21:27
René Balák
3817K
Otazky o vakcíne covid19
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and one more user link to this post
Lucia Q Sudová shares this
18
Zaujimave aj ja chcem vediet odpovede
dyk
Sťahujte. Toto budú mazať!
...
Biskupi k tomu, či sa národ má ovakcinovať, alebo nie, sa nemajú čo vyjadrovať.
Musia sa vyjadriť k morálnej stránke, a tá je jasná, lebo vakcína výrobená z potrateného človeka je neprípustná!!! Zdravie a prežitie ľudstva je niečo, čo v pripade vakciny z potrateného človeka je naozaj zbytočné spomínať, lebo je lepšie, keď ľudstvo vyhynie, akoby malo byť …More
Sťahujte. Toto budú mazať!
...

Biskupi k tomu, či sa národ má ovakcinovať, alebo nie, sa nemajú čo vyjadrovať.
Musia sa vyjadriť k morálnej stránke, a tá je jasná, lebo vakcína výrobená z potrateného človeka je neprípustná!!! Zdravie a prežitie ľudstva je niečo, čo v pripade vakciny z potrateného človeka je naozaj zbytočné spomínať, lebo je lepšie, keď ľudstvo vyhynie, akoby malo byť zavakcinované vakcinou z potrateného človeka. A ľudstvo nevyhynie, lebo je tu Boh a On sa o všetko postará. Tu ide len o strach ľudí, ktorí sú zakorenený v tomto svete a o tých predsa nejde, lebo sa nechcú plne odovzdať Božej vôli a Prozreteľnosti a preto majú strach zomrieť. Prečo by kvôli nim mali byť ostatný postavený proti Bohu prijatím vakcíny z potrateného dieťatka?!
Každý Katolik, ktorý prijme dobrovoľne vakcínu, ktorá obsahuje akúkoľvek svoju časť, ktorá je vyrobená z potrateného dieťatka, tak taký katolík ma zakázané pristupovať k Svätému prijimaniu a je fakticky exkomunikovaný z Katolíckej Cirkvi tak, ako je exkomunikovaný každý, kto je akokoľvek zainteresovaný na potrate.
Ani v tomto prípade neplatí "Účel svätí prostriedky".
Ak sa tento princíp povolí v otázke vakcín , tak potom začne tento princíp platiť v kazdej oblasti ľudského života a v každej oblasti ľudskej spoločnosti. Toto je otvorenie Pandorinej skrinky, ktorú už nebude možné nikdy zatvoriť, lebo každý bude môcť povedať :"Pri vakcínach sa to mohlo a v mojom prípade nie? Potom je to diskriminácia mojej osoby, mojich záujmov, mojej práce,..."
Eva Hukkelová shares this
43
VELMI DOLEZITE ThDr. Rene Balak, PhD, biomedicinsky etik, polozil mnozstvo dolezitych otazok ohladom vakcin proti COVID-19, ktore sa zacinaju medialne propagovat.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Jasné,že politici vedia vo vláde rôznych politických strán o čo ide a veľmi dobré vedia čo sú to za diabolské vakcíny s čipmi lebo sú to zapredanci za peniaze a zapredali dušu diablu a nás chcú zabiť a zahubiť lebo sú to psychopati, slobodomurári,satanisti a globalisti nielen u nás,ale po celom svete.
ľubica
ešte z 4/2020: bude vakcinácia z potretených detí?
hlavnespravy.sk/…ze-potrateneho-dietata/2119572
peter Stahon
1*
gejbika shares this
16
rené balák vakcína
ľubica
VDAKA TREBA šíriť zdielať, lebo pokapeme ako muchy!!!
peter Stahon
1*