"Big Pharma" zabiła około 20 milionów ludzi i zraniła ponad 2,2 miliarda szczepionkami C-19...

Najpierw przyjrzyjmy się ofiarom, które zalegają na globalnym polu walki.

20 million saved or 20 million killed – by Peter Halligan (substack.com)

Obawy o zdrowie serca dzieci zostały podniesione, gdy co najmniej 73 młodych ludzi w szkołach rządowych w Bengaluru otrzymało diagnozy chorób serca podczas kontroli przeprowadzonej przez organizację non-profit, donosi Deccan Herald.

Niedawno Fundacja Careworks (CWF), oddział nonprofit dostawcy usług biznesowych Quess Corp, przeprowadziła kontrole zdrowia 11 276 dzieci w wieku od 3 do 16 lat w 75 szkołach rządowych i anganwadis w JP Nagar, Marathahalli, HAL Road i Bannerghatta Road. W celu przeprowadzenia dodatkowych badań i opieki, 73 dzieci z diagnozami związanymi z sercem zostało skierowanych do Jayadeva Institute of Cardiovascular Sciences & Research. "Zabieramy 15 dzieci w pierwszej partii do Jayadeva", powiedział Smitha Srinivas, Head CSR w CWF.

Obrona prawna Big Pharmy brzmi: "Rząd USA zmusił mnie do tego".
Przyjrzyjmy się pewnym danym tła, aby odpowiedzieć na pytanie "Jaki był wpływ na przebieg "pandemii" i co motywowało ludzi do przyjmowania śmiertelnego zastrzyku?". Rok 2020 był pierwszym rokiem pandemii, w którym nie było zastrzyków, a skuteczne metody leczenia zostały zakazane przez regulatorów zdrowia. Protokoły leczenia, takie jak HCQ+AzM+Zn i IVM, były znane z co najmniej 80% skuteczności w przypadku wczesnego leczenia i profilaktyki oraz nieco mniejszej skuteczności w przypadku leczenia na średnim etapie. Zamiast tego stosowano znane nieskuteczne i toksyczne protokoły leczenia o porażająco wysokiej śmiertelności (około 50%). Na przykład, działające protokoły leczenia kosztują tyle co orzeszki ziemne (około 10 dolarów), podczas gdy Remdesivir kosztuje tysiące.

Pod koniec 2020 roku przy braku zastrzyków w użyciu, globalnie, było 1,7 miliona zgonów związanych z COViD-19 (/grypa) obecnie z 70 milionów przypadków zdiagnozowanych za pomocą bezużytecznego testu RT-PCR (wycofanego, ponieważ nie mógł odróżnić żadnego wirusa grypy lub wariantu). "Stara grypa" zniknęła, ponieważ wszystkie przypadki "starej grypy" zostały skategoryzowane jako "nowa grypa" = wirus SARS-COV2, który prowadzi do zgonów z powodu CoVID-19.

Coronavirus Graphs: Worldwide Cases and Deaths - Worldometer (worldometers.info) , worldometers.info/coronavirus/worldwide-graphs/

Zwróć uwagę, że śmiertelność z powodu choroby COVID-19 poniżej 65 roku życia wynosi, na dobrą sprawę, ZERO. Ci, którzy umarli, żyli już 2 lata dłużej niż wynosi średnia długość życia i mieli 2-6 schorzeń/chorób, które już ich zabijały. Mówiąc niedorzecznie: "Załatw sobie, zaraź się CoVID-19, i żyj 2 lata dłużej". Zauważ też, że "stara grypa" zniknęła całkowicie z półkuli północnej w okresie trwania "pandemii". The Flu-Cooties Versus The Covid-Cooties | Welcome To Western Globohomo Inc. (wordpress.com)

Przesuwając się o 20 miesięcy do przodu, przy 12,7 miliardach zastrzyków różnej jakości, podawanych na różne sposoby (wymuszanych lub nie) mamy 620 milionów przypadków i 6,5 miliona zgonów. Tak więc twierdzenia z badań klinicznych, że "przypadki" (a więc zgony i hospitalizacje) zostaną zredukowane o 95% zostały "wywalone na zbity pysk", ponieważ nastąpił wzrost analizowanego wskaźnika "przypadków" z 70 milionów w roku bez zastrzyków - 2020 - do 330 milionów rocznie z zastrzykami (+550 milionów w ciągu 20 miesięcy do września 2022). Śmiertelność wzrosła z 1,7 mln w roku 2020 do 2,9 mln rocznie (+4,8 mln zgonów w ciągu 20 miesięcy).

