CÓRKA MARYI
770

JEZUS: Dzień, kiedy codzienne ofiary ustaną, nie jest odległy

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 29 czerwca 2013 roku, godz. 21.13

Moja szczerze umiłowana córko, musisz ignorować nienawiść, która wylewa się z ust tych, którzy twierdzą, że są ludźmi świętymi i wiernymi wyznawcami Mojej szczerze umiłowanej Matki. Wiedz, że nienawiść, która będzie okazywana tobie, będzie silniejsza niż wobec któregokolwiek innego proroka, jaki przyszedł przed tobą. Nie mówię tobie tego, aby cię straszyć, ale tylko dlatego, żebyś przyjęła ten fakt, a następnie zignorowała tę niegodziwość.

Kiedykolwiek Obecność Boga ujawnia się wśród ludzi, zawsze będzie powodowała brutalną reakcję bestii, który będzie działał przez innych, aby zaprzeczyć Słowu Bożemu.

Moja córko, zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele. Będzie z tym związane zamieszanie i wielu nie uda się dostrzec kłamstw, które zostaną podane w nowych modlitwach. Moja Obecność zostanie potępiona w najbardziej subtelny sposób, ale ci, którzy przyjmą ten nowy układ, w którym odrzuci się Moją prawdziwą Obecność, nie będą w stanie składać Ofiary Bogu w taki sposób, w jaki musi to mieć miejsce.

Moja córko, już ta jedna objawiona rzecz sprawi, że będą tobą gardzić, ale musisz wiedzieć, że to zostało przepowiedziane. Powiedzą Moim wyznawcom, że przy Komunii Świętej chodzi o to, aby wszyscy ludzie – wszędzie na świecie – łączyli się w jedno, żeby okazywać sobie wzajemną miłość.

Powoli, ale zdecydowanie Msza Święta przestanie już być Moją Najświętszą Ofiarą. Zamiast tego zostanie wprowadzona ceremonia oddawania hołdu człowiekowi i zostaniecie wprowadzeni w błąd, gdy będziecie świadkami konfrontacji przed Moimi świętymi ołtarzami i wszystkimi tabernakulami świata.

Dzień, kiedy codzienne ofiary ustaną, nie jest odległy. Wiedzcie, że przychodzę was teraz przed tym ostrzec, tak byście nie głodowali. Kiedy zostaniecie pozbawieni Mojej Obecności, nie będziecie mieli Mojego Ducha i trudno wam będzie pozostać blisko Mnie.

Słowa, które zostaną użyte, by was oszukać, będą zawierały zwrot „dla dobra wszystkich – dla zjednoczenia wszystkich dzieci Bożych”. Msza nabierze nowego znaczenia. Moja Śmierć na Krzyżu zostanie zapomniana i wszystkie jej powody zostaną na nowo określone. Przypomnijcie sobie tego dnia Moje obecne Słowa do was. Gdy przyjmiecie ten zamiennik, Moja Obecność zniknie. Ja będę z wami, ale to, co będziecie spożywać, nie będzie już Moim Ciałem.

Wam, którzy nie wierzycie w ten nikczemny plan, który został już utworzony, aby wymazać wszelkie Moje ślady, mówię teraz to. Gdy Ja odejdę, czy będziecie Mnie szukać? Kiedy Moja Najświętsza Eucharystia zostanie zbezczeszczona, czy będziecie szukali usprawiedliwienia dla tych, którzy będą za to odpowiedzialni? Czy też pójdziecie za Mną i będziecie słuchać Prawdy, gdy zostaniecie otoczeni przez kłamstwa.

Wybór będzie należał do was.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/the-change-in-t…

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

Matka Zbawienia: Wkrótce zażądają od was, abyście rozdawali namiastkę Najświętszej Eucharystii, która nie będzie Ciałem mojego Syna

Matka Zbawienia: Wrogowie Boga będą popełniać straszne świętokradztwa zanim zbezczeszczą Tabernakula

Matka Zbawienia: Apokalipsa będzie dotyczyła wszystkiego, co związane jest z przejęciem Kościoła mojego Syna na Ziemi przez Jego wrogów

Matka Zbawienia: Fałszywy kościół ciemności będzie pozbawiony życia

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ...

JEZUS: Orędzie dla duchowieństwa

JEZUS: Proś ludzi, by publikowali te informacje o Moim Słowie

_______________________________________________________________