Clicks308
CÓRKA MARYI

Bóg Ojciec: Jeśli będę musiał zniszczyć miasta, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się zła, zrobię to

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 26 września 2013 roku, godz. 17.55

Moja najdroższa córko, Moja Ręka Sprawiedliwości opada na świat i ukarzę tych, którzy krzywdzą Moje dzieci na ciele i duszy. Musicie obawiać się Mojego Gniewu, a także przyjąć Moje Miłosierdzie.

Będę interweniował w waszych narodach, aby powstrzymać nasilenie się wojen, i jeśli będę musiał zniszczyć miasta, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się zła, zrobię to.

Gdy wielka niegodziwość człowieka rozprzestrzenia się jak wirus, rozpołowię te dusze i powalę je. Jak bardzo się brzydzę nikczemnymi grzechami aborcji, wojnami, morderstwami i oszustwami tych, którzy pomagają w rozprzestrzenianiu się grzechu. Teraz za to zapłacą.

Ci na stanowiskach politycznych, którzy sprawują kontrolę nad dostępnością aborcji, będą pierwszymi, którzy zostaną ukarani.

Spodziewajcie się teraz, że zobaczycie, jak będą cierpieć za zbrodnie, które aprobują przede Mną. Te grupy, które knują spadek światowej populacji poprzez aborcję, umrą w męczarniach z Mojej Ręki. W końcu sprawiedliwość zostanie im wymierzona, bo już dłużej nie będę im pozwalał na wyrządzanie takiej niegodziwości Moim dzieciom. Ich zuchwałe zapewnienia, że działają w interesie ludzi, zostaną uciszone, ponieważ sami odcięli się teraz ode Mnie i będą mieli mało czasu, aby odkupić swoje dusze
.
Ci, którzy zostali obarczeni odpowiedzialnością za nauczanie Moich dzieci Prawdy Ewangelii, niech posłuchają tej obietnicy. Podniosę was, kiedy będziecie mówili Prawdę, ale rzucę was w otchłań, jeśli kiedyś będziecie bezcześcić Najświętszą Eucharystię.

A gdy kłamcy będą przekonywali was o konieczności zmiany Prawdy i będą was prześladować, nie będzie niczego innego poza ciemnością, którą rzucę na całą ziemię. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów, ale nikt was nie usłyszy. Nie zobaczycie już nic ani nie usłyszycie, ale poczujecie ból tych dusz, które zniszczyliście z powodu odstępstwa, do którego się przyczyniliście poprzez podsycanie go tak długo, aż objęło ono dusze tych wyświęconych sług, którymi kierowaliście.

Bójcie się Mojego Gniewu, bo ześlę go na was nagle, a wtedy będzie dla was za późno. Nigdy nie ujrzycie Mojego Oblicza. Daję wszystkim przywódcom, którzy sprawują władzę nad Moimi kościołami na ziemi, to ostatnie ostrzeżenie.

Zaniechanie obrony Słowa Bożego lub podtrzymania Najświętszej Eucharystii doprowadzi do śmierci i rozpaczy. Nie dam wam czasu na zniszczenie dusz, które zostały wyznaczone przez Moich wrogów.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…estrzenianie-sie-zla-zrobie-to
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…spreading-then-i-will-do-this/

________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Ojciec: Jedno z najpilniejszych Orędzi do ludzkości

BÓG OJCIEC: Nigdy nie przyzwalajcie na aborcję. Zaprotestujcie w waszych krajach i walczcie, aby zap…

JEZUS: Gniewu Mojego Ojca doświadczą podczas kary te narody, które zalegalizowały aborcję

JEZUS: Nadchodzące deszcze, powodzie i zniszczenia upraw będą wynikiem kary z Nieba

Matka Zbawienia: Wszystkie przepowiedziane proroctwa mogłyby zostać złagodzone ... gdyby wszystkie d…

________________________________________________________________