pl.news
11.5K

Kolejne szczegóły na temat tajnego wyroku na niewinnego kardynała Pella

Fałszywy wyrok na kardynała George'a Pella z 11 grudnia - o którym informował serwis en.news – został wydany na podstawie jednomyślnej opinii ławników, pisze 12 grudnia antykościelny portal …More
Fałszywy wyrok na kardynała George'a Pella z 11 grudnia - o którym informował serwis en.news – został wydany na podstawie jednomyślnej opinii ławników, pisze 12 grudnia antykościelny portal TheDailyBeast.com.
Kardynała uznano za "winnego" molestowania homoseksualnego dwóch ministrantów pod koniec lat 90, kiedy był w Melbourne arcybiskupem, mimo że niemożliwością jest, by do takich nadużyć doszło w konkretnym miejscu.
Proces toczy się z całkowitym wyłączeniem jawności, a media zostały w tej sprawie zakneblowane.
Przez cały czas Pell powtarzał, że jest niewinny i zaprzeczał wszystkim oskarżeniom.
Drugi proces zwany "procesem pływaków" rozpocznie się na początku 2019. Pella oskarżono o "molestowanie seksualne" dwóch chłopców na publicznej pływalni w Ballarat w stanie Victoria ponad czterdzieści lat temu, mimo że nie ma w tej sprawie żadnych świadków.
Wyrok na Pella jest jednym ze skutków trwającego szwindla z nadużyciami w roli głównej, w związku z którym księży uważa się za winnych, zanim …More
sylwia31
Dziwny uscisk dloni.........