Bride Of Christ THE SAINT
saint Bernadette sleeping peacefully Resting in arms of the lord. i shall see you in Heaven
thinking...
Her actual face is not as incorrupt as the wax mask suggests. So I have read. www.ewtn.com/library/mary/bernbody.htm
ALCESTE
Elle est belle et si paisible dans la mort!

Merci Rodrigo+

🤗
Maria Márquez
GRACIAS SEÑOR por estas maravillas que obras en tus elegidos, muestras tu inmenso amor a la humanidad y aun así somos oidos sordosy mudos. Cambianos oh SEÑOR:
Jésus Fils de Dieu
👍 👍 👍
pilly
Puedes hacerlo, te registras y lo bajas sin problemas. Empuja salva 😁
ladygrace
Hola! Necesitaría que me permitieras bajar la película Cuerpo Incorrupto de Santa Bernardita Soubirous, por favor. Es para un monasterio carmelita en Argentina. Muchas Gracias.
Unidos en Oración,
Grace 😌
madziulek123
uwielbiam TĄ ŚWIĘTĄ 👏
tagina
Za zycia piekna i po smierci tez 🙏
abi
🤗
cezinha75
excelente!!! 👌
www.cine-art-loisir.com
🙏 👏 Beautiful music 👏 🙏

www.cine-art-loisir.com ✍️
catholiccat
Beautiful music but the video was very dark on my monitor.
Libor Halik
Nezetlelé tělo, před 150 lety zesnulé, sv. Bernadety Soubirousové. Ta viděla Pannu Marii, jak jí říká, že ona (Panna Marie) je Neposkvrněné početí.
Myslím, že je velmi logické, že Panna Marie byla počata bez dědičného hříchu. Jen tak mohla být dostatečně čistou k tomu, aby do jejího lůna mohl vstoupit přesvatý Bůh - Jednorozený Syn Boha živého a přijmout z Panny Marie lidské tělo. Tak jako byl …More
Nezetlelé tělo, před 150 lety zesnulé, sv. Bernadety Soubirousové. Ta viděla Pannu Marii, jak jí říká, že ona (Panna Marie) je Neposkvrněné početí.
Myslím, že je velmi logické, že Panna Marie byla počata bez dědičného hříchu. Jen tak mohla být dostatečně čistou k tomu, aby do jejího lůna mohl vstoupit přesvatý Bůh - Jednorozený Syn Boha živého a přijmout z Panny Marie lidské tělo. Tak jako byl kdysi stvořen Adam bez hříchu (ten ale pak padl do hříchu), tak nějak byla bez hříchu počata Neposkvrněná Panna Marie (ta do hříchu nikdy nepadla). Logicky nemohla být fyzickým potomkem Adama a Evy. Bůh ji stvořil jako Neposkvrněné početí a pak např. asi uměle vložil do lůna svaté Anny - manželky sv. Joachima, či ji stvořil už větší a dal na vychování sv. Anně a Joachimovi. Ona je tou prorokovanou ŽENOU z Genesis 3,15, která bude vždycky nepřítelem satana. Nepřítelem satana je vždy pouze ten, kdo nikdy nezhřešil. Hříchem se člověk stává přítelem satana a nepřítelem Boha. Vírou v Krista, křtem a pokáním z hříchů se opět stáváme přáteli Boha. (Czech language)

Download (stahujte): gloria.tv/.../media-89245-1.flv