pl.news
44.9K

Wielkanocny cud: nawrót rwy kulszowej Franciszka

Podczas gdy papież nie miał najmniejszego problemu z klękaniem przed dziesięcioma więźniami, aby obmyć ich stopy w Wielki Czwartek, to jego owiana sławą rwa kulszowa zdaje się atakować w zależności …More
Podczas gdy papież nie miał najmniejszego problemu z klękaniem przed dziesięcioma więźniami, aby obmyć ich stopy w Wielki Czwartek, to jego owiana sławą rwa kulszowa zdaje się atakować w zależności od sytuacji. Atak rwy "niespodziewanie" wrócił podczas Wielkanocnej Eucharystii czuwania.
Franciszek wziął udział w obrządku, ale go nie odprawił. 85-letniego papieża zastąpił 88-letni Kardynał Giovanni Battista Re. Papież zajął miejsce po prawej stronie naprzeciw zgromadzonych wiernych. Telewizja watykańska nie pokazała, jak Franciszek pokonywał schody prowadzące do wysokiego ołtarza. Wszyscy nosili duże, białe maski przypominające filtry do kawy.
W Wielki Piątek Franciszek czuł się na tyle dobrze, że był w stanie pokonać całą nawę na początku i końcu ceremonii, co nie zmienia faktu, że przerosła go prostracja na wstępie.
#newsUmdswrddhu
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
bergog jak chce to fikołki prawie robi:
.
More
.

bergog jak chce to fikołki prawie robi:

.
Adam Poznański
Przecież Franciszek nie klękał przed tymi więźniami. Obmył ich stopy bo siedzieli na podeście.