artur40
30771

Natankowcy kontratakują - znowu to samo, czyli co z tą II turą "wyborów" ?

Do wyborów coraz bliżej, są tuż tuż.. A ja z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że wybieramy pomiędzy dżumą, a cholerą..
Wszędzie widzę, że wiele osób życie odda za wybór cholery, a utopi w łyżce wody zwolenników dżumy... I odwrotnie...
I to jest prawdziwy dramat Polski i Polaków.. Zacytuję w tym miejscu kochanego Świętego JP II: "Polacy, co się z wami stało?"

Różnica pomiędzy PIS i PO jest niewielka... W pierwszym przypadku, czyli PISu nieco więcej Polski na tym etapie historycznym.. W drugim, czyli PO mniej Polski, a najlepiej wcale, bo to wyłącznie pasmo wstydu, hańby i zbrodni przeciw ludzkości.. Ci drudzy czekają niecierpliwie, aż pokolenie dla którego Polska ma znaczenie wymrze. Ale generalnie PIS i PO idą w tym samym kierunku.. A to jest ślepy zaułek, niezależnie czy jedna czy druga opcja będzie nawet niepodzielnie rządzić..

Problem dla obu tych opcji w tym, że umiłowanie Ojczyzny się wciąż odradza w każdym młodym pokoleniu, poprzez jak pięknie "michnikowcy" piszą: antysemicko- faszystowsko- hitlerowskie bojówki kibolskie. Te bojówki trzeba jakoś stąd wysłać na przykład na zmywaki świata, wtedy dopiero będzie pełna zgoda i bezpieczeństwo oraz szczęście powszechne dostępne dla każdego.
To, że wciąż są młodzi dla których Polska ma znaczenie, to znak, że Bóg jeszcze nas nie opuścił. Sądzę, że to zasługa przeszłych pokoleń Polaków, którzy stali murem za Bogiem.
Tak zwana debata Duda vs Komorowski pokazała, że prawdopodobnie PIS nie chce by Duda wygrał..
Duda powinien postawić oprócz kwestii Jedwabnego bardzo wiele innych pytań, a ich nie postawił..
I będzie podobnie jak w poprzednich edycjach "wyborów", że już już PIS wygrywał, a ostatecznie przegrał.
Myślę, że to celowe działanie..
Gwałtowne lawinowo rosnące poparcie Kukiza i "nowi zbawcy Polski" pod szyldem Balcerowicza pokazują, że służby nie śpią..
Ot dwóch, trzech polityków trzeba będzie poświęcić, a może nawet osądzić ku uciesze gawiedzi, ale generalnie to nic ma się nie zmienić.. Od wielu lat tak grają i grać będą, bo mają wiele do stracenia..

Jest taka stara definicja głupoty, która pasuje do Polaków jak ulał:
Robić cały czas to samo i spodziewać się różnych efektów

Na koniec ku pokrzepieniu serc zawołam: Któż jak Bóg !!!
I to On jedynie może nas uratować.. Nikt inny

Droga do tego prosta jest.. Upaść przed Bogiem na kolana.. Okazać skruchę .. Prosić o łaskę.. On na to wciąż czeka.. Czeka, aż Polacy zaczną pełnić Jego wolę..


Celem zaaplikowania większej dawki nadziei, niezależnie kto wygra "II RUNDĘ", z życzeniami by Polacy ze strony Boga wyglądali ratunku uzupełniam niniejszy artykuł:

"Boże wychowanie"Anny Dąmbskiej.
Osobie tej przekazywane były orędzia, które były wydawane, a rzeczone "Boże wychowanie" cieszyło się przez czas jakiś posiadaniem Imprimatur, które potem cofnięto uzasadniając, że za mało uniwersalne i za dużo o Polsce.. W internecie jest o Annie Dąmbskiej mnóstwo informacji, kto zainteresowany może poszukać..

4 IV 1980 r.
Mówi Pan:
Nadchodzą czasy strasznych wstrząsów, które obalą to, co stare, zużyte, zmurszałe. Runą systemy polityczne, ekonomiczne i społeczne, w których zanikło dobro i sprawiedliwość, które rozrosły się i napęczniały krwią i krzywdą moich dzieci. Będziecie świadkami największego w dziejach ludzkości przewrotu. Zobaczycie moce działające z mojego rozkazu, niszczące i burzące po to, aby na zaoranym polu zakiełkować mogło nowe życie, bardziej godne człowieka.

