Clicks9.4K
Quas Primas
22
DO CZEGO TO DOSZŁO!!! INSTRUKCJA Komunii św. na ŁAPY!!! - Kyrie eleison! O ironio losu!!!!- żeby zrobić film instruktażowy o Komunii św. na rękę!!! Kolejny profanator Najświętszego Sakramentu, wpusz…More
DO CZEGO TO DOSZŁO!!! INSTRUKCJA Komunii św. na ŁAPY!!! - Kyrie eleison!

O ironio losu!!!!- żeby zrobić film instruktażowy o Komunii św. na rękę!!!
Kolejny profanator Najświętszego Sakramentu, wpuszczania do prezbiterium zespołów wokalnych , każdego świeckiego i pozwalając na robienie "węża" przez cały kościół aż do prezbiterium i wokół ołtarza....
www.youtube.com/watch
Quas Primas
Agata.B 6 miesiąca temu
Diabły detronizują Jezusa Chrystusa w świetle jupiterów
Quas Primas
To nie pierwsza taka "rewelacja" ze strony O. Recława.
To tzw charyzmatyk, który pozwala na profanacje kościoła.
Na tych niby "jego" mszach dozwolone jest wszystko: od klaskania, kolebania, śpiewu zespołów wokalnych, gitar... aż po tworzenie węży, które pląsają po PREZBITERIUM!
Agata.B
Diabły detronizują Jezusa Chrystusa w świetle jupiterów
mkatana
Rebelius W Piśmie Świętym napisane są słowa Jezusa: „bierzcie i jedzcie”, które kierował do Apostołów (uczestników Ostatniej Wieczerzy), a nie do chrześcijan wszystkich czasów. Co więcej, Apostołowie byli na Passze (Mk 14, 12), na którą przyszli po to, aby coś zjeść (ucztowali, dlatego postawa półleżąca), a nie po to, aby być świadkiem pierwszej przemiany chleba w Ciało Jezusa Chrystusa, a wina …More
Rebelius W Piśmie Świętym napisane są słowa Jezusa: „bierzcie i jedzcie”, które kierował do Apostołów (uczestników Ostatniej Wieczerzy), a nie do chrześcijan wszystkich czasów. Co więcej, Apostołowie byli na Passze (Mk 14, 12), na którą przyszli po to, aby coś zjeść (ucztowali, dlatego postawa półleżąca), a nie po to, aby być świadkiem pierwszej przemiany chleba w Ciało Jezusa Chrystusa, a wina w Jego Krew (Mk 26, 26-29). Zatem za wątpliwy należy uznać pogląd, iż postawa Apostołów w czasie Ostatniej Wieczerzy ma być dla chrześcijan, także współczesnych, wzorem zachowania się podczas Przenajświętszej Ofiary– Uczty Zbawczej.

Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że Apostołowie nie byli świadomi tego, o czym mówił do nich Chrystus. Piotr nawet upomniał Go, kiedy mówił, że zostanie zabity, ale po trzech dniach zmartwychwstanie (por. Mk 8, 31-32). Czekali również do ostatniej chwili, w której Jezus wyciągnie miecz w górę i zniszczy wszystkich okupantów ziem Izraela (żydowska wizja Mesjasza). Świadczy o tym postawa św. Piotra w Ogrodzie Oliwnym, w którym uciął ucho jednemu ze strażników, którzy przyszli pojmać Jezusa (por. J 18, 10).

sanctus.pl/index.php
---------------------------------------

Rebelius 10 minuty temu
Złota myśl.
@Quas Primas polecam : stacja7.pl/…/ostatnia-wiecze… 🙂
Quas Primas
Bzdury piszesz rebeliusie!!!
---------------------------------
Rebelius 1 godzinę temu

Pamiętajmy o Różańcu.

stanislawp napisał : Ten mąciciel (...) dodatkowo jeszcze dowalił do pieca (...) że Pan Jezus udzielał Komunii na siedząco i do rąk w min 5.40
_________________________________________

