m.rekinek
262K

W USA ZABITO ELIKSIREM DWUKROTNIE WIĘCEJ DZIECI, NIŻ UMARŁO ,,Z COVID"

Oto liczba zgonów ,,z COVID" wśród dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat: około 750 zgonów.

Jeśli jednak te zgony są porównywalne ze zgonami dorosłych, to dzieci zmarły z COVID, a nie z powodu COVID. Rzeczywista liczba zgonów z powodu COVID będzie prawdopodobnie znacznie niższa. Ale chcemy być hojni i powiedzieć, że wszystkie 757 dzieci zmarło na COVID, tylko ze względu na naszą kłótnię (ponieważ nie chcemy być atakowani przez „agentów antyszczepionkowych”).

Dane VAERS dotyczące zgonów poszczepiennych

Teraz przeszukajmy VAERS, aby zobaczyć, jak zachowuje się szczepionka. Pamiętaj, że ograniczamy wyszukiwanie tylko do Stanów Zjednoczonych. Z tego powodu otrzymujemy niższe liczby niż w innych artykułach. To dlatego, że nie oszukujemy. Wykluczamy raporty zagraniczne.

Ponadto, w dwóch poniższych raportach z badań, wszyscy 18-latkowie są umieszczeni w kategorii 17-44. Jest to ustalona kategoria dla zapytań MedAlerts. Jedyne zgony dotyczą 18-latków, ponieważ jest to ograniczone przez samo zapytanie.


Tylko 35 raportów.

Jednak nie wszystkie te zgony są przyczynowe! Niektóre to tylko zgony w tle. Więc zostawmy to. Bądźmy bardzo konserwatywni (jak zwykle) i po prostu odejmijmy wszelkie zgony zgłoszone w poprzednim roku… które obejmują zarówno zgony w tle, jak i zgony związane ze szczepionką:

OK, 35-3 = 32 zgony, które są „zbędne”.

VAERS ma jednak 41-krotne zaniżanie danych, liczbę obliczoną na podstawie własnej metodologii CDC. Kiedy skontaktowałem się z CDC, aby zapytać, czy popełniłem błąd w obliczeniach, jedyne, co dostałem, to cisza. Brak odpowiedzi. To jest przerwa w rozmowie. Tak samo traktowali Aarona Siri, kiedy obliczał URF. Nie chcą ze mną rozmawiać, nie odpowiadają Siri i odmawiają podania „poprawnego” numeru każdemu reporterowi, który o to zapyta. Próba poproszenia kogokolwiek w Kongresie, aby zapytał CDC o ten numer, po prostu się mnie pozbędzie. Nikt nie chce wiedzieć. Nie potrafię wyjaśnić, dlaczego tak jest. Znasz proces. Zrobiłeś to już wcześniej.

„Lek” jest znacznie gorszy niż „choroba”

Mamy więc 1312 zgonów najprawdopodobniej z powodu szczepionki w porównaniu z 757 zgonami z powodu COVID.

Więc prawdopodobnie zabiliśmy prawie dwa razy więcej dzieci szczepionką niż COVID.

Krótko mówiąc, nasze władze ds. zdrowia przekonały rodziców, że zwiększenie prawdopodobieństwa śmierci ich dziecka jest lepsze niż jego zmniejszanie.

Ale hej, dopiero zaczynamy, ponieważ nie wszystkie dzieci poniżej 18 roku życia zostały jeszcze zaszczepione. Władze spieszą się z zaszczepieniem wszystkich dzieci, zanim ktokolwiek się zorientuje, co się dzieje. Należy się więc spodziewać, że liczby będą znacznie wyższe.

Ale co z „sprawdzeniem faktów” w USA Today?

Abyśmy niczego nie przegapili, możesz zapytać: „A co z weryfikacją faktów w USA?”

Nadal szukam jednej z tych weryfikacji faktów, która jest rzeczywiście poprawna, i jak dotąd uchodziło mi to na sucho z pustymi rękami.

