Orędzia
1.3K

Carbonia, 22 maja 2021 W Watykanie wisi czerwona flaga. Rzym stracił swój promienny wygląd, okrył się ciemnością!

Jestem z wami w tym małym raju, jestem tutaj, aby otworzyć wam drzwi Mojego Nieba.

Moje ukochane stworzenia, jak ja was kocham! Jak bardzo cię kocham! Wszystkie, moje dzieci, wszystkie!. Jakże jesteście piękni, moje dzieci ... jak bardzo was kocham! Jak bardzo cię kocham!

Zachowaj Mnie w swoim sercu, abym zawsze tam mieszkał, aby Moje Serce było wyryte w twoim małym sercu.

Umiłowane dzieci, czas jest bliski, godzina Mojego Triumfu jest teraz. Pontifex Maximus, ten, który musi przewodzić prawdziwemu Kościołowi Bożemu, wkrótce powstanie, aby ogłosić Mój powrót! On jest ze mną, słucha mojego głosu i prowadzi mój lud do mnie, ... małej resztki, która jest wierna swojemu Bogu miłości.

Słowo Boże!

Moi umiłowani, Ja, wasz Ojciec, Ten, który was stworzyłem, przychodzę uporządkować we Mnie, przychodzę położyć kres kąkolu, przychodzę, aby wam przynieść niebo na ziemi. To jest ziemia obiecana, którą obiecałem waszym ojcom ... Abrahamowi i jego potomstwu.

Moje maleństwa, ja, które widzę z wysokości mojego nieba ... Widzę, jak się do mnie zbliżasz, wielkie pragnienie mnie, ... twoje serce płonie miłością do mnie. Widzicie, moje dzieci, wasz Bóg usłyszał wasze wołanie i idzie, aby was zabrać ze sobą.

Przygotuj się z zapiętymi biodrami, butami na stopach i laską w dłoni. Momenty, które nas dzielą, są teraz policzone! Niepokalane Serce Maryi zatriumfuje wraz ze wszystkimi Moimi Wybranymi!

Daję wam moją nieskończoną miłość, namaszczam was, abyście byli wiernymi kapłanami mojej świętej świątyni i ogłaszam, że jesteście moimi.

Moje miasto ma zostać zajęte, dranie je otoczyły, nie będzie ratunku, jeśli nie będę interweniował; Moja moc wkrótce zabije niesprawiedliwych.

Wszystko musi się skończyć; moja miłość będzie skierowana do tej części ludzkości, która wraca do mnie i prosi o przebaczenie za swoje grzechy. Bóg został obrażony i ukrzyżowany, ale teraz będziesz ukrzyżowanym, który teraz zdradził miłość Boga.

Umiłowani, jesteście zmęczeni, widzę to, ale jesteście prawdziwymi żołnierzami Boga! Moje dzieci są wielkie w Moich oczach. Zaspokójcie się moim słowem, stańcie przede mną i proś mnie z prawdziwą miłością o przebaczenie za wszystkie zniewagi, jakie otrzymałem od tej przewrotnej ludzkości. Zapytaj mnie o to, poświęcając wszystko dla zbawienia tego ludu, który nieświadomie zbliża się do śmierci.

Szatan prowadzi węża, Moi kapłani zwrócili się przeciwko Mnie, sprzymierzyli się z Moim wrogiem, ale Moje ramię jest gotowe, a Moje oko czujne! Ześlę błyskawicę, która wstrząśnie sercami i spalę wszelkie zło. Moje dzieci zobaczą i zrozumieją, ale będzie za późno.

W Watykanie wisi czerwona flaga, modlimy się, modlimy, modlimy się, bo godzina jest straszna. Rzym stracił swój promienny strój, pokrył się ciemnością; jego sukienka jest teraz czarna jak pech.

Rozpostarłem płaszcz na wszystkich wybranych! Teraz zobaczysz cuda Boga, objawiające się w nieskończoność na oczach zdrajców, zstępujących na ziemię.

Dmijcie w trąbki z wyższym oddechem, Moje „Dość!” zaraz się zacznie! Przyjdź i triumfuj ze mną; Bóg jest z wami, ze wszystkimi, którzy czczą w swoich sercach Najświętsze Imię Jezusa.