lt.news
48

Pranciškus skelbia religiją be Kristaus

Pranciškaus 2021 m. sausio mėn. vaizdo įrašas su maldos ketinimu, išleistas sausio 5 d., pavadintas „Žmogaus brolijos tarnyboje“ - tuo tarpu katalikai tarnauja Kristui. Nors Pranciškus primygtinai …More
Pranciškaus 2021 m. sausio mėn. vaizdo įrašas su maldos ketinimu, išleistas sausio 5 d., pavadintas „Žmogaus brolijos tarnyboje“ - tuo tarpu katalikai tarnauja Kristui.
Nors Pranciškus primygtinai reikalauja, kad krikščionys turėtų melstis kartu su tais, kurie meldžiasi pagal „kitas“ kultūras, „kitas“ tradicijas ir „kitus“ įsitikinimus, vaizdo įraše matyti, kaip sėdinti katalikė deklamuoja rožinį, musulmonė mergina, nusilenkusi ant maldos kilimėlio, ir Žydė meldžiasi iš knygos. Nepaisoma didžiulių grupių, tokių kaip induistai ir budistai.
Žodžio „kita“ vartojimas leidžia manyti, kad skirtingos religijos yra pakeičiamos ir kad religijoje tiesa nėra svarbi. Pranciškus tvirtina, kad „brolija“ verčia mus atsiverti „visų Tėvui“, o iš tikrųjų Dievas yra tik savo „viengimties“ sūnaus ir tų, kurie per Bažnyčią buvo įtraukti į Sūnų, tėvas.
Tada lėkštame vaizdo įraše matyti, kaip trys maldininkai kalbasi vienas su kitu mobiliuoju telefonu ir kartu dirba sriubos virtuvėje, žinoma, dėvėdami privalomas …More