02:43
Janko333
Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.
Z Putina je vyrobený nový Hitler,
aby sa vyvolal maximálny odpor voči ruskej vláde. Keby bol Putin taký zlí ako o ňom hovoria, išli by služobníci diabla proti Putinovi? To by išli proti sebe. To nedáva …More
Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.

Z Putina je vyrobený nový Hitler,
aby sa vyvolal maximálny odpor voči ruskej vláde. Keby bol Putin taký zlí ako o ňom hovoria, išli by služobníci diabla proti Putinovi? To by išli proti sebe. To nedáva logiku. Vlády sveta a médiá už dávno nehovoria právdu. Zaujalo ma svedectvo istej Márie z Charkova z 1.marca 2022 s názvom „Výkrik duše“, ktoré ponúka iný pohľad zvnútra Ukrajiny.

Vojna sa nezačala o 6:00 moskovského času 24. februára 2022 a nebol to Putin, kto vojnu začal. Vojna sa začala 14. apríla 2014, keď Turčynov vo vymyslenej funkcii úradujúceho prezidenta Ukrajiny oznámil začiatok protiteroristickej operácie na východe Ukrajiny.

Ale my v Charkove, Kyjeve, Ľvove sme si túto vojnu nevšimli. Nevšimli sme si (alebo všimli, ale neodsúdili) výkriky „moskaljaky na giljaky“, „moskaliv na noži“ (moskovských na konáre, moskovčanov na nože) na Majdane (Pozn.: známe ukrajinské propagandistické heslá). Nevšimli sme si bitie Berkutu počas takzvanej „Revolúcie dôstojnosti“ („Revoljucii gidnosti“ ). Nijako sme nereagovali na upálenie ľudí zaživa v dome odborov v Odese 2. mája 2014.
Nevšimli sme si letecké útoky na Doneck a Luhansk. Ochotne sme verili, že ide o „klimatizačné jednotky, ktoré explodovali“. Nevšimli sme si ani použitie kazetových bômb, ostreľovanie obytných štvrtí, alebo rabovanie ukrajinských vojakov. Môj sused, ktorý slúžil v jednom z nacionalistických práporov, vykladal z áut majetok ukradnutý na Donbase. Nechceli sme pripustiť, že naša vlastná armáda ostreľuje svôj vlastný národ.
Veľmi rýchlo sme uverili, že sme vo vojne s Ruskom. Bolo to tak ľahšie.
Zbaviť sa zodpovednosti a viny za genocídu, ktorú na Donbase spáchala nami zvolená vláda.
Ako každú vojnu, aj túto treba odsúdiť a nájsť vinníka. Politici sveta a slovenská mediokracia už vinníka našli – ukazujú prstom na ruského prezidenta Putina. Pravda je taká, že vinu nesie západ, predovšetkým USA.
Nemecký týždenník Der Spiegel odhalil nedávno dokumenty nemeckej diplomacie, usvedčujúce západných politikov z toho, že vierolomne porušujú sľub o nerozširovaní NATO smerom k ruským hraniciam, ktorý dali Gorbačovovi v roku 1991.
Od roku 1991, teda viac ako tridsať rokov, Západ sústavne provokuje Rusko a potom sa pokrytecky diví, že sa Rusko búri. Myslí si vari niektorý z naivných západných politikov, že Rusi to nechajú bez odpovede?!
To je tak, ako keď niekto hucká psa a potom sa diví, že ho ten pes pohryzie.
Zlaté pravidlo morálky hovorí: „Nerob inému to, čo sám nemáš rád!“ Lenže mnohí politici sa tohto pravidla nedržia. Zvlášť nie tí americkí.
Američania už akosi zabudli na karibskú krízu v roku 1962.

bombardovanie Juhoslávie nazval svet humanitárnym. Ak Američania a ich spojenci zabíjali v Juhoslávii nevinné deti, bolo to OK, ak to robí Putin, je to diabol.

