotechnologii (chip nie został wstrzyknięty), zamiast tego był nanotechnologią z garstką nanobotów, które budują struktury w ramieniu w miejscu wstrzyknięcia, które są magnetyczny. Igły używane do szczepienia są zbyt małe na chip identyfikacyjny, a chip identyfikacyjny, nawet w pełnym rozmiarze, prawdopodobnie nie wystarczyłby, aby przyciągnąć magnes.

Jeśli chcą mieć nanoboty budujące strukturę magnetyczną w ciele, nanoboty te muszą współpracować z tym, czym dysponuje organizm. Jedynym łatwo dostępnym źródłem metalu magnetycznego w organizmie jest hemoglobina we krwi, z której nanotechnologiczne urządzenie może uzyskać żelazo, z którego można coś zbudować. Nie sądzę, aby sam zastrzyk, który miał tylko 1 cm3 lub mniej, mógł uczynić ludzi TAK magnetycznymi. Są oni BARDZO magnetyczni. co oznacza, że wszystko, co jest pod ich skórą, powodując to, i to musiało pochodzić z ich własnych ciał, jeśli magnes przylgnie do tego przez skórę.


Na początku pomyślałem, że to może być tylko ujęcie i że będziesz potrzebować magnesu neodymowego, aby zobaczyć efekt. Ale działają również zwykłe magnesy ceramiczne i elastyczne magnesy na lodówkę, które działają z dużą siłą, często na obszarze 4 cali kwadratowych. Dzieje się z tym coś poważnego, co wiąże się z poleceniem ciału zbudowania czegoś, co jest albo metaliczne, albo emituje pole magnetyczne.

CO JEŚLI wszystkie skrzepy krwi powstały, ponieważ strzał uwolnił kilka nanobotów, które zaatakowały krew, aby ukraść hemoglobinę, aby mogli zbudować coś w miejscu wstrzyknięcia? ZAKŁADAM, że to nie jest tym „a co, jeśli jest”.


Końcowe przemyślenia
W
niedawnym wywiadzie z Alexem Newmanem dr Carrie Madej omawia, w jaki sposób nanotechnologia wbudowana w te nieszczepionki przeciw COVID może stać się systemem dostarczania leków na żądanie . „Na żądanie” oznacza, że coś musi go uruchomić, więc pytanie brzmi: co to uruchomi? pH? Pewna częstotliwość? 5G? EMF? Cokolwiek ta metaliczna lub magnetyczna substancja znajduje się pod skórą, z pewnością jest to jakiś biosensor który jest przeznaczony do odbierania i przesyłania sygnałów. Żyjemy w prawdziwie historycznych czasach i być może jesteśmy świadkami przemiany masowo milionów, a może nawet miliardów ludzi w Człowieka 2.0 - transludzi - z wbudowaną w nich technologią syntetyczną. Tak, jak się sprawy mają, będzie to pierwsza taka wbudowana technologia, a nie ostatnia.
*****
Makia Freeman jest redaktorką alternatywnych mediów / niezależnego serwisu informacyjnego The Freedom Articles , autorką książki Cancer: The Lies, the Truth and the Solutions oraz starszym badaczem w ToolsForFreedom.com . Makia jest na Steemit i LBRY .
Źródła: thefreedomarticles.com/…etic-hydrogel-explain-covid-vax-magnet-phenomenon/
thefreedomarticles.com/covid-vaxxed-magnets-sticking-to-vaccinated-at-injection-site/ https: //odysee.com/@TimTruth: b / magnetchallenge: 9
thefreedomarticles.com/not-a-vaccine-mrna-covid-vaccine-chemical-pathogen-device/
thefreedomarticles.com/hydrogel-biosensor-darpa-gates-implantable-nanotech-covid-vaccine/
https: //www.defenseone.com/technology/2020/03/military-funded-biosensor-could-be-future-pandemic-detection/163497/
www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7068712/
phys.org/news/2020-12-magnetically-hydrogel-based-smart.html
www.82.221.129.208/.un4.html
https: //www.bitchute.com/video/opNjj6UwImYG/

Czyli obecnie można sprawdzić kto jest zaszczepiony, wystarczy tylko jakiś czytnik , czujnik ,magnetyczny...
Piotr Paweł Pa
Jak to udowodnić :)?
Edward7
Lurki! Stało się! Zaszczepiłem się! Moja żona i czteroletni synek też!
Koniec z tym kowidłem, chcemy normalności! To już druga dawka. Razem z synem przyjęliśmy pierwszą dawkę w lewe ramię i druga w prawe. Po bolesnym ropniu został nam tylko mały strupek. Żona szczepiła się kilka dni później i stwierdziła że ona nie chce mieć blizna na ramionach, więc zapytała się pielęgniarki czy może przyjąć …
More
Lurki! Stało się! Zaszczepiłem się! Moja żona i czteroletni synek też!
Koniec z tym kowidłem, chcemy normalności! To już druga dawka. Razem z synem przyjęliśmy pierwszą dawkę w lewe ramię i druga w prawe. Po bolesnym ropniu został nam tylko mały strupek. Żona szczepiła się kilka dni później i stwierdziła że ona nie chce mieć blizna na ramionach, więc zapytała się pielęgniarki czy może przyjąć szczepienie w pośladek, pielęgniarka się zgodziła. Żona mów że pierwsza szczepionka całkiem normalnie, ale że przy drugiej to już ją piekło.


