03:51

Ujawnienie gigantycznego wpływu Billa Gatesa na WHO

ONZ tworzy ID2020, czyli nową cyfrową tożsamość dla całej ludzkości Projekt został stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele największych na świecie koncernów czy organizacji. Ma na …More
ONZ tworzy ID2020, czyli nową cyfrową tożsamość dla całej ludzkości
Projekt został stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele największych na świecie koncernów czy organizacji. Ma na celu budowę nowego, niezwykle skutecznego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi.
Eksperci uważają, że w obliczu pandemii choroby CoVID-19 ludzkość potrzebuje zupełnie nowego, uniwersalnego systemu identyfikacji, dzięki któremu rządy będą mogły lepiej kontrolować społeczeństwo i znacznie szybciej radzić sobie w zwalczaniu pojawiającego się zagrożenia. To najlepszy czas na takie eksperymenty, ponieważ wszyscy zjednoczeni są przeciwko wspólnemu wrogowi.
ID2020 ma bazować na technologii Blockchain, czyli na zdecentralizowanym systemie przechowywania danych, który obecnie na świecie uważany jest za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny. Dzięki nowej cyfrowej tożsamości każdy mieszkaniec naszej planety będzie posiadał swój rekord w bazie, w którym znajdą się najważniejsze dane na jego temat. …More
osdamen
David Icke - Szczepionki, kwantowe tatuaże i elektroniczny nadzór (Bill Gates - COVID-19) www.bitchute.com/video/scnwjtACEtRm/
osdamen
Szokujące INFO z USA ws. pandemii COVID-19 i leku?! Kto za tym stoi? Witek Rosowski u Roli!
www.youtube.com/watch
One more comment from osdamen
osdamen
Śledzenie historii szczepień dziecka dla osób nadzorujących ogólnokrajowe inicjatywy w zakresie szczepień profilaktycznych może być o wiele łatwiejsze dzięki technologii opracowanej przez grupę naukowców z Massachusetts Institute of Technology (MIT). Znakowanie dzieci niewidzialnym tatuażem ma stać się „lekarstwem” na wszystkie bolączki systemu…
Niewidzialny tatuaż
Naukowcy z MIT stworzyli coś …More
Śledzenie historii szczepień dziecka dla osób nadzorujących ogólnokrajowe inicjatywy w zakresie szczepień profilaktycznych może być o wiele łatwiejsze dzięki technologii opracowanej przez grupę naukowców z Massachusetts Institute of Technology (MIT). Znakowanie dzieci niewidzialnym tatuażem ma stać się „lekarstwem” na wszystkie bolączki systemu…
Niewidzialny tatuaż
Naukowcy z MIT stworzyli coś w rodzaju atramentu, który można osadzić w skórze obok samej szczepionki za pomocą mikro igieł wykonanych z mieszaniny polimerów i cukru, które umieszczono na specjalnym plastrze.
Wraz ze szczepionką dziecku wstrzykuje się odrobinę barwnika złożonego z kropek kwantowych, które pozostawiają wzór znaczników tuż pod skórą, gdzie stają się czymś w rodzaju tatuażu z kodem kreskowym.

Tatuaż ten jest niewidoczny gołym okiem, ale łatwo go odczytać dzięki specjalnej aplikacji na telefonie i w świetle podczerwonym.
Zgodnie z testami na skórze świń i szczurów kod powinien utrzymywać się na skórze człowieka do pięciu lat.
Przyzwyczajenie do chipowania
Prace zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów i powstały w wyniku bezpośredniego wniosku założyciela Microsoftu i samego Billa Gatesa, który wspiera wysiłki w walce z chorobami takimi jak polio i odra na całym świecie.
Innymi słowy, na jego prośbę naukowcy znaleźli ukryty sposób, aby osadzić zapis szczepienia bezpośrednio w skórze pacjenta, zamiast dokumentować go elektronicznie lub na papierze – a ich system śledzenia może znacznie uprościć proces odszukiwania osób unikających szczepionek.
Naukowcy mają nadzieję dodać do „tatuażowych kropek” bardziej szczegółowe informacje, takie jak data szczepienia.
Wraz z nimi zespół ostatecznie chce wprowadzić czujniki, które mogłyby potencjalnie zostać wykorzystane do śledzenia innych aspektów zdrowia, takich jak poziom insuliny u diabetyków.
Co to dla nas oznacza?
To droga przyzwyczajania ludzi do mikro chipów, do umieszczania w ciele maleńkich „ziarenek”, które będą zawierały wszystkie dane identyfikacyjne.
Gdy na to spojrzymy z innej strony, zauważymy, że na naszych oczach dzieje się to, co robiono z ludźmi w przeszłości (tatuaże w obozach koncentracyjnych) i spełniania się kolejny element Apokalipsy św. Jana: […] wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia…
Szatan działa, wykorzystując swych pośredników, ale to od nas i naszej świadomości zależy, czy uda nam się powstrzymać przymusową implantację chipów – nie dajmy się zmanipulować i znakować.
Żadna technologia nie ma prawa odebrać nam ludzkiej godności, a żadne unowocześnienie nie jest warte oddania swojego życia w ręce systemu!
źródło:

www.odkrywamyzakryte.com/system-cie-doi/