Keď americkí, francúzski, britskí a nemeckí politici sľubovali v roku 1991 Gorbačovovi, že nebudú rozširovať NATO smerom na východ, sovietsky líder si naivne myslel, že títo politici majú aspoň štipku charakteru. Lenže Američania a ich spojenci v NATO využijú, zdá sa, každú príležitosť na to, aby iným robili to, čo oni sami nemajú radi.
V roku 1962 boli Američania vystrašení na smrť z prítomnosti sovietskych jadrových hlavíc v blízkosti amerického územia. A Rusi dnes nemajú byť vystrašení z existencie základní NATO v blízkosti ich hraníc?
Nie sú tí Američania blázni? Veď Rusov je 146 miliónov a v štátoch NATO žije zhruba 946 miliónov obyvateľov. Rusko vynaložilo v roku 2020 na zbrojenie 62 miliárd dolárov, USA 778 miliárd dolárov, teda viac ako 12,5-násobok ruských výdavkov na zbrojenie. Rusi sa teda nemajú báť sústavných provokácií Západu?
V roku 1999 Američania, ktorí horekovali nad situáciou kosovských Albáncov, rozpútali vojnu proti Zväzovej republike Juhoslávia, zvrchovanému suverénnemu štátu. Keď Albánci v roku 2008 vyhlásili nezávislé Kosovo, USA okamžite tento nový štát uznali a nepýtali sa Srbov, či s tým súhlasia. Keď Rusko uznalo dve nezávislé republiky s ruským obyvateľstvom na Ukrajine, Američania hovoria o porušení medzinárodnéh
ho práva. Albánci v Srbsku mali právo vytvoriť si nezávislý štát, Rusi na Ukrajine nie – pokrytectvo nesie meno USA!

V roku 1962 boli Američania vystrašení na smrť z prítomnosti sovietskych jadrových hlavíc v blízkosti amerického územia. A Rusi dnes nemajú byť vystrašení z existencie základní NATO v blízkosti ich hraníc?
Nie sú tí Američania blázni? Veď Rusov je 146 miliónov a v štátoch NATO žije zhruba 946 miliónov obyvateľov. Rusko vynaložilo v roku 2020 na zbrojenie 62 miliárd dolárov, USA 778 miliárd dolárov, teda viac ako 12,5-násobok ruských výdavkov na zbrojenie. Rusi sa teda nemajú báť sústavnych provokácií západu?

Vojna na Ukrajine sa nezačala 24.februára 2022

youtu.be/tM_TKYERybw
Vladimir Putin a klamstva proti Rusku :: Vladimir-Putin - I believe in Jesus Christ
suslicek
Ale ved to su ukrajinske matky s detmi... len su cierne a maju penisy... co je na tom v dnešnej progresívnej dobe čudné?
dyk
Už nedám ani šnúrku od topánok.
Coburg
TAK A SME DOMA! Takže kto to vlastne vyvolal vojnu? A prečo? Diabolsky geniálne. Teraz nám sem nasáčkujú migrantov bez súhlasu, bez hlasovania, bez kadejakých kvôt, Na to majú peniaze, ktoré "vyčlenili" na "ukrajinských utečencov"? Zabudli uviesť, že títo "ukrajinci" sú čierni ako noc. A nás tu pozatvárajú, keď budeme proti tomu, lebo majú za riťou americkú armádu a vojská NATO? No to sme …More
TAK A SME DOMA! Takže kto to vlastne vyvolal vojnu? A prečo? Diabolsky geniálne. Teraz nám sem nasáčkujú migrantov bez súhlasu, bez hlasovania, bez kadejakých kvôt, Na to majú peniaze, ktoré "vyčlenili" na "ukrajinských utečencov"? Zabudli uviesť, že títo "ukrajinci" sú čierni ako noc. A nás tu pozatvárajú, keď budeme proti tomu, lebo majú za riťou americkú armádu a vojská NATO? No to sme dopadli..
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však veľký zámer. 😉
tu r a
Ako vieš akí to bol prechod.Možto to bola Čierna nad Tisou.
Anna Anna shares this
1.5K
Silvia Ivanová shares this
37
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Coburg
Nedá sa to zdieľať, zablokoval si to? škoda.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Klikni na obrázok a daj stiahnuť.