Clicks2.2K
Coburg
210
Pikle v Pentagone. Vyvinuli vakcínu proti "náboženskému fundamentalizmu" - lepšie povedané proti verným veriacim!More
Pikle v Pentagone.

Vyvinuli vakcínu proti "náboženskému fundamentalizmu" - lepšie povedané proti verným veriacim!
ľubica
ľubica
Zdravotní kontrolóri zo SZÚ skúmajú výterové tyčiny z Číny. Experti nemajú jasno o materiáloch použitých k ich výrobe a na obaloch chýba základná informácia . Zistili, že tyčinky su celkom nefunkčné. Naviac určené k výteru krku. Video je zatial len na facebooku. Bolo to ale na ČT2
facebook.com/…yčinky-z-číny/800147760839021/
One more comment from ľubica
ľubica
Coburg
dalila - určite sa nedá v jednom prípade - ak je človek zasvätený Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie. To nie je žiadna formalita. V civilnom jazyku je to ako keď si zabezpečíte počítač nepreniknuteľným antivírusovým programom.
dalila
Myslíte že viera sa dá takto ovládať?
TerezaK
víra jako taková asi ne, myslím, ale zřejmě se dá poznat chemicky v mozku, (nakolik jsou vůbec "lidé?" schopni rozpoznat nadpřirozeno z přirozeného), zda JE člověk věřící, či nikoli.
Pak přistupuje plán č.II.- a) působit na něj chemicky zevnitř přes čip, (který může mít dnes kromě plíšku už i podobu hlenu, k nerozeznání od pravého), aby člověk jednal jinak, než by za normálních okolností jednal. …More
víra jako taková asi ne, myslím, ale zřejmě se dá poznat chemicky v mozku, (nakolik jsou vůbec "lidé?" schopni rozpoznat nadpřirozeno z přirozeného), zda JE člověk věřící, či nikoli.
Pak přistupuje plán č.II.- a) působit na něj chemicky zevnitř přes čip, (který může mít dnes kromě plíšku už i podobu hlenu, k nerozeznání od pravého), aby člověk jednal jinak, než by za normálních okolností jednal. Pokud je ale jeho SEBEOVLÁDÁNÍ tak silně spjaté s KŘÍŽEM, svátostmi, Pánem Ježíšem. tak na něj mohou působit (přes vlny a čip), k vyvolání nějaké vážné nemoci. Takže u něj nastane ustavičný zápas o víru a o věčný život. Kdy ani vteřina se nesmí vynechat bez bdělosti v modlitbě, jak u něj, tak u jeho okolí.
TerezaK
Jako třeba, kdyby někdo požil drogu, která u něj může vyvolat ledasco, ale také nemusí. Ale toto působení je silnější. Ale také Moc Boží nekonečná.
Naopak u nevěřících to může třeba navádět k nějakému jednání, které bude ve shodě s NWO, které jej pak následně může čím dále více odvádět od poznání víry v Boha, a tam může jen Bůh zasáhnout, Zkrátka víru ovlivnit nemůže, ale chování člověka nebo …More
Jako třeba, kdyby někdo požil drogu, která u něj může vyvolat ledasco, ale také nemusí. Ale toto působení je silnější. Ale také Moc Boží nekonečná.
Naopak u nevěřících to může třeba navádět k nějakému jednání, které bude ve shodě s NWO, které jej pak následně může čím dále více odvádět od poznání víry v Boha, a tam může jen Bůh zasáhnout, Zkrátka víru ovlivnit nemůže, ale chování člověka nebo jeho zdraví.
b8111
Pokud vím, tak centrum našeho duchovního života se váže na Hypothalamus. Tedy i to, čemu podléháme, co prožíváme, jej ovlivňuje /hudba, prostředí, jídlo, atd./. Záleží taky na tom, čemu, či jakém působení se otevřem, zda jsme věřící a v co /koho pouštíme do svého nitra/, nebo ateisté. Bez diskuze lze toto ovlivnit i chemicky, či jiným působením zvenčí.
TerezaK
Mladí proti liberalizmu

6. listopadu v 10:44 ·

"Prezident Trump bez akýchkoľvek dôkazov tvrdil, že voľby boli skorumpované. Prerušili sme tak naše vysielanie a záznam z tlačovej konferencie vymazali zo všetkých našich platforiem. Našou prácou je šíriť pravdivé informácie a nie nepodložené konšpirácie," píše sa v stanovisku šéfredaktorky denníka USA Today Nicole Carollovej zverejnenom na …More
Mladí proti liberalizmu

6. listopadu v 10:44 ·

"Prezident Trump bez akýchkoľvek dôkazov tvrdil, že voľby boli skorumpované. Prerušili sme tak naše vysielanie a záznam z tlačovej konferencie vymazali zo všetkých našich platforiem. Našou prácou je šíriť pravdivé informácie a nie nepodložené konšpirácie," píše sa v stanovisku šéfredaktorky denníka USA Today Nicole Carollovej zverejnenom na twitterovom účte denníka.

Demokracia názvom Amerika sa rúca. Vraj hoaxy. Dnes všetko, čo nehovoria vyvolení ľudia je označované hoaxom. Tak veľmi ho tam nechcú. Keď Donald Trump nemá žiadne dôkazy na dokázanie tohto podvodu, čo podľa môjho názoru tých dôkazov bude nespočetne veľa, tak prečo prestali vysielať jeho tlačovku?

BOJA SA, A VEĽMI, PRETOŽE VEDIA, ŽE SA TOMTO OBROVSKOM ZLOČINE PODIELALI SPOLU S PEDOFÍLOM.

Niečo mi tam nehrá. Neoliberálne média ktoré si už mydlili ruky na tom ako ich milovaný pedofílny Joe vyhral voľby. Všetci ostatní sú podradní, nemajú právo sa nijak vyjadrovať, okamžite to treba zdiskreditovať. Veď pravdu máme len my, nikto iný.

Dovolím si podotknúť páru dôkazov ktoré som našiel ja - Slovák. Nie to Američan žijúci priamo v dejisku.
1. Sfalšovanie hlasov vo Winsconsine a Michigane. V žiadných voľbách v histórií ľudstva sa nestalo, aby sa zo 120 tisícoch hlasov poštou prirátali všetky jednému kandidátovi.
2. Videá ktoré som našiel po sociálnych sieťach ako v miestnostiach sčítavajúce hlasy v Pennsylvánii,Detroide, Michigane začali barikádovať všetky okná a dvere aby ľudia z vonku nemali žiaden prístup k tomuto podvodu bolo odporné.
3. Kľudný priebeh sčítavania hlasov dokým neprišlo na posledných 6 štátov. V každom viedol Donald Trump s pomerne väčším náskokom 200 , niekde aj 300 tisíc. Mal to teoretický vyhraté, všade bolo spočítaných nad 60%. A nám logicky zmýšľajúcim ľudom, priama úmernosť nepustí. A zrazu to prišlo. Zvraty v každom štáte. Z náskoku na tesný rozdiel hlasov v prospech Bidena.

VERÍTE TOMU NIEKTO?
rico11 shares this
2.2K
Video
apkostefan shares this
2.2K
Fff