CÓRKA MARYI
22K

JEZUS: Antychryst będzie bardzo bliskim sprzymierzeńcem fałszywego proroka. Gdy usłyszycie medialne doniesienia o nowym obiecującym, utalentowanym, pokojowym negocjatorze, będziecie wiedzieli, kim on jest

JESUS: The antichrist he will be a very close ally of the false prophet and is under no illusion as to who he is – the son of Satan

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

poniedziałek, 25 lutego 2013 roku, godz. 23.00

Moja szczerze umiłowana córko, czasy, które nadchodzą, wytrącą świat z letargu, ludzie bez względu na ich religię, nawet niewierzący, pójdą za głosem małego rogu*, który przyciągnie uwagę całego świata. Ten oszust, siedząc na Stolicy Piotrowej, będzie głośno krzyczał i dumnie głosił swoje rozwiązanie polegające na zjednoczeniu wszystkich kościołów w jeden. Obwołany współczesnym innowatorem będzie oklaskiwany przez świecki świat, bo przyzwoli na grzech.

Wprowadzi nowe prawa, które będą sprzeczne nie tylko z nauczaniem Kościoła katolickiego, ale i wszystkimi prawami chrześcijańskimi. Kapłani, którzy sprzeciwiają się tym Orędziom, będą musieli ponownie je rozważyć, kiedy objawi się straszna prawda. Prawda Mojego Słowa dana tobie, Moja córko, w końcu powoli im zaświta. Jak bardzo będą płakać ze smutku, kiedy uświadomią sobie, że to Ja, Jezus Chrystus, jestem Tym, Który – z błogosławieństwem Mojego Ojca – w każdym szczególe ujawnia ci proroctwa końca czasów. Potem będą pochłaniać każde Słowo z Moich Świętych Ust, gdy ujawnię więcej wydarzeń, jakie mają nadejść, aby przygotować ludzkość. Jest istotne, aby człowiek słuchał i odpowiadał na Moje wezwanie, abym mógł uratować wszystkich z uścisku bestii.

Gdy fałszywy prorok będzie zajęty wygórowanymi ambicjami, aby zaimponować katolikom na świecie, zostanie na chwilę odsunięty na bok, ponieważ na światową scenę wejdzie teraz antychryst, jak zostało przepowiedziane. Gdy usłyszycie medialne doniesienia o nowym obiecującym, utalentowanym, pokojowym negocjatorze, będziecie wiedzieli, kim on jest. Będzie on bardzo bliskim sprzymierzeńcem fałszywego proroka i nie ma żadnych złudzeń co do tego, kim on jest – synem szatana.

Pamiętajcie, że bez względu na to, jak bardzo może to być przerażające, to Ja, Jezus Chrystus, Jestem Królem. Żaden człowiek, żaden wróg, nie ma więcej władzy niż Bóg.
Ale walka o dusze musi zostać stoczona, jak zostało przepowiedziane.

Rozpowszechniając Moje Słowo, Moje Orędzia i Moje Modlitwy, pomożecie Mi uratować dusze, których pragnę, aby Mój Nowy Raj mógł być wypełniony wszystkimi dziećmi Bożymi.

Zawsze Mi ufajcie, waszemu Jezusowi, gdy będę was prowadził i chronił w czasie tej obrzydliwości na ziemi. Obiecuję, że ten okres będzie krótki.

Wasz Jezus

* * *

* mały róg - fałszywy prorok - "papież" Franciszek


za: jezusdoludzkosci.pl/…dnych-zludzen-co-do-tego-kim-on-jest-synem-szatana

______________________________________________________________

Orędzia o Antychryście

15.11.2010 - Powtórne Przyjście

15.11.2010 - Ogólnoświatowa Władza, antychryst i Znak Bestii

08.02.2012 - Wkrótce przyjdzie człowiek, który będzie twierdził, że jest Mną

31.07.2012 - Pozwólcie Mi wynieść was w bezpieczne miejsce z dala od wszelkiej krzywdy i uchronić od antychrysta

28.09.2012 - Ten człowiek oznajmi światu, że jest Mesjaszem i będzie popierany przez wielu czołowych, światowych przywódców-figurantów

26.04.2013 - Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu

21.07.2013 - Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście

25.07.2013 - Matka Zbawienia: Będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud

Bóg Ojciec: Antychryst jest gotowy do ujawnienia się

29.10.2013 - Matka Zbawienia: Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta

09.12.2013 - Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale ani jedno słowo po łacinie nie wyjdzie z jego ust

07.02.2014 - Matka Zbawienia: Wielu będzie uważało antychrysta za bardzo świętego człowieka

15.02.2014 - Matka Zbawienia: Antychryst użyje swoich tak zwanych stygmatów, jako sposób na przekonanie, świata, że jest Jezusem Chrystusem

07.09.2014 - Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

19.09.2014 - Matka Zbawienia: Strzeżcie się człowieka, który oświadczy, że jest Synem Człowieczym

27.11.2014 - Matka Zbawienia: Fałszywy kościół ciemności będzie pozbawiony życia

27.04.2014 - Matka Zbawienia: Dni poprzedzające przybycie antychrysta będą dniami wielkich uroczystości

___________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
"Rozpowszechniając Moje Słowo, Moje Orędzia i Moje Modlitwy, pomożecie Mi uratować dusze, których pragnę, aby Mój Nowy Raj mógł być wypełniony wszystkimi dziećmi Bożymi."