Clicks1.6K
csk.news
7

Manželka veľvyslanca Svätej stolici: František je „Judáš Katolíckej cirkvi“

František a kardinál Tegucigalpy Rodriguez Maradiaga sú „dvaja Judáši Katolíckej cirkvi v novom ráde svetova“.

Manželka bývalého veľvyslanca Svätej stolici Martha Alegría Reichmann, píše toto na Criterion.hn (19. júna).

Vysvetľuje, že František chráni zdiskreditovaného kardinála Maradiagu, pretože František je súčasťou „nového rádu sveta“, ktorý chce svet bez morálky, vyhladenie tretiny ľudstva, zničenie rodiny, potraty, rodovú ideológiu, homosexuálne pseudo-manželstvo, "a rôzne druhy zvráteností."

Reichmann poznamenáva, že František „má schopnosť klamať s falošnou pokorou a láskavosťou“. Považuje ho za „slobodomurára“.

Podľa nej americké vyšetrovanie ukázalo, že Rodriguez Maradiaga spracováva milióny, ktoré poskytol miliardár George Soros na úplatky vo Vatikáne.

Tieto fakty Reichmanna neprekvapujú, „vďaka stretnutiu tvárou v tvár viem o povahe týchto dvoch vlkov prezlečených za ovce.“

#newsLxfmqdbnnf
Libor Halik
....František „má schopnosť klamať s falošnou pokorou a láskavosťou“. Považuje ho za „slobodomurára“. Podľa nej americké vyšetrovanie ukázalo, že Rodriguez Maradiaga spracováva milióny, ktoré poskytol miliardár George Soros na úplatky vo Vatikáne.
Marian7
Hovorí pravdu a teda kto sa spája z Bergóliom bude piť z toho istého Božieho kalich hnevu !
Kallistratos
Mariane, komu věříš? Nějaké babě, kterou Ti naservíruje Glorie.Tv s účelově postaveným textem?
zaba
Podstatné je, jestli to co řekla, je pravdivé a výstižné.
obyčajná veriaca žena
Konečne niekto hovorí pravdu! A má to z prvej ruky!
Roberto 55
Aj ked hovori pravdu, Martha sa mi jednoducho nepaci ako tam stoji (ako princezna) prave za kardinalom , ktoreho kritizuje a nema ani krizik na krku a vobec....
Kallistratos
Ve vší úctě uvědomme si v jakém světě žijeme a kde je moc je i šalba a polopravda... Že se na Vatikán soustřeďují různé "síly" je nepochybné. A je nepochybné, že je třeba jim čelit. Výpověď nějaké manželky je opravdu úsměvná. voxcantor.blogspot.com/…/bergoglio-ignor… Kdo takové exkluzivní ženě věří, pak jeho volba... Filtrovat :)