Clicks1.4K

IQ Romany Tabák ide prudko dole: Nesúhlasí už ani s vlastným hlasovaním a zvažuje preto odchod z OĽaNO!

IQ Romany Tabák ide prudko dole: Nesúhlasí už ani s vlastným hlasovaním a zvažuje preto odchod z OĽaNO!

Parlamentná kráľovná trapasov a nepremyslených vyjadrení a činov, poslankyňa Romana Tabák posunula svoje pôsobenie v Národnej rade SR na ďalší level.
Overení ľudia a hodnoty. Kresťanskí kandidáti… My vždy budeme presadzovať kresťanskú politiku – pravdu, slušnosť, boj proti korupcii, a samozrejme podporu rodiny a manželstva ako zväzku muža a ženy, ochranu života od počatia po prirodzenú smrť a boj proti hazardu.

Najnovšie totiž nesúhlasí so svojim vlastným hlasovaním!

Poslankyňa Romana Tabák sa vyjadrila, že nesúhlasí s návrhom zákona svojej straníckej kolegyne Anny Záborskej. Ten by mal byť o pomoci ženám, no len sprísňuje prístup k umelému prerušeniu tehotenstva.

Nevedela o čom hlasuje?
Čo je však na rozhodnutí bývalej béčkovej tenistky zaujímavé je fakt, že predtým sama za sprísnenie interrupcií hlasovala. Aj vďaka jej hlasovaniu sa návrh posunul do druhého čítania, píše portál ereport.sk.

Sama Tabák sa zúčastnila na včerajšom proteste podporujúcom práva žien s odkazom: Moje telo, moje rozhodnutie. A na instagrame uviedla, že ak parlamentom prejde sprísňovanie interrupcí, zváži odchod z klubu OĽaNO. „Ak sa schváli zákon pani Záborskej, zvážim odchod z OĽANA,“ doslovne uviedla poslankyňa.

Kresťanskí kandidáti, alebo spolok farizejov? Veľká „kresťanská kandidátka“ Záborská, ani katechét Vašečka znovu nepodporili zákon na ochranu voľnej nedele. Z „kresťanských kandidátov“ nehlasoval za prijatie zákona na ochranu voľnej nedele nikto okrem predkladateľa!

Aspoň je švanda
Satirická stránka Zomri ďalší prešľap poslankyne nenechala bez povšimnutia. Znova pripomenula, že návrh zákona o pomoci tehotným ženám prešiel v pléne do druhého čítania aj vďaka jej hlasu, a tak vo svojom statuse k bývalej tenistke satirici drsne odkázali: “Keď sa pripravuješ na prechod do Rodiny, kde budeš svojim IQ ideálne pasovať.”

Diana Zaťková
alianciazanedelu.sk/archiv/10009
Metod
Romana je typická sektárka, bez normalnej výchovy, poznám jej rodinné prostredie.....