Córko moja umiłowana, wybieram ciebie, ponieważ twoja słabość, bezradność i nędza wzrusza Mnie. Nikt tak jak ty nie potrzebuje oparcia w mojej miłości i zrozumienia. Lituję się nad twoją samotnością i pragnę wypełnić sobą oczekiwanie twojej duszy. Wiem, co kochasz, bo to Ja dałem ci pragnienie i cel. Dałem ci je po to, aby na nich budować swoje dzieło odnowy i odrodzenia twojego narodu.

Kocham was miłością specjalną. W waszym narodzie widzę realizatorów mojego dzieła odnowienia oblicza ziemi. Liczę na was, dlatego szukam wśród was ludzi gorliwie zabiegających o moją chwałę i chętnych. Powołuję ich do mojej służby. Tu będziemy wspólnie budować pierwsze fundamenty nowego gmachu ziemi. Stąd roztoczyć chcę przed zrozpaczoną, zbiedniałą i skruszoną ludzkością perspektywy mojego pokoju, mojego wizerunku sprawiedliwego narodu żyjącego w zgodzie i miłości ze Mną, Królem waszym.

— Jak to się stanie, skoro szatan ma teraz tylu wyznawców? — pomyślałam.

— Nie obawiaj się, bo książę tego świata będzie zwyciężony, a ludzkość wyrwę z jego sideł. Objawię się w swej potędze sprawiedliwego gniewu i miłosiernej opieki.

Dla moich, wiernie przy Mnie trwających dzieci będę nie tylko tarczą i puklerzem, lecz także wodzem niezwyciężonym, doradcą i prawem. Dam im światło, mądrość i męstwo. A oni pójdą za Mną bez trwogi i bez zwlekania. Wszystko wypełni się, co powiedziałem.

Od was oczekuję zaufania i pewności mojego kierownictwa. Bądź, córko, moją sekretarką, powierniczką i towarzyszką moich dróg w twoim kraju. Ufaj Mi, trwaj przy Mnie i wierz, że wszystko w tobie odnowić i przemienić mogę, jeśli zaufasz Mi i powierzysz Mi siebie w wieczysty depozyt. Twoja słabość wzywa Mnie — przybywam, aby cię napełnić sobą. Kocham cię, córko.

12 V 1984 r.
Jezu, mój Przyjacielu, oglądałam dzisiaj odcinek "Polskich dróg"; Ty wiesz o tym. Powróciłam do lat i klimatu mojej młodości i ogarniałam to nieskończone morze cierpień ludzkich. Chciałam cię spytać, jak Ty, który masz również całą naszą ludzką naturę, przy Twojej delikatności, czułości, współczuciu i miłości ; jak Ty, Boże-Człowieku, możesz to wytrzymać? Jak może znosić to Maryja ; pełny człowiek? Przecież cały świat jęczy, wyje z bólu i płacze bez ustanku. Jak może być szczęśliwy Bóg, Ojciec stworzenia, Ty, Jezu, i Duch Święty, Duch miłości? A zwłaszcza Ty w swojej człowieczej naturze?

; Posłuchaj, Anno. Ja żyję w każdym człowieku i ponieważ przenikam go, odczuwam jego wszystkie smutki, cierpienia i bóle głębiej i jaśniej niż on sam. Dlatego moje współczucie i miłosierdzie jest bezgraniczne. Dlatego jestem dla was litościwy i przebaczający zawsze, jeśli tego zapragniecie. Ale to nie wszystko.

Przeszedłem w moim ziemskim życiu przez wiele różnych cierpień. Wedle swej wrażliwości odbierałem całe zło świata z ogromną siłą. Doświadczyłem głodu i lęku, bezdomności i odrzucenia, pogardy i szyderstwa, okrucieństwa, tortur i zdrady. Uderzało we Mnie kłamstwo, fałsz, pycha, przewrotność, obojętność i nienawiść. Niewdzięczność była moją strawą codzienną. Niezrozumienie spotykało Mnie nawet od najbliższych.