Zauważ, że nastąpiło 600 milionów wyzdrowień z 620 milionów przypadków BEZ POMOCY "VACCINES" - "szczepionek", które nie zapobiegają infekcji, transmisji, hospitalizacji lub śmierci, a zamiast tego zabijają i okaleczają w alarmująco wysokim tempie (oficjalnie jeden zgon na 635 zastrzyków i jedno "zdarzenie" na każde sześć zastrzyków - w oparciu o 20 milionów zmarłych i 2,2 miliarda obrażeń z 12,7 miliarda podanych dawek). Zgadzam się z mądrą młodą damą z tego filmiku, która potwierdza zasadę nr 1 wakcynologii - NIE szczepić w pandemii. Ścieżki kliniczne POWODOWAŁY pojawienie się wariantu delta (i prawdopodobnie łagodnego wariantu omicron), (w jednym zdaniu - covid, dwlta, omicron - to choroby po szczepionkach covid dopow.) Przejdź do 2: Rise of the VARIANTS – YouTube

Organy regulacyjne ds. zdrowia wiedziały o tym wszystkim z wyprzedzeniem, a mimo to kontynuowały działania. Dr Malone powołuje się na analizę badań klinicznych Pfizera - patrz strony 11 i 12 dla deklarowanej redukcji przypadków, ale ogromnego wzrostu zdarzeń niepożądanych (24% wszystkich wstrzykniętych v 8% w grupie placebo) i wzrostu śmiertelności z wszystkich przyczyn z 14 zgonów w grupie placebo do 20 zgonów w grupie wstrzykniętej. Nie ściśle mówiąc "statystycznie istotne" (+6 z 21,900) - ale zauważ, że próba kliniczna była dla znacznie skróconego okresu sześciu miesięcy. The COVID-19 Inoculations - More Harm Than Good FINAL Video & Print - MoreHarm.pdf

Zamiast 95% (lub 91% w próbach) redukcji przypadków i zgonów, nastąpił 370% WZROST w analizowanym wskaźniku przypadków. Roczna liczba zgonów wzrosła o 180%.

Zauważ również, że żadne z badań klinicznych nie pokazuje danych dotyczących powrotu do zdrowia po infekcji. Typowa infekcja trwa około 15 dni. Badania kliniczne trwają 6 miesięcy. Wystarczająco dużo czasu, aby WSZYSTKIE z około 850 "przypadków" wśród 21,900 osób z ramienia placebo zostały zainfekowane i wyzdrowiały. Tylko ci, którzy zostali zarażeni w ciągu ostatnich 15 dni sześciomiesięcznej próby, mogli być faktycznie zarażeni na końcu próby. Po co w ogóle zawracać sobie głowę pokazywaniem danych dotyczących odzyskanego "przypadku" jako "przypadku"? Może dlatego, że umniejszyłoby to znaczenie pandemii? Ta epicka porażka "szczepionki" nie uwzględnia istnień ludzkich utraconych w trakcie pandemii przez zakazanie tych protokołów leczenia dla profilaktyki i wyleczenia we wczesnym i średnim stadium, które zostały odkryte wiosną 2020 roku, ani nie uwzględnia 20 milionów zmarłych i 2,2 miliarda rannych od zastrzyków - "przypadków" iniekcyjnych.

Jak można dalej wykazać ofiary z "wojen kolczastych"?