Tutaj cytowany jest mój przyjaciel Michael Yeadon, który powiedział: „Prawdopodobieństwo, że dzieci umrą z powodu szczepionek COVID jest 50 razy większe niż w przypadku samego wirusa” – szacunki, które prawdopodobnie nie są dalekie od prawdy, ponieważ praktycznie wszystkie dzieci, które „umarły na " COVID częściej umiera "z" COVID. Praktycznie wszystkie z nich miały wiele czynników ryzyka. Trudno znaleźć choćby jedno zdrowe dziecko, które zmarło na COVID. Nie znam ani jednego. O Tobie? Podejrzewam więc, że dr. Oświadczenie Yeadon jest albo bardzo dokładne, albo niezbyt odległe.

Weryfikacja faktów Elli Lee zaczyna się od:

„Dane z badań klinicznych pokazują, że szczepionki przeciw COVID-19 nie stwarzają ryzyka śmierci dzieci”.

WTF? Czy to miał być żart?!?! Nie chcę wydawać się niegrzeczny ani nic, ale czy masz mózg? To najgłupsze stwierdzenie, jakie kiedykolwiek padło. Chciałbym przeprowadzić w tej sprawie debatę wideo z Ellą Lee. To niemożliwe, żeby to było prawdą. Jak USA Today może wydrukować coś takiego?

Aby to udowodnić, musiałbyś przeprowadzić badanie kliniczne na milionach dzieci, a nie na 2000. A nawet wtedy wszystko, co można powiedzieć, to to, że ryzyko śmierci jest w najlepszym razie mniejsze niż 1 na kilkaset tysięcy. I wiemy, że stanowi to ogromne ryzyko śmierci dla dorosłych. Nie ma co do tego wątpliwości. Dlaczego więc nie również dla dzieci? Czy w mechanizmie działania szczepionki jest coś, co to ogranicza? Czy w DNA jest wiersz kodu, który mówi: „Jeśli masz mniej niż 18 lat, nie zabijaj gospodarza”? Pod żadnym pozorem.

Następnie cytowana jest Leana Wen:

Żadne dziecko nie zmarło z powodu szczepionki w USA, ale ponad 600 zmarło z powodu COVID ”- powiedział dr. Leana Wen, profesor polityki zdrowotnej i zarządzania na George Washington University, w e-mailu. „Twierdzenie (Yeadon) jest całkowicie nieprawdziwe.

Widzisz, po prostu nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć: Dr. Leana Wen to kupa gówna. Twoje twierdzenie jest fałszywe. Chciałbym z nią porozmawiać. Zapłaciłbym dużo pieniędzy za dyskusję z nią. Ale chociaż lubi występować za darmo w CNN, żadne pieniądze nie pozwolą mi przeprowadzić z nią wywiadu.

Po więcej informacji

Więcej informacji na temat zgonów dzieci można znaleźć w tym artykule , który omawia niektóre przypadki odnotowane w VAERS. To dość szokujące.
Pomóż ratować życie: udostępnij ten artykuł

substack.com/p/weve-now-killed-close-to-twice-as
JOKAMA shares this
292
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Sławomir Sokołowski
A szczepionkowa "skuteczność" dopiero nabiera tempa... 🥵 Gdzie tam te zapowiadane 95%
Jan Zbigniew wojan
Depopulacja postępuje zbyt wolno dlatego wymyślają ciągle nowe technologie !
Jan Zbigniew wojan
Elkam szczepił się już kilka lat temu, dlatego tak "mądrze" pisze i posyła "mądre" posty !
Irenikus
@Stina Kri Elkam ma pewnie już abonament na złoty strzał
Stina Kri
A kiedy zaszczepią Elkama? Aż się prosi o to.
grafix
@Elkam będzie już z tego wyniku zadowolony ale jak zgonów dzieci będzie jeszcze 100x więcej będzie przeszczęśliwy.