Chciałem obudzić i oczyścić mój naród, aby móc go uratować, a oni wybrali śmierć i zatracenie, zwłaszcza w Jerozolimie, mieście świętym mego Ojca. Ja zaś wiedziałem, co stanie się z nimi, i byłem bezradny.

Cierpienie towarzyszyło Mi na ziemi. Ono jest z ziemią związane aż do dnia Sądu.

Dlatego zapragnąłem stać się bratem cierpiącego człowieka. I jestem nim! Każdy z was, który cierpi, jest bratem moim, bratem Jezusa cierpiącego, konającego, umęczonego, zamordowanego i zmartwychwstałego.

Ja, Jezus, z martwych powstały, wieczyście żyjący, od tamtej nocy (Nocy Zmartwychwstania) pocieszam braci moich w cierpieniu, dając im udział w mojej chwale, chwale nieskończonej i niewymiernej. Cierpię w każdym człowieku ; wraz z nim ; tak silnie, że gotów jestem wszystko darować, całe, nawet największe zło mu wybaczyć, aby natychmiast za granicą śmierci ciała móc zanurzyć go w mojej miłości.

Nie ma szybszej drogi do Mnie jak przez cierpienie. Odjąć go wam nie mogę, bo ono jest gruntem ziemi skażonej grzechem, ale zarazem jest ono pewnością zbawienia dla tych, którzy nic innego na swoje usprawiedliwienie nie mają (uwaga: jeśli oczywiście nie gardzą Bogiem i nie odrzucają Go aż do ostatniej chwili ; świadomie i dobrowolnie, a nawet i wtedy, jeżeli to odrzucenie Boga jest zawinione przez grzech lub wady czy złe postępowanie innych chrześcijan).

Bądź pewna, że moje współczucie niezdolne jest bezstronnie osądzić cierpiącego: miłość moja pochłania wtedy sprawiedliwość i przebacza grzech, słabość i zdradę. Współczucie Boga jest współczuciem prawodawcy, który gdy zechce, zawiesi własną sprawiedliwość, by wylać bezmiar miłosierdzia.

Ja naprawiam zło świata. W moim królestwie szczęście przybywających z cierpienia i wielkiego ucisku przewyższa szczęście sprawiedliwych, bo jest w nim braterstwo krwi z Jezusem Ukrzyżowanym.

Twój naród, dziecko, jest blisko mojego serca. Może wszystko wyprosić u Mnie, bo zawarłem z nim braterstwo krwi. Ze względu na to "morze cierpienia" (o którym mówiłaś, ale nie znasz jego całej głębi ; jak Ja ; i nie wiesz, jak potężnie za wami oręduje) Matka moja zapragnęła wziąć was w specjalną opiekę, a Ja daję wam teraz, na ziemi, Zmartwychwstanie ; moje!

Będziecie ; jako naród ; przemienieni, bo nie o własne, a o moje prawa walczyć będziecie, a Ja dam wam łaskę przemiany duchowej, potrzebną wam, i moc, abyście zdolni stali się powstać i budować pierwsze na ziemi zarysy mojego królestwa ; królestwa pokoju, braterstwa, miłości wzajemnej i wolności ducha. Taki oto dar obmyśliłem ze względu na cierpienie wasze ; Mnie oddawane, ze względu na Mnie samego ; Boga współczucia i miłosierdzia.

Dlatego nie odwiedzie Mnie od zamierzenia mojego ani wasza słabość, ani grzech, ani to, co się wam najgorsze wydaje ; sprzeniewierzenie się swojej własnej godności (godności dziecka Bożego). Wszystko możliwe jest ufającemu, kiedy bratem jego staje się Wszechmogący Bóg w szacie zmiłowania. Dlatego też ufaj Mnie, córko, i kochaj swój naród, choć teraz jest on jak Hiob pokryty wrzodami, cuchnący i brzydki. Podniosłem Hioba ; i was podniosę, podtrzymam, uzdrowię i poprowadzę. Ufaj, córko, współczującej miłości Boga-Człowieka ; brata człowieczego.


