Edward7
256.5K

Były satanista: „Odprawiałem satanistyczne rytuały w klinikach aborcyjnych”

„Aborcja jest satanistyczną ofiarą”

W świetle ostatnich filmów pokazujących handel organami i tkankami nienarodzonych dzieci przez Planned Parenthood, Instytut Lepanto przeprowadził wywiad z byłym szatańskim czarodziejem, Zacharym Kingiem. Zachary był przeciętnym chłopcem z amerykańskiej dzielnicy, który dorastał w domu baptystów. Zaczął praktykować magię w wieku 10 lat, wstąpił do satanistycznego sabatu w wieku 13 lat i złamał wszystkie 10 przykazań w wieku 15 lat. Od swoich nastoletnich lat do dorosłości przeszedł drogę do "Wysokiego Czarodzieja" w sabacie i aktywnie forsował program szatana, w tym rytualne aborcje. Zachary obecnie pisze o swoich doświadczeniach w nowej książce zatytułowanej „Aborcja jest satanistyczną ofiarą”.


LI - Zachary, masz niezłą historię do opowiedzenia. Czy mógłbyś nam trochę wyjaśnić, w jaki sposób wpadłeś w satanizm?

King - Zaczęło się od silnej ciekawości, zastanawiania się, czy magia jest prawdziwa. Nastąpiło to po obejrzeniu filmów o czarodziejach i czarodziejach w latach siedemdziesiątych, kiedy dorastałem. Mieliśmy w szkole grę pod tytułem „Krwawa Mary” lub „Nienawidzę Cię, Krwawa Mary”, w której szedłeś do łazienki i intonowałeś to zdanie określoną liczbę razy przy zgaszonym świetle. Za każdym razem, gdy robiła to moja grupa, zawsze widzieliśmy demoniczną twarz w lustrze. Nie mieliśmy pojęcia, że właśnie na to patrzymy, tylko że nagle w lustrze pojawiła się taka straszna rzecz i wszyscy wybiegali z łazienki, śmiertelnie przerażeni… oprócz mnie. Zawsze uważałem, że to całkiem fajne. Teraz, w tym samym czasie, w którym to robię, rozgrywałem kampanie Dungeons and Dragons w każdy weekend i zawsze jestem w tym czarodziejem . Ostatecznie, zastanawiałem się, czy mógłbym naprawdę uprawiać magię i wypróbowałem kilka zaklęć za pieniądze. Obaj działali, ale mógł to być zbieg okoliczności, więc zrobiłem to po raz trzeci, a za trzecim rzuciłem zaklęcie przed demonem w łazience [z pieśni „Krwawa Mary”] i Pomyślałam, że trochę podniosę stawkę, żeby zobaczyć, co się stanie. Następnego dnia dostałem 1000 dolarów. Z tego powodu byłem przekonany, że magia jest prawdziwa.

Kiedy miałem około 12 lat, przyjaciel przedstawił mnie grupie, która grała w "Dungeons and Dragons", która również wierzyli, że magia jest prawdziwa. Okazało się, że ta grupa była satanistycznym sabatem. Wiele osób pyta mnie: „czy nie uciekłbyś i ukrył się w tym momencie?” Przypominam im, że dorastałem w latach 70-tych, gdzie satanistyczne zgromadzenia w telewizji są naprawdę przerażające, ale… Uwielbiam automaty do pinballa, gry wideo i science fiction, takie jak Star Trek i Gwiezdne wojny, a ci faceci mieli prawie wszystkie science fiction i fantasy film, który kiedykolwiek chciałbyś zobaczyć. Mieli automaty do gry w pinball, basen w ziemi, duży grill i to było jak klub dla chłopców i dziewcząt, i to była po prostu świetna zabawa. Powiem tak, wiedzieli, jak rekrutować. Wiedzieli wszystko, czego chciałby dzieciak, więc w ten sposób się w to zaangażowałem.
To był mój pierwszy kult. Byłem tam do 18 roku życia, a potem dołączyłem do Światowego Kościoła Szatana, który jest znacznie większym kultem na całym świecie. Stanowisko, które osiągnąłem, nazywa się High Wizard. W wielkim sabacie satanistów są ludźmi, którzy czynią magię dla sabatu. Może ich być tylko jeden, a nawet 10. Ogólna liczba [wysokich czarodziejów w sabacie] wynosi od 2 do 5, a naszym zadaniem było podróżować po całym świecie, robiąc takie zaklęcia, jakie ludzie chcą, abyś robił. Otóż, kiedy mówię o ludziach, mam na myśli gwiazdy rocka, gwiazdy filmowe, polityków, bogatych ludzi… Nie ma ograniczeń co do tego, kto będzie chciał zaklęcie i ile są gotowi za to zapłacić.

