hajaj búvaj ovečky
Ako dobre že my máme prezidentku mladšiu a pri zmysloch 😂
Pavol IV
hajaj buvaj ovecky Mladsiu ano, ale rozhodne nie pri zmysloch !!! Ved trepe same NEZMYSLY.
hajaj búvaj ovečky
Nebezpeční sú tí čo ich tam dostali, nie klauni ako Biden či Čaputová.
Peter(skala)
Mira393
ani neví ten stařík jak je groteskní, Zelenský a Bidden - herci v rukou nosatých(díky vlastní hlouposti a nenažhraností po penězích).
. ARMATA .
Je to americký švihák a Terminátor
Joe Biden falls off bike while cycling in Delaware
Mira393
spíš chcípák, Trumpa na něj, Trump se jim nezamlouval a dělal rozhodnutí podle sebe, měl vlastní úsudek, tento (Biden) čte a tančí podle jejich not.
Janko333
Biden podáva ruku démonom. On ich skutočne vidí, podobné aj mnohé celebrity a speváci počujú diabolské hlasy, diktujú im texty piesni a démoni riadia ich život. Robert Plant inšpirovnaý diablom písal texty piesni. Sám priznáva: Držal som ceruzku a papier, potom zrazu moja ruka písala slová. Bez Božej pomoci niet pomoci. Takto dopadnú ti čo zapredaju dušu diablovi. Diabol získava vlastníctvo …More
Biden podáva ruku démonom. On ich skutočne vidí, podobné aj mnohé celebrity a speváci počujú diabolské hlasy, diktujú im texty piesni a démoni riadia ich život. Robert Plant inšpirovnaý diablom písal texty piesni. Sám priznáva: Držal som ceruzku a papier, potom zrazu moja ruka písala slová. Bez Božej pomoci niet pomoci. Takto dopadnú ti čo zapredaju dušu diablovi. Diabol získava vlastníctvo nad dušou človeka takou mierou, akou človek rozmnožuje svoje hriechy. bl. Mária Ježišova z Agredy - Pád anjelov a prenasledovanie ľudstva satanom. Vízie mystičky ctihodnej Márie Ježišovej z Agredy - Pád anjelov a prenasledovanie ľudstva satanom.

cz24.news/…kastrace-likvidace-bilych-nemcu-jede-na-plny-plyn/

Akú hudbu počúva diabol? Takú akú počúva tento svet.
Ak počúvaš hudbu, kde sa spomína sex, nadávky, dvojzmyselné slová, počúvaš umelca, ktorý uctieva zvrátenosti, hoci je aj kresťan, ty si zlý kresťan. Rockové koncerty v kostoloch."V svetskej hudbe či modernej kresťanskej, je vzývaní určitý duch – ale NIE je to Duch Svätý!
Kráľovná kresťanského rocku je Amy Grant. Časopis People (15. júla 1991, str. 71) hovorí o Amyinom videu Baby, Baby: „Svätá Amy sa zmyselne mazná s nejakým chlapom, spieva mu „Baby, Baby“ a priznáva: „Snažím sa vyzerať SEXY, aby som predala platňu...“ Počas rozhovoru s Ophrah Winfreyovou v roku 1993 Michael Jackson vysvetlil dôvod niektorých svojich sexuálnych gest počas svojich koncertov: Deje sa to podprahovo. JE TO HUDBA, KTORÁ MA NÚTI K TOMU. Nemyslíš na to, jednoducho sa to stane." SOM OTROKOM RYTMU.“ (The Evening Star, 11. februára,
1993.
„Hudba priamo predstavuje druh vášne duše. Ak niekto počúva nesprávny druh hudby, stane sa nesprávnov vášňou človeka.“ ~Aristoteles
(Gitarista Craig Chaquico z rockovej skupiny 'Jefferson Starship.') "Získajte ich, kým sú mladí a ohýbajte ich myseľ." (Spencer Dryden z rockovej skupiny 'Jefferson Starship.') Bon Jovi spieva v „Homebound Train“: „Keď som bol ešte chlapec, DIABOL SA ZA MŇA ZARUČIL Vzal ma z domu Urobil zo mňa muža PEKLA. . . Idem DOLE, DOLE, DOLE, DOLE, DOLE Vo vlaku smerujúcom domov.“ V časopise Smash Hits Bon Jovi hovorí: „. . . Zabil by som svoju matku s rockenrolom.
PREDAM SVOJU DUŠU.