Daję ci, Anno, błogosławieństwo moje i moc moją.

(Pan wiedział, jaki mam żal do Niego o Polskę. Wciąż żądałam sprawiedliwości, a nie mogłam uwierzyć, że Bóg jest i będzie dla nas sprawiedliwy. Dlatego Pan to powiedział.)

19 VII 1986
.. Przypomnij sobie, iż powiedziałem ci, że twój naród postawię na czele i jemu powierzam pierwszeństwo w głoszeniu prawdy mojej, w niesieniu pochodni miłości mojej w świat jej pozbawiony. Pragnę w was widzieć nie tylko wyraziciela praw moich w życiu społecznym narodu, lecz misjonarza świata, samarytanina miłosiernego względem świata umierającego w grzechu. Misjonarzem sąsiadów waszych mieć was pragnę, a tym wtedy będziecie, kiedy pochylicie się z miłością, współczuciem i troską nad potrzebami dusz ludzkich, bez względu na wasze wspomnienia, urazy i krzywdy. Wy macie być lekarzem umierającej Europy, odnowicielem dusz i wskrzesicielem wartości duchowych, które tu kiedyś kwitły i owocowały. Myślisz, że daję wam nazbyt wiele? Tobie też dałem nadmiar łask, pod którymi długo uginałaś się, ale ich nie porzuciłaś. Twój naród jest słaby, ma jednak dobrą wolę. Reszty dokonam Ja. Sami nie podołacie — z moją pomocą dokonacie tego wszystkiego i więcej jeszcze, bo ja uszczęśliwić was pragnę i wciąż dodawać i mnożyć łaski moje tam, gdzie je przyjmują do serc i umysłów. Nic się nie martw — otworzę je i oczyszczę.

Czyż Matka wasza, Maryja, nie prosi Mnie nieustannie o pomoc dla was? Ona mieszka i współżyje z wami. Kiedy groza rozleje się po świecie, zamilkniecie — i wtedy Ją usłyszycie wyraźnie. Nie silnych i bogatych powołuję do mojej służby, a wiernych i doświadczonych w przeciwnościach i bólu, bo tylko ci zrozumieć potrafią cierpienie bliźnich swoich i pomóc im zechcą.

Kochacie też naród swój i nie dacie mu zginąć. Potraficie obronić to, co dla was jest najdroższe: miłość do Matki mojej i waszej i miłość ojczyzny.

Jeśli Ja powołuję do służby ludzi lub narody (Pan przypomina wędrówkę Izraela z Egiptu), idę sam z nimi i z mojej ręki otrzymują na każdy dzień to, co konieczne, i dużo więcej jeszcze. W miarę waszej gorliwości i wierności Mnie rosnąć będzie moja szczodrobliwość, łaskawość i moc mojej opieki. Przeciw Mnie nie zwycięży nikt. Ze Mną Dawid pokonał Goliata. Ze Mną wy rozpoczniecie odrodzenie ziemi — odrodzenie dusz.

7.02.83

(...)Znam twój naród, dziecko moje. Znam każdy czyn, słowo i myśl szlachetną każdego z was od początków waszego istnienia.
Dlatego właśnie, że nie naśladowaliście innych narodów z mojego ludu, że byliście przez nie gnębieni, prześladowani i przeznaczeni na zagładę, z której Ja was wydobywam po wielekroć i chronię - dlatego was wyłączyć pragnę z hekatomby, którą złoży świat. Dlatego was wybrałem, abyście nieśli moje prawo miłości i przebaczenia. Wiem, że zrozumiecie moje najgorętsze pragnienie, aby narody miecze swe przekuły na lemiesze i nie podnosiły się więcej przeciw sobie, a wspólnie szły, wspierając się wzajemnie w światłości mojej.