LI - A więc byłeś wielkim czarodziejem w satanizmie… tak krótko, jak to się stało, że zostałeś wielkim czarodziejem?

King - Plotka głosi, że [Wielcy Czarodzieje] są wybierani ręcznie przez szatana. Nie wiem, jakie są kryteria. Uprawiałem magię w wieku 10 lat i zostałem Wielkim Czarodziejem, gdy miałem około 21 lat. Byłem w Światowym Kościele Szatana przez około 3 lata. Widziałem Wielkiego Czarodzieja, kiedy byłem dzieckiem, ale nie wiedziałem, że właśnie na to patrzę. Wygląd jest bardzo wyjątkowy. To cylinder, różdżka lub laska, twarz pomalowana jak trup i coś w rodzaju oldschoolowego smokingu. Jeśli wejdziesz na YouTube i poszukasz ... który pojawia się w jej filmie cztery razy. Po trzecim i czwartym pojawieniu się czarodzieja na ekranie widać, że rzuca zaklęcie. Wiele osób oglądających ten film zobaczyłoby go, ale nie rozpoznało, na co patrzy. Ale taki jest wygląd.
Teraz, szatan cię wybiera, a dla tak dużego kultu jest dyrektor generalny i rada dyrektorów. Więc CEO wysyła ci wiadomość, spotykasz się z CEO i zarządem, a oni mówią ci, że zostałeś wybrany. Dostajesz książkę, która mówi ci, jakie są twoje obowiązki zawodowe jako wysokiego czarodzieja i decydujesz, czy chcesz to zrobić, czy nie, chociaż nigdy nie spotkałem nikogo, kto by to odrzucił.

LI - Więc zostałeś wezwany przed jakąś wyższą radę i zaproponowali ci to stanowisko i zostałeś w tym momencie wysokim czarodziejem ?

King
- Tak, robiłem to przez około 10 lub 12 lat.

LI - Jaką rolę odgrywa aborcja w satanistycznych rytuałach i kiedy po raz pierwszy zaangażowałeś się w aborcję w odniesieniu do satanizmu?

King - Zaraz po tym, jak skończyłam 14 lat, członkowie sabatu przyszli do mnie i powiedzieli, że za około 9 miesięcy będę brała udział w aborcji. Odbyła się impreza seksualna ze wszystkimi członkami płci męskiej w wieku od 12 do 15 lat i kobietą w wieku powyżej 18 lat, a jej celem było zajście w ciążę, a następnie miała dokonać aborcji za 9 miesięcy. Kiedy mi to powiedziano, powiedziałem na głos „spoko”, ale nie miałem pojęcia, czym jest aborcja. Wydaje mi się, że w mojej rodzinie słyszałem kiedyś, jak moi rodzice szeptali słowo aborcja, kiedy rozmawiali o kimś innym, więc pomyślałem, że to brzydkie słowo, ponieważ szeptali je i nigdy nie słyszałem tego słowa nigdzie indziej. Kiedy zapytałem członków sabatu, czym jest aborcja, powiedziałem, że nie wiem, co mam tutaj zrobić, wyjaśnili, że w łonie matki jest dziecko i zamierzasz je zabić. Będzie tam lekarz aborcyjny, który Ci pomoże i pielęgniarka, ponieważ jest to pełna procedura medyczna. Moje pierwsze pytanie brzmiało: „czy to legalne?” Odpowiedź brzmiała: „Tak, o ile jest w łonie matki. Dopóki dziecko jest w kobiecie, możesz je zabić ”.
Tak nam to wyjaśniono. Wyjaśniono również, że „zabijasz dziecko”. Nie powiedzieli, że będziemy zabijać płód lub niektóre komórki w ciele. Żaden z tych. To dziecko.
Nie sądzę, żebym był w porządku, zabijając dziecko poza ciałem kobiety, ale wiedząc, że mógłbym zabić tyle, ile chcę, gdyby ktoś był w ciele… w satanizmie, zabijaniu czegoś lub śmierci coś jest najskuteczniejszym sposobem wykonania zaklęcia. Jeśli chodzi o próbę uzyskania aprobaty szatana, aby dać ci coś, czego chcesz, zabicie czegoś jest najlepszym sposobem. Zabicie czegoś jest ostateczną ofiarą dla szatana, a jeśli możesz zabić nienarodzonego, to jest to jego ostateczny cel.