ŻARTUJE! Jedyne co jest nie prawdą to to że się zaszczepiliśmy. O nie, nie, nie... po prostu daliśmy w łapę konowałom i nasze szpryce poszły do śmietnika.
Dostaliśmy nawet tym czasowe PDN - Paszport dla Normalnych, które miałem odebrać w poniedziałek.
Stwierdziliśmy że można wziąć kilka dni wolnego i gdzieś polecieć, wygrzać kości. Padło na tydzień w Grecji. Bilety kupione, odebrałem paszporty, więc można pomalutku zacząć się pakować... dzień wyjazdu, złotówa zamówiony na 8:00, wylot 10:30. 8:00 Złotówa w punkt, ale z tekstem do nas że bez maseczek to on nas nie zabierze. Mówimy że jesteśmy po szczepieniu, że czujemy się świetnie, że polecamy i właśnie lecimy na mini wakacje. Taksiarz nadal łypie na nas z pod łba, żonę olśniło, PASZPORTY! Wyjmuje, pokazuje złotówie, po czym filmowym gestem bez słowa zaprasza nas na pokład. Nawet mam ważenie że aż mu się uśmiech pojawił na wąsatej twarzy, wystającej z pod jego kolorowej maseczki - reakcja syna: Świń Pep. O czym mówisz?... kolorowa maseczka Pana taksówkarza. No tak. Podróż na Okęcie poszła w miarę gładko, jakieś mini korki na S8, ale taksiarz nie dawał się nam nudzić, cały czas coś opowiadał. Nie chcąc być nieuprzejmym też zagadałem, to Pana auto to jakieś takie długie, nietypowe ale fajnie wygląda.
Na co kierowca odparł: ze stanów ściągnął mi szwagier tylko trzeba było uszczelkę pod głowicą wymienić i z tyłu poprzerabiać. Poprzerabiać? Prowadnice usunąć i wstawić siedzenie na których obecnie państwo siedzą. Prowadnice? Tak, takie do suwania trumien, bo to karawan był. Żona na mnie ja na żonę... wymownie nas wp***doliło. Jak struś łeb w piach. Na szczęście dojechaliśmy, podziękowaliśmy karawaniarzowi i udaliśmy się pod pierwsze bramki. Ale tu nowość, nowe bramki przed wejściem: "Zeskanuj Paszport PDN". Żona nas odklikała, można iść dalej.
W ogóle to jakoś dziwnie na tym Okęciu, pusto, ludzi jak na lekarstwo, gdyby nie grupka uradowanych, roztańczonych, śpiewających ubranych w czarne stroje osób to czułbym się jak w grobie. To chyba jakaś wycieczka księży, bo na tablicach widniał jeszcze przylot z Watykanu. Ciekawe co tacy szczęśliwi, Papieża wybrali, czy co? Pewnie będą o tym mówić w TV bo ktoś stał na balkonie z kamera i kręcił z góry.
Kolejne bramki, klik, klik, klik poszło szybko, aż zaczęliśmy żałować że przyjechaliśmy tak wcześnie. Ahh jakby człowiek wiedział że tu takie pustki panują... . Przy odprawie celnej jednak jakaś kolejeczka się skumulowała, no ale nic czekamy... synek siku!... musiał sikać do butelki, której jeszcze na szczęście nie wyrzuciliśmy. Nasza kolej, kobiety i dzieci przodem, zapraszam.
PIK!!! PIK!!! Co jest!? Służba Graniczna prosi żonę z synkiem na bok. Przechodzę, PIK!!! WTF?!
Pan z tą panią? Tak. Zapraszamy tutaj, do pokoju. O co chodzi przecież wszystko co metalowe zdjęliśmy... Strażnik wyciągnął coś co przypominało "lizak policyjny" tyle że ten był cały czarny z zielonym oczkiem po środku. Przyłożył najpierw do mojego lewego, później prawego ranienia, to samo powtórzył z synkiem i żoną. Po czym stwierdził: Państwa czipy RFID nie działają!!!

Czipy?!!! Jakie czipy?!!!
lurker.land/post/DUOXgH1-S