16.03.83
Za dojrzałych do pełnienia służby miłości i miłosierdzia, do współczucia i przebaczenia uznaję teraz was. Twój naród, Anno, przeszedł ciężką i twardą naukę, bo ćwiczyłem go i hartowałem. Nadchodzi czas, abyście ukazali się światu w swojej samarytańskiej służbie. Dla niej zachowałem was i jeszcze zachowam. Na nią błogosławieństwo moje wam daję i pomoc moją szczególną. Moja ojcowska, troskliwa opieka rozpina się nad wami (widzę to jak namiot, jak skrzydła olbrzymiego orła rozłożone nad nami - całym małym narodem osłanianym przez nie) i zapewniam was, że nie ma siły, która mogłaby wam zagrozić. Teraz wy (Polacy) jesteście "wybraną" cząstką mojego ludu, bowiem wam właśnie powierzam służbę najtrudniejszą i najcięższą - torowania nowych dróg, przewodnictwa na drodze ku Mnie już nie poszczególnych ludzi bądź grup, ale całych narodów. W tym liczę, że naprawicie winę Izraela i okażecie wierność Królowi waszemu, Jezusowi Chrystusowi.
(...)Powiedziałem: "Kto oddaje życie za przyjaciół swoich...", a wy darzyliście miłością, aż do oddania swojego życia - szerokie, bardzo liczne rzesze ludzi wielu narodowości. Nie tylko za Polaków walczyli i ginęli twoi bracia... Ta miłość pragnąca szczęścia innych, nawet poprzez śmierć swoją lub kalectwo - wróci się wam.

1.05.83
Wasze powszechne nawrócenie się na moją drogę nastąpi wtedy kiedy stanie przed wami groźba całkowitej zagłady. Ona obudzi społeczny zryw w obronie wartości najwyższej dla was i wspólnej - waszego bytu narodowego. Wobec takiej grozy, która zawiśnie nad światem, zjednoczycie się i zwrócicie wasze serca ku Mnie, jako jedynej waszej obronie i tarczy. Moja Matka stanie się w tym czasie rzeczywistą Królową narodu polskiego. Wtedy gdy dokoła was ginąć będą i rozpadać się kraje o wiele od was bogatsze i potężniejsze, kiedy śmierć straszliwa, natychmiastowa i zaskakująca zagarniać będzie miliony waszych braci w jednej sekundzie - bo użyjecie przeciw sobie broni jądrowej (przed którą ostrzegała was od lat Maryja, Matka moja i wasza) - wtedy lęk o życie stłumi wszelkiej inne pragnienia. Nie Tylko w Polsce, lecz na całym świecie nastąpi przemiana duchowa. Te kraje, które wierzyły Mi i uznawały Mnie swym Panem, zwrócą się ku Mnie i skupią swoją ufność i wierność wokół mojego Krzyża. Inne, które praktycznie odrzuciły Mnie, bo od dawna byłem dla nich tylko symbolem i wspomnieniem, pozostaną w swojej agonii same i nie znajdą oparcia. Tam zapanuje chaos, panika i zbiorowe szaleństwo: jedni przez drugich i przeciw drugim będą dążyć do zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Tak stanie się w krajach, którym zazdrościcie mojej opieki (USA i kraje Europy Zachodniej). Zobaczysz też, jak bogactwo i poczucie siły zniszczyły odporność społeczeństw, a podkopując - z dawna i planowo - moje prawa, rządy zgotowały zgubę własnym ludom.
Wtedy zobaczysz i przekonasz się, czy miałaś rację wątpiąc w swój naród. Bo Ja wierzę w waszą głęboko ukrytą wierność moim słowom, która ujawni się, gdy zamrą niskie emocje i pożądania. Dam wam moją pomoc w osobie Papieża. Mój syn, Jan Paweł II ufa Mi i rozumie Mnie. On was przygotuje. Teraz zaś szykuję ziarno na zasiew. Nie wielu potrzeba Mi, lecz ufających Mi, żyjących ze Mną w przyjaźni bliskiej i oddaniu. Przygotowuję was sobie.