LI - Opowiedz mi o pierwszej aborcji, jaką kiedykolwiek wykonałeś jako satanistyczny rytuał.

King- Pierwszy raz zrobiłem około 3 miesiące przed ukończeniem 15 roku życia. Miał on miejsce w wiejskim domu, który był zaskakująco bardziej sterylny niż wiele innych klinik aborcyjnych, w których przeprowadzałem aborcję. Był tam lekarz aborcyjny i pielęgniarka aborcyjna. Kobieta w strzemionach, która miała mieć dziecko, była otoczona przez 13 czołowych członków naszego sabatu, którymi byli wszyscy arcykapłani i kapłanki. Byłam w kręgu z kobietą i lekarzem aborcyjnym. Byli tam wszyscy dorośli członkowie mojego sabatu. Kilka kobiet klęczało na podłodze, kołysząc się w tę i z powrotem, skandując w kółko „nasze ciało i nas samych”. Z boku siedziało kilku męskich członków naszego sabatu, którzy śpiewali i modlili się. Rytuał rozpoczął się o 11:45 w nocy, a zaklęcie zaczęło się o północy, która jest godziną czarownic ,a rzeczywista śmierć dziecka nastąpiła o 3:00 nad ranem, co nazywamy godziną diabła.
Cała moja rola w tym wszystkim polegała na włożeniu skalpela. Nie musiałam koniecznie zabijać… ważne było to, że mam krew na rękach. Musiałem więc spryskać czyjąś krew na rękach, czy to kobiety, czy dziecka, a potem lekarz kończy procedurę. W tym konkretnym przypadku, który był prawdopodobnie jedną z bardziej ohydnych aborcji, jakie kiedykolwiek zrobiłem, lekarz sięgnął, wyrwał dziecko i rzucił je na podłogę, gdzie kołysały się te kobiety. Kobiety wyglądały, jakby były opętane, a kiedy lekarz rzucił im dziecko, kanibalizowali je.

LI - Drogi Panie! W ilu rytualnych aborcjach brałeś udział?

King - zanim zostałem wysokim czarodziejem, zrobiłem pięć. Po zostaniu wysokim czarodziejem zrobiłem 141 więcej.

LI: Czy kiedykolwiek przeprowadzałeś aborcję rytualną w [renomowanym ośrodku aborcyjnym]?

King - Tak, mam. Szacuję, że wykonałem około 20 rytualnych aborcji w tych placówkach, ale nigdy się nie liczyłem. Po prostu wiem, że byłem w wielu z nich. Jakieś dwa lata temu wszedłem do środka, żeby poszukać informacji na temat nowej płyty, nad którą pracowałem. Była to bardzo czysta, a ludzie byli super mili. Ale wszyscy, do których chodziłem, robiąc w nich aborcje, byli strasznie niehigieniczni. Wyglądały jak dom horroru, z krwią wszędzie, w tym w niektórych pokojach z krwią na suficie.

LI: W jaki sposób zostałaś zaproszona do przeprowadzania szatańskich aborcji w tych [głośnych ośrodkach aborcyjnych]? Czy ktoś dzwonił do ciebie dzwonił? Jak to się stało?