Alan Bloom, ľudský mozog je vopred nastavený na hudbu. Mozog je ako špongia na hudbu, ako špongia vo vode sa mení." ~Newsweek Magazine

„Keď sa zmení spôsob hudby, múry mesta sa trasú.“
Rocker Frank Zappa (ktorý objavil strašnú pravdu 4. decembra 1993, keď zomrel) sa hrdo chválil: „Som diablov advokát. Máme svojich vlastných uctievačov, ktorí sa nazývajú „groupies“. Dievčatá dajú svoje telo hudobníkom aby ho obetoval diablovi."
(Peters Brothers, A čo Christian Rock, s. 17)

David Bowie v časopise Rolling Stone (12. februára 1976) ohromil hudobný svet, keď uviedol: „Rock bol vždy DIABLOVA HUDBA... Verím, že rokenrol je nebezpečný... Cítim, že len zvestujeme NIEČO EŠTE TEMNEJŠIE AKO MY SAMI.“ (Rolling Stone, 12. február 1976)

Led Zeppelin – Page rozprával pod prísahou príbeh: Page rozprával príbeh o dvojici, ktorá sedela pri ohni v chatke a hrali tam duchovia. , skladali pieseň (pre nás pieseň) Jimmy Page, ten v kapele, ktorý má spojenie s Crowleym, bol okultista ich piesne obsahujú spätné satanské posolstvá, Led Zeppelin predali svoje duše diablovi výmenou za „Stairway To Heaven“.

„Stairway To Heaven – Robert Plant inšpirovnaý diablom písal texty piesni. Sám priznáva: Držal som ceruzku a papier, potom zrazu moja ruka písala slová: Je tu dáma, ktorá si je istá, že všetko, čo sa blyští, je zlato.... kupuje si schody do neba. Vytvorenie tejto piesni diktoval Satan. Led Zeppelin predali svoje duše diablovi výmenou za „Stairway To Heaven“. Túto podporuje aj fakt, že Jimmy Page kúpil dom satanistu Aleistera Crowleyho v Škótsku, známy ako Boleskine House. Crowley vo svojich knihách presadzoval, aby sa satanovi nasledovníci naučili čítať a hovoriť opačne „ zašifrovaný diabolský text”.

Takže metal, Fajn, Jen říkám, že je dobrým nástrojem ďábla. Jsem blázen? Nikoliv. Poznala jsem to na sobě. MILOVALA - - SOM BLACK METAL :: Ježiš Mária
- Hudba a liturgia :: Ježiš Mária
- DEJINY HUDBY – KRESŤANSKÉ KORENE MODERNEJ HUDBY :: Ježiš Mária

catholicbible101.com/amemofromthedevil.htm
Hammer Hammer
Áno , tiež si to myslím že rozpráva s démonmi
apredsasatoci
A možno je len dementny.
Hiwea
Takto presne reagujú 3x očkovaní....
Peter(skala)
presne na to som myslel... mysel má už z tých čipov domotanu 🤪
Metod
"Chudák" Bidet, toto sa Gosudarovi nemôže stať
rufff
Bylo by to úsměvné, kdyby to neodhalovalo mrazivou skutečnost, že tato evidentně nesvéprávná marioneta tam byla zcela záměrně dosazena mocnými loutkovodiči, aby vykonávala jejich příkazy s poslušností naprogramovaného robota. Otázka zní, kdo a v čím zájmu tahá za drátky, aby se svět otáčel v protisměru?
Trepifajksl
Pořád titíž, otěže jim ještě nikdo nevyrazil. Kor v USA.
Janko333
Ako taký človek ako Biden čo podporuje potraty a vojny, môže byť pri rozume? Demencia takéhoto druhu na 90 % pochádza z hriechu. Biblia hovorí o istej hlúposti, ktorá je zavinená vlastnou vinou - hriechom. O takej takej hlúposti, ktorú majú inteligentný ľudia a robia zlo. Lebo znútra, z ľudského srdca, vychádzajú zlé myšlienky, smilstvá, klamstvo, hlúposť (následok hriechu) atď. Všetky …More
Ako taký človek ako Biden čo podporuje potraty a vojny, môže byť pri rozume? Demencia takéhoto druhu na 90 % pochádza z hriechu. Biblia hovorí o istej hlúposti, ktorá je zavinená vlastnou vinou - hriechom. O takej takej hlúposti, ktorú majú inteligentný ľudia a robia zlo. Lebo znútra, z ľudského srdca, vychádzajú zlé myšlienky, smilstvá, klamstvo, hlúposť (následok hriechu) atď. Všetky tieto zlá vychádzajú znútra a poškvrňujú človeka, sv.Marek 7:21-23.

Diabol získava vlastníctvo nad dušou človeka takou mierou, akou človek rozmnožuje svoje hriechy. bl. Mária Ježišova z Agredy - Pád anjelov a prenasledovanie ľudstva satanom. Vízie mystičky ctihodnej Márie Ježišovej z Agredy - Pád anjelov a prenasledovanie ľudstva satanom.
. ARMATA .
Tento si zo sveta ťažkú hlavu nerobí. On má totiž svoj imaginárny svet. Ale vyzeralo to, akoby komunikoval skôr s tou tabuľou a vzdával jej poctu a potom utekal rýchlo kakať.