Clicks1.5K
csk.news
6

Vídeň: Kardinál a Kánovníci Hlasovali Pro Dívčí “Nahý Tanec”

Neonový trubkový žebřík, presentovaný jako "Žebřík Nebe", je od Velikonoc vystaven na jižní věži Vídeňské katedrály Sv Štěpána.

Mezi Velikonocemi a květnem, toto bude nejnovější chyták vídeňské arcidiecéze v Rakousku. Věžový žebřík má ekvivalent v postranní kapli uvnitř katedrál, takže je vytvořena iluze, že žebřík proniká dovnitř jako by prorážel klenbu kostela.

U příležitosti instalace žebříku (31. března), se v katedrále konalo představení (s názvem: "33 Ctností"). Několik dívek tancovalo v těsných oblecích barvy kůže, předstírající nahotu, před velkým trapným fialovým pyžamem, které zahalilo oltář Sv. Štěpána v době Postní.

Neonový žebřík a pseudo-nahý tanec se setkali s jednohlasným souhlasem Vídeňského kardinála Christopha Schönborna a celou kapitulou katedrály, podle Novus Ordo motta: čím bláznivější, tím lepší.

#newsOtlhviihmf

Joske
V tomto chrámě nepřebývá Bůh, ale Satan. Smyslné tance nevedou k duchovnímu životu, ale k rozpalování tělesnosti. Smiřte se s tím, že je konec starých časů ve staré Satanově matrici. Pochopte správně znamení časů.
apredsasatoci
Hlúpy kardinál.
didimos
Jsem taky hodně rád a veselý, že Kristus vstal, je to největší událost ve vesmíru!! Toto je ale masochimus a provokace novátorů a revolucionářů na posvěceném místě, v katedrále prvního Kristova mučedníka...No je to smutné, odešl bych odtamtud pryč...
forthetruth333
židia v čase keď Mojžíš bol na hore 😬ešte zlaté teľa chýba
didimos
Ano přesně, z nudy už nevědí co by dělali, tak jdou provokovat. Bůh se nenechá posmívat, v Assisi spadla v kostele klenba- 3 mrtví. a Notre Dame vyhořelo"""Bude toho víc, a my půjdeme zas do katakomb..kolik nás bude?
veritas18
Schonborn jako zednar a kryptozid pouziva zebrik na katedrale s odkazem na starozakonni sen Jakoba, který videl andele sestupovat a vystupovat po nem. Ma to svuj duchovni vyznam a smyl, ale podstatne je, ze tento zebrik ma silne zazemi v zidovske kabale-mystice a ezoterismu i v Talmudu. Tim take Schonborn neprimo skrze symboly odkryva karty, ze je talmudista, kabalista a kryptozid. Jednoduse vlk …More
Schonborn jako zednar a kryptozid pouziva zebrik na katedrale s odkazem na starozakonni sen Jakoba, který videl andele sestupovat a vystupovat po nem. Ma to svuj duchovni vyznam a smyl, ale podstatne je, ze tento zebrik ma silne zazemi v zidovske kabale-mystice a ezoterismu i v Talmudu. Tim take Schonborn neprimo skrze symboly odkryva karty, ze je talmudista, kabalista a kryptozid. Jednoduse vlk v rouse berancim...