King - Jako wysoki czarodziej, jesteś głównym gościem w satanistycznym sabacie, więc większość ludzi albo dzwoni do kogoś, kogo znają z tego sabatu, albo zadzwoni, ponieważ wykonaliśmy dużo pracy z Iluminatami, więc oni Zadzwonię do nich. To wszystko, oczywiście ludzie, którzy muszą wiedzieć o tego typu rzeczach, ale zostajesz zaproszony do udziału. Światowy Kościół Szatana nie jest jedyną organizacją, która składa szatańskie ofiary w [tych obiektach]. Istnieją inne organizacje zajmujące się czarami, takie jak Wiccan, które są naprawdę zaangażowane w dokonywanie aborcji w tych [głośnych ośrodkach]. Czasami zostajesz zaproszony do rytualnej aborcji przez dyrektora placówki lub wysokiego administratora,albo czasami lekarz jest satanistą i zapraszają cię do udziału w aborcji lub będą chcieli zrobić ceremonię na koniec dnia.
Teraz, pod koniec dnia, codziennie grupy satanistyczne lubią czarną mszę, zwykle około północy, i będzie to przedłużona usługa, która potrwa około 2 lub 3 godzin, gdzie poświęcą wszystkie dzieci, które zostały zabite dzień szatanowi. Nie ma znaczenia, dlaczego kobiety przystępują do aborcji, wszystkie dzieci pod koniec dnia poświęcają się szatanowi.

LI - Co by się stało podczas rytualnych aborcji? Jakie ogólne wydarzenia miałyby miejsce podczas tych rytuałów?

King - Są dzieci, które przychodzą na takie wydarzenia, ale generalnie nie ma ich w pokoju, kiedy aborcja zabiera pałac. Są w osobnym pokoju i organizują konkursy, aby zobaczyć, które z dzieci może zostać do 3 nad ranem, a dzieciak, który może nie spać tak późno, otrzymuje nagrodę. Mężczyźni, którzy nie należą do pierwszej trzynastki, wykonują zaklęcia i śpiewają. Rzucają też zaklęcia, aby chronić ich przed każdym, kto mógłby się modlić przeciwko nim, jak chrześcijanin modlący się przeciwko nim. Poza tym kogokolwiek mamy w kieszeni dla ochrony, więc jeśli zapłaciliśmy zastępcy szeryfa, policjantowi czy coś w tym rodzaju, nikt nas w tym czasie nie śledzi. Są kobiety śpiewające i kołyszące się. 13 członków otacza kobietę, która ma dokonać aborcji, i to oni wykonują faktyczne zaklęcie magiczne. W jednym przypadku tym, który prosił o zaklęcie, był burmistrz miasta. Przyszedł do nas, ponieważ chciał uchwalić jakieś zarządzenie dla swojego miasta, a próbował tego dwa lub trzy razy i nigdy się nie udało. Był członkiem sabatu od dłuższego czasu. Próbował wszystkich legalnych dróg, aby to osiągnąć, ale to nigdy nie zadziałało, więc udało mu się znaleźć kogoś, kto zgodził się na aborcję i na to, aby wydarzyło się to w naszym satanistycznym sabacie iw nocy, kiedy mogliśmy dokonać aborcji i rzucić zaklęcie. w tym samym czasie. Ogólnie rzecz biorąc, w sabacie w małym miasteczku, co to było, wszyscy pojawiali się na imprezie. W większym miejscu, jak wtedy, gdy byłem członkiem Światowego Kościoła Szatana, dostałbyś wielkiego czarodzieja, byliby tam ludzie, którzy chcą, aby ich zaklęcie miało miejsce. Będzie lekarz aborcyjny i jego pielęgniarka. Wiele razy,w [znanych ośrodkach aborcyjnych] jest ich całe mnóstwo, ponieważ wielu ludzi, którzy tam pracują, to czarownice lub sataniści. Więc dostaniesz tam wielu ludzi chętnych do udziału w szatańskim wydarzeniu.

