Edward7
42.7K

Elity Davos chcą, byś wylizał swój talerz do czysta, by zdobyć 200 kredytów węglowych

Przedstawiciel Watykanu w Davos...

J. Michael Evans, prezes Alibaba Group, uczestnicząc w Światowym Forum Ekonomicznym wraz z resztą elity z Davos, powiedział, że wylizanie talerza do czysta da ci 200 kredytów węglowych w ramach nowej platformy zgodności społecznej testowanej w chińskich miastach.

Co może być przyjemniejszego niż jedzenie robaków i nie posiadanie niczego ? Śledzenie własnego śladu węglowego! Zgadza się, się z tym prezesa Alibaba Group J. Michaela Evansa, nowa platforma zgodności społecznej testowana w chińskich miastach może być falą, dla wszystkich przyszłości.
„Rozwijamy, dzięki technologii, możliwość mierzenia przez konsumentów własnego śladu węglowego. Co to znaczy? To znaczy, gdzie podróżują, jak podróżują, co jedzą, co jedzą na peronie?” powiedział Światowemu Forum Ekonomicznemu w tym tygodniu, dodając „bądźcie na bieżąco, jeszcze nie działamy – ale to jest coś, nad czym pracujemy”.

twitter.com/andrewlawton/status/1529045188764921856
Prezes Alibaba Group J. Michael Evans pochwalił się na Światowym Forum Ekonomicznym opracowaniem "indywidualnego urządzenia do śledzenia śladu węglowego", które będzie monitorować, co kupujesz, co jesz i gdzie/jak podróżujesz.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o technologii śledzenia dwutlenku węgla Alibaba? Opisali to jako platformę „zachęcania ludzi do przyjmowania zachowań niskoemisyjnych i odpowiedzialności za środowisko” w poście na blogu z marca.

Zgodnie z systemem pomiarowym opracowanym przez jednostkę certyfikującą CEPREI z siedzibą w Kantonie, we współpracy z Alibaba Cloud , spodziewaj się zarobić 200 kredytów węglowych, gdy wylizujesz swój talerz do czysta, i 554 kredytów, jeśli skorzystasz z metra . Sztuką jest opracowanie modelu, który przekłada indywidualne działania na kredyty węglowe i zbudowanie społeczności promującej niskoemisyjny styl życia oparty na systemie kredytów węglowych.

Ponad 1492 firm i społeczności korzysta z platformy, co pomogło im zaoszczędzić około 394 000 ton emisji dwutlenku węgla, według Alibaba Cloud.

Mieszkańcy Xinqiao Shiju w południowej metropolii Shenzhen mieli możliwość przetestowania systemu. 589 mieszkańców gminy otrzymało „osobiste konto węglowe do monitorowania zużycia energii elektrycznej i emisji dwutlenku węgla” w ramach inicjatywy pilotażowej, która zaoszczędziła 37,77 ton emisji dwutlenku węgla (nie podano żadnych obliczeń).
„Próbowaliśmy połączyć nauki behawioralne z technologią, aby zmienić postrzeganie ludzi i sprawić, by niskoemisyjność stała się modna”. mówi Xiao Lei z Alibaba Cloud. Nie wszystkim się to podoba.

twitter.com/markdeebrown/status/1529063607605923841
Doskonała uwaga! Jeśli Chiny, Rosja, Indie i Afryka nie robią tego samego, co Wielka Brytania i USA, to nic się nie zmieni... Wygląda to raczej na kontrolę autorytarną niż rzeczywistą troskę o klimat. Termity emitują dziesięć razy więcej CO2 niż ludzie. Czy powinniśmy je ograniczyć i opodatkować? Termites emit ten times more CO2 than humans. Should we cap-and-tax them? „Zagrożenie kryzysem ekologicznym będzie kluczem do międzynarodowej katastrofy, która wprowadzi Nowy Porządek Świata” - Mikael Gorbaczow 1996. Nie liczy się to, co jest prawdą, liczy się tylko to, w co ludzie wierzą, że jest prawdziwe” Paul Watson, współzałożyciel Greenpeace. „Dopóki nie ogłosimy katastrof, nikt nie będzie słuchał”. Sir John Houghton, pierwszy przewodniczący IPCC. „Nieważne, czy nauka o globalnym ociepleniu jest fałszywa… Zmiana klimatu zapewnia największą szansę na zaprowadzenie sprawiedliwości i równości na świecie”. Christine Stewart, była kanadyjski minister środowiska. Temperatury na świecie nie podążają za CO2. weatheraction.com

