Prepis rozhovoru Dr. Zelenko s Najvyššou rabínskou radou Izraela: A som vážne presvedčený, že Boh …

Prepis rozhovoru Dr. Zelenko s Najvyššou rabínskou radou Izraela: A som vážne presvedčený, že Boh skúša každého človeka. Skúška je táto: skloníte sa predo mnou? Požiadate ma o ochranu? „Je to vojna …More
Prepis rozhovoru Dr. Zelenko s Najvyššou rabínskou radou Izraela: A som vážne presvedčený, že Boh skúša každého človeka. Skúška je táto: skloníte sa predo mnou? Požiadate ma o ochranu?
„Je to vojna proti Bohu. Na život sa môžeme pozerať dvoma pohľadmi. Buď máte ten pohľad, že človek je stvorený na obraz Boha, čo znamená, že váš život má svätosť. Ak má váš život svätosť, tak máte ľudské práva a ak máte ľudské práva, nie je vašou alebo mojou vecou rozhodovať, koľko ľudí by malo byť na planéte, kto by mal žiť a kto zomrieť“.
Dobre si vypočujte popredného lekára, ktorý liečil aj Donalda Trumpa a jeho rozhovor s Najvyššou rabínskou radou Izraela.
Rabínska rada: Doktor Zelenko je viac ako dvadsať rokov atestovaný rodinný lekár. Jeho pacienti ho opisujú ako rodinného lekára. Pre tisíce rodín je lekárskym poradcom v Kiryas Joel v New Yorku. Doktor Zelenko je teraz slávny za svoj Zelenko protokol, ktorý zachránil veľký počet životov po celom svete. Takže vitajte, doktor Zelenko. Ďakujeme že ste …More
ľubica shares this
38
warez
bolo o nom video na lifenews, kde je, neviete?
warez
VIE NIEKTO NAJST VIDEO AKO O TOM HOVORI, bol tam český preklad
Trepifajksl
warez
Trepifajksl ono to bolo s českým simultánnym prekladom
Trepifajksl
Aha, tak to nevím.
warez
One more comment from ľubica
ľubica
srdečná vďaka!