LI - Czy powiedziałbyś, że [znane ośrodki aborcyjne] przyciągają okultystów ze względu na możliwość dokonywania rytualnych aborcji?

King - Powiedziałbym, że tak, to jest absolutnie prawdziwe stwierdzenie. Wiesz, masz ludzi, którzy należą do NOW [Narodowej Organizacji Kobiet] i wielu z tych ludzi jest Wiccanami, a Wiccanami, chociaż twierdzą, że zajmują stanowisko w sprawie ochrony życia, wolno im „uderzać” lub „bić” każdego, kto wystąpi przeciwko nim w jakikolwiek sposób, co oznacza, że wolno ich zniszczyć wszelkimi niezbędnymi środkami, czyli za pomocą magii. Na przykład jako chrześcijanie modlimy się o ich nawrócenie. Oni (Wiccanii) także wierzą w kobiecą postać, kobietę, jak Matka Ziemia czy Gaja. Tak więc mają tę kobiecą postać, którą czczą, i wyobrażają sobie, że ona jako bogini odbiera jej dziecko, a więc aborcja jest szatańskim sakramentem, że tak powiem.
Tak więc, tak jak katoliccy mężczyźni dołączą do kapłaństwa, ponieważ pociąga ich świętość i praca dla Boga, ośrodek aborcyjny przyciąga satanistów do szatańskiego kapłaństwa.

LI - Czy kiedykolwiek doświadczyłeś niemożności dokończenia aborcji lub skutków twojego rytuału z powodu ludzi modlących się poza placówką aborcyjną?

King - Nieraz urodziło się dziecko, które pokonało przeciwności losu i przeżyło aborcję. Pewnego razu dotarłem do zakładu aborcyjnego i po dwóch stronach ulicy byli ludzie. Po jednej stronie byli ludzie, którzy modlili się i wzywali przeciwko aborcji, a po stronie, na której byłem, byli ludzie, którzy ewidentnie opowiadali się za aborcją i wykrzykiwali wszelkiego rodzaju przekleństwa do ludzi po drugiej stronie ulicy. Kiedy weszliśmy do środka i spojrzeliśmy na drugą stronę ulicy, zobaczyliśmy wszystkich ludzi po drugiej stronie ulicy klęczących. Tego dnia aborcja, którą zaplanowaliśmy na rytuał, nie doszła do skutku. Myślę, że zdarzyło mi się to około trzy razy i wszystkie trzy razy… to zabawne, ale nigdy tak naprawdę nie zaskoczyło mnie, że wszystkie trzy aborcje zostały udaremnione przez to, co tak naprawdę można przypisać tylko modlitwom odbywającym się na zewnątrz.

LI: Jaką radę masz dla ludzi, którzy modlą się poza ośrodkami aborcyjnymi, zwłaszcza jeśli podejrzewają, że w środku ma miejsce jakaś okultystyczna działalność?

King - Przede wszystkim nie przestawaj! W tej klinice aborcyjnej nie dzieje się nic, co mogłoby cię zranić. Jasne, wszędzie wokół będą demony, ale musisz myśleć o szatanie jak o psie na smyczy; jeśli nie wejdziesz w smycz, nie może cię ugryźć. Bądźcie w stanie łaski, kiedy odchodzicie. Weź ze sobą butelkę wody święconej. Nie spryskuj nim ludzi, którzy tam są lub ludzi, którzy są tam, aby ci się sprzeciwić, ponieważ znajdziesz się w sądzie. Wiesz, ci ludzie będą cię pozwać za najgłupsze rzeczy. Ale absolutnie, spryskaj się, kiedy tam dotrzesz i kiedy wyjdziesz. Spryskaj nim wszystkich członków swojej rodziny. Byłoby idealnie, gdybyś mógł przyjąć Komunię Świętą, zanim tam dotrzesz. Jeśli pójdziesz na Mszę tego dnia, po Mszy spędź kilka minut, aby poprosić naszego Pana, aby przysłał z tobą Swoją Matkę. Przynieś ze sobą różaniec i pobij nim na śmierć diabła. Są rzeczy, których diabeł się boi, ale przede wszystkim boi się dobrze ukształtowanego katolika; katolikiem, który rozumie swoją wiarę i wie, o co chodzi w duchowej walce. Nie chce walczyć z kimś, kto ma na sobie całą zbroję.