Ja osobiście wierzę tym słowom. Wierzę też Bogu, gdyż On zawsze dotrzymuje obietnic.
O los Polski jako kraju spokojny jestem, bijemy się o łaskę nawrócenia dla tysięcy Polaków, którzy odeszli od Boga
wojciechowskikrzysztof
Bóg w historii zawsze wybierał najmniejszych i najmniej godnych do pełnienia Jego woli. Tak było z Abrahamem, Mojżeszem, Gedeonem, Dawidem i z nowszych św. Franciszkiem, św. Matką Teresa z Kalkuty. Kogo z Was Pan Bóg pytał się o poradę względem kandydata na prezydenta Polski by wyrokować że A.Duda się nie nadaje?
Piotr2000
smutne jedynie to, ze nawrocenie jest czesto owocem tragedii a nie milosci do Boga i Matki Najswietszej
artur40
a zmieniają te nicki rodzajniki z "menskiego" na "żenski" chociaż??
Agata.B
Wymienione nicki ona@, dobrzyński@,Cloud@,notatnik@ odzywają się na forum podobnym chamskim "grypsem"
--------------------------------------------------------
artur40 15:09
Agata B. tego też pewnym być nie można, no może z wyjątkiem tego języka :)More
Wymienione nicki ona@, dobrzyński@,Cloud@,notatnik@ odzywają się na forum podobnym chamskim "grypsem"
--------------------------------------------------------

artur40 15:09

Agata B. tego też pewnym być nie można, no może z wyjątkiem tego języka :)
artur40
Agata B. tego też pewnym być nie można, no może z wyjątkiem tego języka :)
Agata.B
ona@ to mężczyzna o chamskim języku.Inne jego nicki to dobrzyński@,Cloud@,notatnik@
artur40
wydaje ci się, że wyczerpująco napisałaś..
To co napisałaś to insynuacje tylko pod moim adresem - zupełnie niepotwierdzone żadnymi faktami..
Do tego dołączasz twierdzenia niezgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego, zacytuję: "ze gdybys zyl Jezusem NIC byś o Nim nie mowił-nie musiałbyś."
ona
ja nie jestem od rozliczania ciebie dziecinko, Bogu dzięki, Bóg się zajmie wszystkim bez mojego udziału 🤗
mkatana
@ona
Czy ja piszę tak, jak Ty? O jakich lajkach mowa? Nie strasz mnie dziecko, sama się bój o siebie. 😇
ona
Glupoty nie ma co karmić, ona sama z glodu zdechnie ☕ 😀
Agata.B
a ty czym ona@ sie podpierasz .Stworzyłeś gościu puste nicki i stawiasz sobie sam liki.
--------------------------------------
ona 14:52 ze to pozorna pewnosc, jaka ujdzie jak powietrze z balona gdy zostanie na chwilę sama bez "poslków" Odwaga zza płota notatnik likes this.
mkatana
Wpisy onej z wtorku. Zastanów się nad tym, co robisz.
Intronizacja a czas zwodzenia!
ona wtorek, 20:41
Tak, pajacu taktyka szatana zaprasza cie na Apel 😀 czy mozna miec bardziej w glowie nawalone ?
Intronizacja a czas zwodzenia!
ona wtorek, 20:39
mistrz dwoch przycisków Kopiuj-wklej 😀
Intronizacja a czas zwodzenia!
ona wtorek, 20:35
Człowieku wróć na drzewo i dokończ ewolucje 🤦
notatnikMore
Wpisy onej z wtorku. Zastanów się nad tym, co robisz.

Intronizacja a czas zwodzenia!

ona wtorek, 20:41

Tak, pajacu taktyka szatana zaprasza cie na Apel 😀 czy mozna miec bardziej w glowie nawalone ?

Intronizacja a czas zwodzenia!

ona wtorek, 20:39

mistrz dwoch przycisków Kopiuj-wklej 😀

Intronizacja a czas zwodzenia!

ona wtorek, 20:35

Człowieku wróć na drzewo i dokończ ewolucje 🤦

notatnik likes this. wtorek, 20:35

Intronizacja a czas zwodzenia!

