03:55
Libor Halik
626.7K
Oficielně CDC: Za 5 dní se z 2,79 % očkovaných Pfizerem stali mrzáci. Z 6 miliardd bude 5 dní po zaočkování 167 milionů mrzáků. Kolik zmrzačených bude za měsíc, za rok? Zemřou za 2 roky všichni naoč…More
Oficielně CDC: Za 5 dní se z 2,79 % očkovaných Pfizerem stali mrzáci. Z 6 miliardd bude 5 dní po zaočkování 167 milionů mrzáků. Kolik zmrzačených bude za měsíc, za rok? Zemřou za 2 roky všichni naočkovaní na Covid? L: Satanisti nepotřebují ani světovou válku k plánovanému vyvraždění 6 miliard lidí. Musíme bojovat prosbami o smilování k Bohu, skutečným pokáním a skutečným půstem za své bližní, jinak zemřou všichni, kteří věří v televizi a většinou skončí v pekle navěky.
Přepis videa:
Tohle je nejkratší video, jaké jsem kdy natočil. A podle mě je nejdůležitější. Právě jsem viděl zprávu od ACIP COVID-19 vakcinační pracovní skupiny, ze CDC v Americe… ACIP je Poradní komise pro očkovací praktiky. Tohle je zpráva o anafylaktickém šoku v důsledku mRNA vakcíny proti Covidu-19. Zpráva obsahuje tabulku s názvem „V-bezpečnostní aktivní sledování pro vakcíny proti Covidu-19.” Tabulka uvádí počet registrovaných s evidovanou první dávkou do data 18. prosince ve výši 112 807.
(Viz obrázek v pdf.) A počet dopadů na zdraví uvádí 3150. Dopady na zdraví jsou definovány jako jedinci, kteří „nejsou schopni vykonávat normální denní aktivity, neschopní pracovat, vyžadují péči lékaře nebo zdravotního odborníka.” To je 2,79 % a to se projevilo během několika dní po obdržení vakcíny. Pokud by se 60 milionů lidí v Británii nechalo touto vakcínou očkovat, můžeme očekávat 1,67 milionů lidí, kteří nebudou schopni pracovat, nebudou schopni vykonávat normální denní aktivity, a budou vyžadovat zdravotní péči.
Nevím, na jak dlouho. Pokud by vakcínu dostalo 6 miliard lidí po celém světě, číslo stoupne na 167 milionů. Pamatujte, že tohle je krátkodobý problém. Nevím, co bude střednědobý a dlouhodobý dopad. Odkaz na zprávu ze CDC, „Urgentní informace o očkování proti Covidu-19” je na mém webu v sekci Zdraví. Prosím, sdílejte ho, než zmizí. Pokud někdo v BBC či jakýchkoliv mainstreamových médiích má nějakou integritu, uvede tohle jako hlavní zprávu ve svém dalším vysílání. Neříkám nikomu, jestli se mají nechat očkovat. Nejsem odpůrce vakcín z nějakého zvláštního důvodu, ale jsem zastánce vědy a zastánce pravdy. Dělám něco, co vlády dělat nechtějí.
Pomáhám lidem, učinit informované rozhodnutí. To je vše, co od března 2020 dělám, a za to jsem byl zesměšňován a očerňován těmi nevědomými, zaujatými a podplacenými. Dle mého názoru, tato zpráva znamená, že zavádění vakcíny proti Covidu-19 musí být zastaveno a to nyní. Pokud se nezastaví, tak víme, co se děje. Pokud se vlády skutečně řídí vědou, jak tvrdí, nemají na výběr. Lidé často říkají: Co s tím vším mohu udělat? Je to velmi prosté… pošlete odkaz na tohle video a na zprávu ze CDC, který je na mém web, novinářům, poslancům, rodinným přátelům, komukoliv, kdo chce více informací o vakcíně proti Covidu-19. Pokud tohle chcete zastavit, můžete. Je to na vás. Můžete něco změnit. Klikněte na odkaz pod tímto videem, dostanete se na můj web, kde najdete odkaz na zprávu CDC v sekci Zdraví. Děkuji za sledování starého muže v křesle. Překlad: David Formánek
otevrisvoumysl.cz/…utrpelo-vazne-vedlejsi-ucinky/
Zpráva z CDC: cdc.gov/…lides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf
Public domain
Trepifajksl
Nebýt kovidu, mohli tady s námi být do stošedesáti.
koronavirus.mzcr.cz/…nich-na-covid-19-je-79-80-let/
Samson1
Dobrý výstup poslance Volného facebook.com/…-na-očkování/4079987412031254/
ľubica
L: Satanisti nepotřebují ani světovou válku k plánovanému vyvraždění 6 miliard lidí. Musíme bojovat prosbami o smilování k Bohu, skutečným pokáním a skutečným půstem za své bližní, jinak zemřou všichni, kteří věří v televizi a většinou skončí v pekle navěky.
zdena Luskova
Pane Halík, proč děsíte lidi????
zdena Luskova
A hlavně,jak jinak byste chtěl tu situaci řešit ? I kdyby někdo náhodou na neočekávanou alergickou reakci umřel,jakože se to nestalo a vy lžete, tak je to pořád nic oproti milionům mrtvých na Covid dodneška
Jste jenom směšnej a poslouchá vás jen pár cvoků....
Trepifajksl
Paní Lusková, proč děsíte lidi údajnými miliony mrtvých na Covid? Koho myslíte, že ty bláboly zajímají? Když se lidi chtějí nechat strašit, pustí si televizi. Nemusíte suplovat práci druhých. Už tak je toho blouznění až nad hlavu.