W styczniu 2008 roku, pracując w kiosku z biżuterią, Zachary miał spotkanie z Matką Bożą, które zmieniło jego życie. W środku centrum handlowego, dzięki mocy Cudownego Medalika, Zachary doświadczył pokoju, który przewyższa wszelkie zrozumienie. Tym pokojem był Jezus Chrystus, Książę Pokoju. Miłość Matki Bożej uratowała Zachary'ego z piekła i zaprowadziła go prosto do Serca Jej Syna Jezusa Chrystusa. Zaczął chodzić do kościoła katolickiego św. Franciszka Ksawerego w Vermont, a w maju 2008 r. (Miesiąc Maryi) Zachary King wstąpił do Kościoła Katolickiego! Po 26 latach zaangażowania w okultyzm Zachary stał się wojownikiem Jezusa Chrystusa i chce podzielić się swoją wiedzą w celu ochrony ludu Bożego. Świadectwo Zachary'ego jest inspiracją, która dowodzi, jak wielkie Boże miłosierdzie i przebaczenie jest naprawdę, a przede wszystkim pokazuje głębię Jego miłości do nas. Zachary King mieszka obecnie z żoną na Florydzie. Jest międzynarodowym mówcą, który rozpowszechnia historię swojego cudownego ocalenia od satanizmu, gdziekolwiek tylko może.
Ze strony - skasowane - http://www.allsaintsministry.org
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU and one more user link to this post
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
- Zaraz po tym, jak skończyłam 14 lat, członkowie sabatu przyszli do mnie i powiedzieli, że za około 9 miesięcy będę brała udział w aborcji.
.
Odbyła się impreza seksualna ze wszystkimi członkami płci męskiej w wieku od 12 do 15 lat i kobietą w wieku powyżej 18 lat, a jej celem było zajście w ciążę, a następnie miała dokonać aborcji za 9 miesięcy.
.
Kiedy mi to powiedziano, powiedziałem …
More
.
.

- Zaraz po tym, jak skończyłam 14 lat, członkowie sabatu przyszli do mnie i powiedzieli, że za około 9 miesięcy będę brała udział w aborcji.
.
Odbyła się impreza seksualna ze wszystkimi członkami płci męskiej w wieku od 12 do 15 lat i kobietą w wieku powyżej 18 lat, a jej celem było zajście w ciążę, a następnie miała dokonać aborcji za 9 miesięcy.
.
Kiedy mi to powiedziano, powiedziałem na głos „spoko”, ale nie miałem pojęcia, czym jest aborcja.
.
Wydaje mi się, że w mojej rodzinie słyszałem kiedyś, jak moi rodzice szeptali słowo aborcja, kiedy rozmawiali o kimś innym, więc pomyślałem, że to brzydkie słowo, ponieważ szeptali je i nigdy nie słyszałem tego słowa nigdzie indziej.
.
Kiedy zapytałem członków sabatu, czym jest aborcja, powiedziałem, że nie wiem, co mam tutaj zrobić, wyjaśnili, że w łonie matki jest dziecko i zamierzasz je zabić.
.
Będzie tam lekarz aborcyjny, który Ci pomoże i pielęgniarka, ponieważ jest to pełna procedura medyczna.
.
Moje pierwsze pytanie brzmiało: „czy to legalne?” Odpowiedź brzmiała: „Tak, o ile jest w łonie matki. Dopóki dziecko jest w kobiecie, możesz je zabić ”.
.
Tak nam to wyjaśniono. Wyjaśniono również, że „zabijasz dziecko”. Nie powiedzieli, że będziemy zabijać płód lub niektóre komórki w ciele. Żaden z tych. To dziecko.