Klaus Schwab ostrzega narody przed pokusą ochrony własnej suwerenności przed globalną agendą
Jak powiedział przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab oświadczył na początku dorocznego spotkania w Davos, że "przyszłość budujemy my", a dwie inne europejskie elity stwierdziły, że światowy kryzys energetyczny to "transformacja", która będzie "bolesna" dla większości, ale nie powinny się jej sprzeciwiać kraje, które chcą utrzymać swoją suwerenną władzę nad "globalną agendą"(...). a wicekanclerz Niemiec Robert Habeck wypowiadał się na temat problemu energetycznego, podkreślając, że rządy nie powinny próbować chronić własnych obywateli, ale raczej akceptować „rządy rynków”.
Innymi słowy, kraje muszą przestrzegać agendy globalistów „Wielkiego Resetu”: Podczas innej sesji norweski dyrektor finansowy Kjerstin Braathen określił globalny kryzys energetyczny jako „przejście”, przyznając, że będzie powszechny niedobór i "cierpienie" gospodarcze, ale utrzymując, że „ból” będzie „wart tego”.

Warto zauważyć, że ta elita Davos użyła dokładnie tego samego wyrażenia, co Joe Biden tego samego dnia: twitter.com/rncresearch/status/1528712761554903040 Dziennikarz Andrew Lawton uchwycił, jak kabała z Davos zachłystuje się potencjałem światowej potęgi, którą może przynieść Wielki Reset.
Davos Elites Wants You To Lick Your Plate Clean To Earn 200 Carbon Credits - GreatGameIndia

Kościół (Bergoglio) realizuje program Światowego Forum Ekonomicznego

Kościół(...) zamierza „wdrożyć politykę i programy, aby wprowadzić w życie kwestie omawiane na forum” – powiedział ks. Leonir Chiarello, uczestnik Davos 2022.
DAVOS, Szwajcaria – Watykański duchowny, który wziął udział w 2022 Davos Summit, konferencji zorganizowanej przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), która promuje represyjny „zielony” program , otwarte granice i zarządzanie „przyszłą pandemią”, powiedział, że Kościół(...) jest „ zaangażowanych w różne kwestie omawiane na forum”. Przemawiając do Wiadomości Watykańskich , Ojciec Leonir Chiarello, Przełożony Generalny Zgromadzenia Misjonarzy Świętego Karola (Skalabrinianów), powiedział, że Kościół jest liderem we wdrażaniu wielu globalistycznych ideałów WEF .

Chiarello, który został mianowany przez "papieża" Franciszka członkiem Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, wyjaśnił, że istnieje osiem „podstawowych kwestii”, które forum Davos rozważa na swoim dorocznym spotkaniu, w tym „klimat i przyroda” , sprawiedliwość”, „gospodarka… zdrowie i opieka zdrowotna, globalna współpraca oraz społeczeństwo i równość”.

Przełożony generalny pochwalił forum za jego zaangażowanie we „wspólną pracę” pod hasłem „współodpowiedzialność i współpraca międzynarodowa… w celu postępu w osiąganiu wyników w tych głównych kwestiach, o których dyskutowaliśmy na forum”. Wiele „wyzwań”, które forum chce rozwiązać, według duchownego, obejmuje kryzys koronawirusa i wojny na całym świecie. Głównie Chiarello powiedział, że Kościół musi współpracować z organizacjami świeckimi, aby „budować konsensus i wspólny program, aby zająć się kwestiami troski o przyrodę, gospodarkę, pracę, technologię, biznes, zdrowie, sprawiedliwość społeczną i inne tematy poruszane przez forum ”.