A dokładnie to na półleżąco,bo tak w tamtych czasach spożywano uczty. 🙂
czerwony (z miłości)
Nie mogę tego słuchać. Jaki to parszywy manipulator ten wilk w stroju pasterza - choćbym rozmawiał ze Świadkiem Jehowy.
Manipulant mówi: "Najlepsze jest to co robił Pan Jezus, a Pan Jezus karmił na siedząco i do rąk".
Przypomnę wiec to czego powinni nauczyć księdza w seminarium. Jezus, kiedy był na ziemi nie mógł w pełni i wprost objawić swej chwały, bo by go żydzi od razu zabili. Ale to nie …More
Nie mogę tego słuchać. Jaki to parszywy manipulator ten wilk w stroju pasterza - choćbym rozmawiał ze Świadkiem Jehowy.
Manipulant mówi: "Najlepsze jest to co robił Pan Jezus, a Pan Jezus karmił na siedząco i do rąk".
Przypomnę wiec to czego powinni nauczyć księdza w seminarium. Jezus, kiedy był na ziemi nie mógł w pełni i wprost objawić swej chwały, bo by go żydzi od razu zabili. Ale to nie znaczy, że się nie objawił jako Bóg. Zrobił to i doskonale wiedzą o tym Ci, którzy rozpoznali Go jako Boga, ale nie byli to Żydzi (tylko nieliczni), ale Ci którzy mieli WIARĘ. Ludzie wiary GO rozpoznawali oczami duszy i oddawali mu pokłon Łk 17 " 18 Żaden się nie znalazł, który by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec". 19 Do niego zaś rzekł: "Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła".", lub gdy usłyszeli, że jest Bogiem, gdy powiedział JA JESTEM: Jana 18 " 5 Odpowiedzieli Mu: "Jezusa z Nazaretu". Rzekł do nich Jezus: "Ja jestem". Również i Judasz, który Go wydał, stał między nimi. 6 Skoro więc rzekł do nich: "Ja jestem", cofnęli się i upadli na ziemię. 7 Powtórnie ich zapytał: "Kogo szukacie?" Oni zaś powiedzieli: "Jezusa z Nazaretu". 8 Jezus odrzekł: "Powiedziałem wam, że Ja jestem."
To Jezus w Ewangelii poprzez wiarę tych którzy Go rozpoznali jako Boga, czy usłyszeli Imię "JHWH" (czyli Jestem, który Jestem) pokazuje i uczy nas, że przed Bogiem pada się na kolana.
Gdy ktokolwiek upadł przed Nim na kolana, Jezus nie powiedział "wstańcie nie wygłupiajcie się, to takie dewocyjne, siadajcie pojemy sobie, wypijemy...".
Poza tym Komunia Święta to nie jest "karmienie", tylko udzielanie CIAŁA ŻYWEGO BOGA na życie wieczne. Komunia czyli jedność-złączenie Z BOGIEM!
masada
Szafarz świecki ? Może podawać cukierka na rękę.
Obudźcie się wszyscy. I przestańcie udawać, że się boicie.
Przecież przed świeckim szaf. nikt nie będzie klękał.
A kapłani konsekrowani będą lub już są porównywani do szafarzy świeckich.
I ważna różnica się zaciera. Szatanowi o to chodzi.
ebox
Panie chroń nas pd herezji. Tak, już młodzi nie klękają (czyt. kucają) przed przyjęciem ciała Chrystusa. Bo jak powiedział O. Lektor to przecież przybywają na posiłek.
Quas Primas
Może ks. Recław sobie zobaczy....
Kapłani - proszę wziąć przykład!!!
Rybach
Ksiądz powiedział, żeby przyjmować Chrystusa: "po żydowsku" i to jest po żydowsku. Pamiętajmy, że Żydzi odrzucili Chrystusa aż do dnia dzisiejszego, bluźnią Mu i poniżają, Jego i Jego matkę Maryję. Pomijanie tradycji Kościoła Katolickiego jest herezją. Wypowiedzenie słownie publiczni jest ipso facto wyłączeniem się z Kościoła Chrystusowego. Ofiarujmy choćby krótką modlitwę "Zdrowaś Maryjo ..." …More
Ksiądz powiedział, żeby przyjmować Chrystusa: "po żydowsku" i to jest po żydowsku. Pamiętajmy, że Żydzi odrzucili Chrystusa aż do dnia dzisiejszego, bluźnią Mu i poniżają, Jego i Jego matkę Maryję. Pomijanie tradycji Kościoła Katolickiego jest herezją. Wypowiedzenie słownie publiczni jest ipso facto wyłączeniem się z Kościoła Chrystusowego. Ofiarujmy choćby krótką modlitwę "Zdrowaś Maryjo ..." za tego kapłana.
marga61
Apeluje do wszystkich w tej parafi i wszystkich wiernych ktorzy chodza do tego kosciola na Msze swieta przyjmujcie KOMINIE SWIETA NA KLECZACO I DO UST . Nie sluchajcie tego kaplana omijajcie go z daleka .
🤬 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
marga61
gdzie jest twoj biskup zeby natychmiast cie ksieze suspendowal. Niech Ci Pan Bog odpusci bo nie wiesz co mowisz.
Traper
Problem to TY Masz Księże! Trzeba się za Ciebie modlić, ABYŚ PRZEJRZAŁ!!!
Agata.B
Dlaczego ten biedny obśliniany ksiądz nie podaje instrukcji na okoliczność że przed Komunią św wierni podają sobie Na Znak Pokoju obślinione i usmarkane łapki .I nikt nie protestuje. 😀
tekla
Anioł w Fatimie inaczej udzielał dzieciom Komunii świętej. Do ust i w pozycji klęczącej.
aseret2
BANDYCI , MORDERCY BOGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie ksiądz katolicki a raczej pastor protestancki w sutannie katolickiej.
Jantran
Wy gnoje parszywe w sutannach i ty instruktorze księżulku, który potrafisz tak pieprzyć. Niech was Bóg ukarze tutaj na ziemi jeszcze abyście piekła uniknęli parchy. Dla zainteresowanych podaję linki do świeckiego szafarza, który opowiada o takiej posłudze. Były przypadki w Polsce, że otworzono trumnę i osoba, która była szafarzem świeckim miała czarną uschniętą rękę Szafarz w trumnie z czarną …More
Wy gnoje parszywe w sutannach i ty instruktorze księżulku, który potrafisz tak pieprzyć. Niech was Bóg ukarze tutaj na ziemi jeszcze abyście piekła uniknęli parchy. Dla zainteresowanych podaję linki do świeckiego szafarza, który opowiada o takiej posłudze. Były przypadki w Polsce, że otworzono trumnę i osoba, która była szafarzem świeckim miała czarną uschniętą rękę Szafarz w trumnie z czarną ręką eradycator.salon24.pl/385532,swiadect… Przyjmować tylko do ust można i na klęcząco.
wierny
Duchowni otrzeżwiejcie w końcu ! Czy w sobie zdajecie sprawę jakiego bata na siebie i wiernych kręcicie ? Przyjmowanie Komunii Św. na rękę albo na stojąco jest obrazą Pana Boga !!! Z tym nie można i się nie polemizuje !!! Koniec i kropka !!!