.
.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,W styczniu 2008 roku, pracując w kiosku z biżuterią, Zachary miał spotkanie z Matką Bożą, które zmieniło jego życie. W środku centrum handlowego, dzięki mocy Cudownego Medalika, Zachary doświadczył pokoju, który przewyższa wszelkie zrozumienie. Tym pokojem był Jezus Chrystus, Książę Pokoju. Miłość Matki Bożej uratowała Zachary'ego z piekła i zaprowadziła go prosto do Serca Jej Syna Jezusa …More
,,W styczniu 2008 roku, pracując w kiosku z biżuterią, Zachary miał spotkanie z Matką Bożą, które zmieniło jego życie. W środku centrum handlowego, dzięki mocy Cudownego Medalika, Zachary doświadczył pokoju, który przewyższa wszelkie zrozumienie. Tym pokojem był Jezus Chrystus, Książę Pokoju. Miłość Matki Bożej uratowała Zachary'ego z piekła i zaprowadziła go prosto do Serca Jej Syna Jezusa Chrystusa. Zaczął chodzić do kościoła katolickiego św. Franciszka Ksawerego w Vermont, a w maju 2008 r. (Miesiąc Maryi) Zachary King wstąpił do Kościoła Katolickiego! Po 26 latach zaangażowania w okultyzm Zachary stał się wojownikiem Jezusa Chrystusa i chce podzielić się swoją wiedzą w celu ochrony ludu Bożego. Świadectwo Zachary'ego jest inspiracją, która dowodzi, jak wielkie Boże miłosierdzie i przebaczenie jest naprawdę, a przede wszystkim pokazuje głębię Jego miłości do nas. Zachary King mieszka obecnie z żoną na Florydzie. Jest międzynarodowym mówcą, który rozpowszechnia historię swojego cudownego ocalenia od satanizmu, gdziekolwiek tylko może.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,King - Przede wszystkim nie przestawaj! W tej klinice aborcyjnej nie dzieje się nic, co mogłoby cię zranić. Jasne, wszędzie wokół będą demony, ale musisz myśleć o szatanie jak o psie na smyczy; jeśli nie wejdziesz w smycz, nie może cię ugryźć. Bądźcie w stanie łaski, kiedy odchodzicie. Weź ze sobą butelkę wody święconej. Nie spryskuj nim ludzi, którzy tam są lub ludzi, którzy są tam, aby ci …More
,,King - Przede wszystkim nie przestawaj! W tej klinice aborcyjnej nie dzieje się nic, co mogłoby cię zranić. Jasne, wszędzie wokół będą demony, ale musisz myśleć o szatanie jak o psie na smyczy; jeśli nie wejdziesz w smycz, nie może cię ugryźć. Bądźcie w stanie łaski, kiedy odchodzicie. Weź ze sobą butelkę wody święconej. Nie spryskuj nim ludzi, którzy tam są lub ludzi, którzy są tam, aby ci się sprzeciwić, ponieważ znajdziesz się w sądzie. Wiesz, ci ludzie będą cię pozwać za najgłupsze rzeczy. Ale absolutnie, spryskaj się, kiedy tam dotrzesz i kiedy wyjdziesz. Spryskaj nim wszystkich członków swojej rodziny. Byłoby idealnie, gdybyś mógł przyjąć Komunię Świętą, zanim tam dotrzesz. Jeśli pójdziesz na Mszę tego dnia, po Mszy spędź kilka minut, aby poprosić naszego Pana, aby przysłał z tobą Swoją Matkę. Przynieś ze sobą Różaniec i pobij nim na śmierć diabła. Są rzeczy, których diabeł się boi, ale przede wszystkim boi się dobrze ukształtowanego katolika; katolikiem, który rozumie swoją wiarę i wie, o co chodzi w duchowej walce. Nie chce walczyć z kimś, kto ma na sobie całą zbroję.''
One more comment from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
2K
,,Ale wszyscy, do których chodziłem, robiąc w nich aborcje, byli strasznie niehigieniczni. Wyglądały jak dom horroru, z krwią wszędzie, w tym w niektórych pokojach z krwią na suficie.''
Czas ucisku shares this
171
„Aborcja jest satanistyczną ofiarą”
W świetle ostatnich filmów pokazujących handel organami i tkankami nienarodzonych dzieci przez Planned Parenthood, Instytut Lepanto przeprowadził wywiad z byłym szatańskim czarodziejem, Zacharym Kingiem. Zachary był przeciętnym chłopcem z amerykańskiej dzielnicy, który dorastał w domu baptystów. Zaczął praktykować magię w wieku 10 lat, wstąpił do satanistycznego …
More
„Aborcja jest satanistyczną ofiarą”

