Pavol IV
18913

Pre tych, ktorych Peter (skala) blokuje, aby sa mohli vyjadrit.

Ustanovenie o.Mariána Kuffu za arcibiskupa košickej arcidiecézy :: petície-výzvy-listy

Drahý pápež František,

Touto petíciou a výzvou sa obraciame na Vás ako na veľkňaza katolíckej Cirkvi, ktorý má moc kľúčov od Ježiša Krista, aby ste mohli ustanoviť biskupov. Obraciame sa na vás s náležitou prosbou, aby ste ustanovili o.Mariána Kuffu za arcibiskupa košickej arcidiecézy.


-Kňaz Marián Kuffa má dlhoročné skúsenosti nie len ako farár v Žákovciach, ale aj ako apoštol chudobných, ktorý svoj apoštolát rozšíril po celom Slovensku, dokonca aj mimo štátu.

-Okrem jeho služby chudobným sa venoval aj apoštolátu rodinnej politiky, keď úspešne dokonal Dielo a to zastavením "Istambulského dohovoru", ktorý ohrozoval morálku slovenského národa. Právom ho ľudia nazývajú "otcom národa".

-Nezačlenil sa do žiadnej politickej strany, ale pritom jeho hlas dobrého pastiera bolo počuť aj v politickej sfére.

-Otec Kuffa dokonca čelil skúške poslušnosti voči svojmu biskupovi, v ktorej obstál úspešne, keď mu bolo zakázané pôsobiť mimo svojej diecézy. Nemohol šíriť apoštolát mimo diecézy, ale poslúchol svojho biskupa, podľa príkladu sv.Pia z Pietralčiny.

- Zvlášť v posledných rokoch v čase krízy a pandemických obmedzení sa zachoval voči blížnym ako dobrý pastier, ktorý sa staral o všetkých bez rozdielu a tak aj o tých, ktorí boli nakazení alebo sa im nedostalo zdravotného ošetrenia, kvôli obmedzeniam.

-Nikoho nenútil sa povinne očkovať proti koronavírusu a nebránil veriacim prijímať Eucharistiu do úst, práve naopak poukazoval na úctu voči sv.prijímaniu. Ukázal sa ako milosrdný otec, ktorý prijíma všetky deti bezohľadu na ich hriechy alebo slabosti.

-Jeho láska k Srdciam Ježiša a Márie i svätým sa dostatočne prejavuje navonok tak, že to vidia veriaci aj neveriaci. Jeho skutky milosrdenstva a práce potvrdzujú jeho kázne a preto sa na neho obracajú o pomoc aj veriaci z iných cirkví, či dokonca aj ateisti.


Dalo by sa povedať, že sa osvedčil v základných, ale aj mimoriadných situáciách, čo ho právom uskutočňuje schopného na biskupskú vysviacku. Nie len biskupa spišskej diecézy - v ktorej pôsobí ako farár - ale aj na arcibiskupa, ktorý dokáže byť dobrým pastierom celej košickej arcidiecéze.

Drahý otec František, obraciame sa na vás s touto žiadosťou z rôznych častí Slovenska, ale aj zo zahraničia, lebo mnohým záleží na tom, aby sme mali dobrého pastiera partikulárnej Cirkvi na Slovensku.

Túžime po arcibiskupovi, ktorý bude chrániť svojich veriacich ako dobrý pastier a nebudú mu brániť byť apoštolom po celom východnom Slovensku. Želáme si dobrého pastiera, ktorý chráni svoje ovečky pred nepriateľmi ako duchovnými, tak aj civilnými a vedie ich správnou cestou.

V mene všetkých veriacich vám ďakujeme za vypočutie a modlíme sa, aby vám Boh dal silu sa rozhodnúť podľa Jeho svätej vôle. Nech vám v tom pomáha Sedembolestná Panna Mária - svojim orodovaním u Syna a Kráľa Ježiša Krista.
Deponativ.info
Deponativ.info
Kuffa, to je ten, co má Spasitele i Spasitelku/Královnu? Hmm, na co by nás potom Ježíš klamal (dle fantazie modlářů), že pouze on je ta cesta, pravda a život, že ano? :) Já si nedovolím vyvyšovat jakéhokoliv svatého, jakoukoliv královnu, nebo rovnou Marii. Vyvyšovat modlářství není ta cesta, ani pravda a už vůbec ne život!
Pavol IV
Je velmi zaujimave, ked buduci arcibiskup hlasa, ze vsetci mozu byt spaseni, staci byt uprimnym a dostane sa do neba. Pozrite si od 6min;20 sek Odhalenie - Vojtech Kodet, Marián Kuffa, Róbert Bezák
ekans
to už zde bylo mnohokrát, jede se ve stylu postmoderny semináře, diecéze od ambonu se zve na poutě do Medžu na zjevení, bez ohledu na místního ordináře
Pavol IV
ekans Mozno to tu bolo velakrat, ale nic to nemeni na skutocnosti, kam sa RKC ubera. Uplny odpad od viery v Jezisa Krista, ako jedineho Spasitela !
ekans
RKC je stejná včera dnes a na věky, jenom nepřítel který se infiltroval na nejvyšší místa svádí duše do záhuby svým novátorstvím, začalo to mší sv. atd
Laco Bajzo
ekans- na tebe dobre vidieť kam vedie jednota s neviestkou. Každý súdny človek ,aj neveriaci vidí ,komu slúži tá infiltrovaná ,nové falošné učenie šíriaca RKC.
Len vy ,oklamané a otupené ovce to nechcete vidieť. Preto vás na tých ich "sviatostiach " dotiahnu do panstva antikrista časného ,aj večného. Zaslúžite si to za vašu tuposť!
ekans
Bajzo, si hlupák jestli jsi to tak pojal.
Laco Bajzo
ekans - hlupák je ten ,kto toto napíše o infiltrovanej RKC v službách globálnych satanistov:
" RKC je stejná včera dnes a na věky..."
To dnes dokáže len naozaj exemplárny blb.
hajaj búvaj ovečky
Jediný na Slovensku ktorý si zaslúži poriadne povýšenie. Už len za boj s Istambulským dohovorom, kedy zachránil celý národ.
ekans
mám pocit že sám Kuffa prezentoval že o mitru mu nikdy nešlo, všechno to je výmysl pár jedinců kteří s ním o tom ani nemluvili
macusana
Kuffa ma byt medzi ľuďmi nie na biskupskom stolci
Laco Bajzo
Ano Kuffa je druid toho ich nového náboženstva new age ,preto má byť medzi tými zvedenými ovcami,ktoré majú oči ,aby nevideli a uši ,aby nepočuli.
rufff
Laco Bajzo ty dokazuješ svoji víru jalovými slovy a proto jsi nevěrohodný Otec Kuffa dokazuje svoji víru skutky milosrdné lásky. Proto ho Bůh provází a ďábel mu prostřednictvím lidí tvého typu hází klacky pod nohy. Poznáte je po ovoci které přinášejí.
Laco Bajzo
Budete s Kuffom a vašim "svätým otcom" Františkom aj na veččnosti.
ekans
to je vize charismatika pb. Dohnala
Laco Bajzo
ekans- Dohnal s tým nič nemá. Tam skončíte bez ohľadu na Dohnalove bludy o porazení NWO a reforme neviestky.
Deponativ.info
@rufff klaní se Marii a občas něco zvýkne o Bohu, měl by si vybrat. Sedět na dvou židlích je odporné. A pokud si zvolí modlu, místo Boha.. 🤔