Nadmierne zgony dostarczają wskazówek. Nie wszystkie nadmiarowe zgony są wynikiem zastrzyków, ale wpływ zastrzyków i drakońskie środki nałożone globalnie wyjaśnią zdecydowaną większość. Excess Deaths in Europe more than double from 7% for May and June 2022 to 16% for July 2022 (substack.com)
Record excess deaths in Europe

Nadmiar zgonów:
Hiszpania +37%, Grecja +31%, Portugalia +29%, Szwajcaria +26%, Włochy +25% - nadmiar zgonów na lipiec 2022, w porównaniu do lat "pre-pandemic" 2016-2019 poziomów.


Zaniżmy te procenty i porównajmy je z liczbami VAERS - skorygowanymi o prawdopodobny współczynnik niedostatecznej sprawozdawczości (URF) wynoszący 40 (w porównaniu do mniej niż jednego na 100 oszacowanego dla urazów poszczepiennych w raporcie Lazarusa). Przyjmijmy, że nadmiar zgonów w USA wynosi 15%. Szacuje się, że populacja USA będzie liczyła około 335 milionów osób żyjących przez 80 lat (średnia długość życia spadła o trzy lata w ciągu ostatnich dwóch lat), ale jest to szacunek typu "back of the envelope", który zakłada równomierny rozkład demograficzny populacji). Oczekiwana długość życia 80 lat implikuje 100%/80 lat = 1,25% śmiertelności populacji.

1,25% z 335 mln = ok. 4,2 mln - 15% nadwyżki z tej liczby to 630 tys. Zgony w VAERS do 16 września 2022 r. od momentu powstania VAERS wynosiły 14 531. Skorygowane o URF z 40 = 581,000 Całkiem blisko, nie? Parę pytań - "czy zgony i urazy związane z Remdesivirem są zgłaszane do VAERS" i "Czy aborcje powinny być uwzględnione jako zgony?".

Tak czy inaczej, rachunek rzeźnika z pola walki wygląda coraz bardziej jak 20 milionów zabitych i 2,2 miliarda rannych. Kule używane w "wojnach kolczastych" to zastrzyki - wystrzeliwane przez Big Pharmę w niczego nie podejrzewającą populację cywilną. Przypadki stają się coraz bardziej oczywiste - nawet MSM, media społecznościowe, regulatorzy zdrowia, specjaliści medyczni, propagandyści z Hollywood itp. padają jak muchy. Wkrótce nastąpi epifania.

Oto przykład z Wielkiej Brytanii. Journal of Insulin Resistance opublikował dwuczęściową pracę badawczą zatytułowaną " Curing the pandemic of misinformation on COVID-19 mRNA vaccines through real evidence-based medicine," (Wyleczenie pandemii dezinformacji na temat szczepionek COVID-19 mRNA poprzez prawdziwą medycynę opartą na dowodach naukowych) - napisaną przez jednego z najwybitniejszych brytyjskich kardiologów dr Aseem Malhotra, którego ojciec został zabity śmiertelnym zastrzykiem. Dr. Aseem Malhotra promoted Covid-19 vaccine on TV, now says stop (substack.com)

"W ostatnim wywiadzie dla GB News, dr Malhotra mówi dalej: "Kiedy szczepionki zostały po raz pierwszy wypuszczone na rynek, powiedziano nam, że są w 95% skuteczne przeciwko infekcji. To nie jest prawda. Jest to oparte na względnym zmniejszeniu ryzyka. W kategoriach bezwzględnych zapewniały one 0,84 procent "ochrony", co oznacza, że tylko jedna na 119 osób" byłaby chroniona" przed infekcją." Tak więc, masz tam opis pola bitwy i rachunek rzeźnika. Eksperci medyczni, którzy zostali ocenzurowani i pozbawieni prawa do wykonywania zawodu lekarza, wzywają do wymierzenia sprawiedliwości przy użyciu środków prawnych. Postawa godna pochwały i chrześcijańska. Pozostawię was z linkiem od innego mistrza "wojny kolczastej".700 Million Worldwide Will Die from CV19 Vax by 2028 – Dr. David Martin

100 milionów przewidywanych zgonów w USA wśród 700 milionów na świecie w ciągu najbliższych 5 lat .

Peter's Newsletter/The Vaccine Spike Wars - GreatGameIndia