W świetle ostatnich filmów pokazujących handel organami i tkankami nienarodzonych dzieci przez Planned Parenthood, Instytut Lepanto przeprowadził wywiad z byłym szatańskim czarodziejem, Zacharym Kingiem. Zachary był przeciętnym chłopcem z amerykańskiej dzielnicy, który dorastał w domu baptystów. Zaczął praktykować magię w wieku 10 lat, wstąpił do satanistycznego sabatu w wieku 13 lat i złamał wszystkie 10 przykazań w wieku 15 lat. Od swoich nastoletnich lat do dorosłości przeszedł drogę do "Wysokiego Czarodzieja" w sabacie i aktywnie forsował program szatana, w tym rytualne aborcje. Zachary obecnie pisze o swoich doświadczeniach w nowej książce zatytułowanej „Aborcja jest satanistyczną ofiarą”.
Franciszek Polak and one more user link to this post
Jota-jotka
,LI: Jaką radę masz dla ludzi, którzy modlą się poza ośrodkami aborcyjnymi, zwłaszcza jeśli podejrzewają, że w środku ma miejsce jakaś okultystyczna działalność?
,,King - Przede wszystkim nie przestawaj!
W tej klinice aborcyjnej nie dzieje się nic, co mogłoby cię zranić.
Jasne, wszędzie wokół będą demony, ale musisz myśleć o szatanie jak o psie na smyczy; jeśli nie wejdziesz w smycz, nie może …More
,LI: Jaką radę masz dla ludzi, którzy modlą się poza ośrodkami aborcyjnymi, zwłaszcza jeśli podejrzewają, że w środku ma miejsce jakaś okultystyczna działalność?

,,King - Przede wszystkim nie przestawaj!
W tej klinice aborcyjnej nie dzieje się nic, co mogłoby cię zranić.
Jasne, wszędzie wokół będą demony, ale musisz myśleć o szatanie jak o psie na smyczy; jeśli nie wejdziesz w smycz, nie może cię ugryźć. Bądźcie w stanie łaski, kiedy odchodzicie.

Weź ze sobą butelkę wody święconej.
Nie spryskuj nim ludzi, którzy tam są lub ludzi, którzy są tam, aby ci się sprzeciwić, ponieważ znajdziesz się w sądzie.
Wiesz, ci ludzie będą cię pozwać za najgłupsze rzeczy. Ale absolutnie, spryskaj się, kiedy tam dotrzesz i kiedy wyjdziesz. Spryskaj nim wszystkich członków swojej rodziny.
Byłoby idealnie, gdybyś mógł przyjąć Komunię Świętą, zanim tam dotrzesz.
Jeśli pójdziesz na Mszę tego dnia, po Mszy spędź kilka minut, aby poprosić naszego Pana, aby przysłał z tobą Swoją Matkę. Przynieś ze sobą różaniec i pobij nim na śmierć diabła.


Są rzeczy, których diabeł się boi, ale przede wszystkim boi się dobrze ukształtowanego katolika; katolikiem, który rozumie swoją wiarę i wie, o co chodzi w duchowej walce. Nie chce walczyć z kimś, kto ma na sobie całą zbroję.,,

To walka - zabrać
Eucharystię ,
Wodę Święconą ,
a więc tego ,czego boi się diabeł .
Anieobecny
Tego powinni uczyć na katechezach...
Ba! Na religioznawstwie...
Daj Boże...More
Tego powinni uczyć na katechezach...
Ba! Na religioznawstwie...

Daj Boże...