Ponadto Chiarello powiedział, że Kościół jest zaangażowany we „wdrażanie polityk i programów mających na celu wprowadzenie w życie zagadnień rozważanych na forum” oraz „ustanowienie mechanizmów współpracy międzynarodowej i współodpowiedzialności w celu osiągnięcia konkretnych rezultatów” w oparciu o cele ustalone w Szwajcarii. „Kościół(...) jest już zaangażowany w różne kwestie omawiane na forum, zarówno globalnie, jak i lokalnie” – powiedział.

Ksiądz odniósł się do „perspektywy zaproponowanej przez "papieża" Franciszka w sprawie troski o przyrodę i promowania bardziej inkluzywnej ekonomii w Laudato Sí i Fratelli Tutti ” jako przykładów Kościoła realizującego agendę WEF, ale zasugerował, że „Kościół katolicki może więcej angażując się w inne inicjatywy, które są już w toku oraz angażując inicjatywy innych aktorów społecznych i politycznych, które są rozwijane na poziomie lokalnym i globalnym.”

Grupy w Kościele katolickim już zgłosiły poważne obawy dotyczące poparcia "papieża" dla celów zrównoważonego rozwoju ONZ (SDGs), części szerszej, wspieranej przez WEF Agendy 2030 (wspierającej; aborcje homoseksualizm, eutanazja itd... dopow.)

ONZ zdefiniowała te terminy na konferencji w Kairze w 1994 r. w celu zapewnienia kobietom „nowoczesnej antykoncepcji” w celu „planowania rodziny” i „bezpiecznej aborcji”, gdziekolwiek procedura jest legalna. Postrzeganie, że Watykan dostosowuje się do celów ONZ i WEF, zostało wzmocnione po tym, jak "papież" Franciszek wyraził wdzięczność za zatwierdzenie SDGs na papieskiej konferencji w 2016 r., w której uczestniczyła znana obrończyni SDGs. Jeffreya Sachsa. Sachs, jeden z czołowych światowych orędowników SDGs i częsty gość Watykanu, powiedział również, że "papieska" encyklika Laudato Si, wychwalana przez Chiarello za realizację agendy z Davos, „umożliwiła” realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju.
LifeSite/Representante del Vaticano en Davos dice que la Iglesia está implementando la agenda del Foro Económico Mundial

Profesor prawa; o prawdziwym Papieżu
Benedykt XVI nadal jest prawdziwym Papieżem
mariusz wyka
najsłabsze ogniwo Kazia szczuka
stanislawp
Emisje co 2 to nonsens. Z jednego wybuchu wulkanu wydobywa sie wiecej co 2 niż rok emisji wszystkich samochodów. Wybuchy wulkanów nikogo nie umniejszyły zatruciem! Takich naukowców co straszą dwutlenkiem powinno się eliminować ze stanowisk. To są szkodniki. Najbardziej wpływowy szkodnikiem nawet w tej dziedzinie to bergolnięty.
Dwutlenek potrzebny jest nie tylko do oddychania ale i dla wszelkiej …More
Emisje co 2 to nonsens. Z jednego wybuchu wulkanu wydobywa sie wiecej co 2 niż rok emisji wszystkich samochodów. Wybuchy wulkanów nikogo nie umniejszyły zatruciem! Takich naukowców co straszą dwutlenkiem powinno się eliminować ze stanowisk. To są szkodniki. Najbardziej wpływowy szkodnikiem nawet w tej dziedzinie to bergolnięty.
Dwutlenek potrzebny jest nie tylko do oddychania ale i dla wszelkiej roślinności.
Kwal .
A żydokomuna w Polsce ich poprze...a Polactwo potulnie będzie wykonywać polecenia.
Jarujestem
Pasibrzuch będą wyliczać ile nam można, a później przyznają sobie premię.