ona wtorek, 20:32

zniewolony odprawia egzorcyzmy 👏 😀 kabaret

biniobill likes this. wtorek, 20:33

notatnik likes this. wtorek, 20:33
Agata.B
A ten ona2 co tak straszy i straszy.Z UB jesteś gosciu
-----------------------------------------------------
ona 14:52 ze to pozorna pewnosc, jaka ujdzie jak powietrze z balona gdy zostanie na chwilę sama bez "poslków" Odwaga zza płota notatnik likes this.More
A ten ona2 co tak straszy i straszy.Z UB jesteś gosciu
-----------------------------------------------------

ona 14:52 ze to pozorna pewnosc, jaka ujdzie jak powietrze z balona gdy zostanie na chwilę sama bez "poslków" Odwaga zza płota notatnik likes this.
ona
Tobie juz napisalam wyczerpujaco, nic nie mam do dodania.Zaś moją siostrę Mkatanę podziwiam, odkad przyjeli ja w szeregi lefebryckiej sekty stala się wyjatkowo arogancka i pewna siebie, z tym ze to pozorna pewnosc, jaka ujdzie jak powietrze z balona gdy zostanie na chwilę sama bez "poslków" 😀 Odwaga zza płota
artur40
śmiechlaś sobie ona odnośnie mojego komentarza czy też kol. mkatana ??
ona
smiechłam troszku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mkatana
Pokazuję Ci tylko Twoją obłudę siostro. Na Twoim miejscu, nie byłoby mi do śmiechu.
🤗
ona
przemodlona się odezwała 😀
20 wklejanek z modlitwami a w miedzyczasie lekki wpisik pogardy 😀More
przemodlona się odezwała 😀

20 wklejanek z modlitwami a w miedzyczasie lekki wpisik pogardy 😀
artur40
czyli każdy kto żyje Jezusem według ciebie ona powinien schować się do jakiejś nory i w samotności przeżywać swe uniesienia.. I Boże broń żeby komukolwiek cokolwiek o Bogu mówić?? Dziwna ta twoja wizja.. Kościół jest z założenia misyjny..
Tak zwany dystans do świata sprowadzony do tego, by mieć to co się na nim dzieje w "głębokim poważaniu" to nie tędy droga..
Boga trzeba ludziom pokazywać, …More
czyli każdy kto żyje Jezusem według ciebie ona powinien schować się do jakiejś nory i w samotności przeżywać swe uniesienia.. I Boże broń żeby komukolwiek cokolwiek o Bogu mówić?? Dziwna ta twoja wizja.. Kościół jest z założenia misyjny..
Tak zwany dystans do świata sprowadzony do tego, by mieć to co się na nim dzieje w "głębokim poważaniu" to nie tędy droga..
Boga trzeba ludziom pokazywać, pokazywać Prawdziwe oblicze Boga.. Świat tak nałgał ludziom o Bogu, że mają Jego spaczony obraz.. Stąd takie popularne we współczesnym świecie o wszystkim innym TAK ,o Bogu NIE..
I ciekawi mnie skąd masz wiedzę o moich relacjach z bliźnimi.. To mnie żywo interesuje..
ona
Skad wiem ? a z tej prostej przyczyny ze gdybys zyl Jezusem NIC byś o Nim nie mowił-nie musiałbyś.Całe twoje zycie, twoje uczynki swiadczyły by o wielkim Nim zafascynowaniu, o wielkiej milosci a to co byloby wyznacznikiem tego co w Twoim sercu sie dzieje byłoby uwidocznione w relacjach z bliznimi.Ponadto milosc "dotknieta" w Bogu daje tak olbrzymi dystans do tego swiata, trwanie w Nim daje tak …More
Skad wiem ? a z tej prostej przyczyny ze gdybys zyl Jezusem NIC byś o Nim nie mowił-nie musiałbyś.Całe twoje zycie, twoje uczynki swiadczyły by o wielkim Nim zafascynowaniu, o wielkiej milosci a to co byloby wyznacznikiem tego co w Twoim sercu sie dzieje byłoby uwidocznione w relacjach z bliznimi.Ponadto milosc "dotknieta" w Bogu daje tak olbrzymi dystans do tego swiata, trwanie w Nim daje tak wielką pewnosć, spokoj i ukojenie ze czlowiek pozbywa się wszelakich ziemskich rozterek...Moglabym pisac w nieskonczonosc-tylko po co ? Jak spotkasz prawdziwie Jezusa, ktory zyje i dotyka nas w realu to wszystko co napisalam spowoduje ze się tylko usmiechniesz...nawet nie bedziesz widział sensu odpowiadać-wszystko bedzie od razu jasne... 😉