Digitálni fašisti uťahujú slučku.

PS: Preklad z ruštiny

Putin a jeho digitálni fašisti začínajú ľuďom uťahovať slučku okolo krku.

Poznámka - Drahí bratia a sestry! Všetci naši pravidelní návštevníci a čitatelia dobre vedia a chápu, že súčasný Putinov židovský režim rýchlo buduje digitálny koncentračný tábor antikristov v Rusku. To je dôvod, prečo sa v skutočnosti nikto nedotkne tohto držiteľa rekordov za krádež a korupciu všetkých čias v tomto národe. Je milovaný a drahý svetovej vláde!

A tu je naša úloha s vami – pre našu vlažnosť, bezstarostnosť a lenivosť nevstupovať do otroctva a nechať seba a svoju dušu chytiť do diabolskej knihy smrti dobrovoľným vstupom do digitálneho kráľovstva Antikrista. Dnes má každý človek každú príležitosť zistiť pravdu o apokalypse odohrávajúcej sa vo svete a o jej hlavných nebezpečenstvách. Kto ich ignoruje a zostáva v dobrovoľnej nevedomosti, zničí sa a za cenu svojej duše si kúpi lístok do pekla a tým pádom sa zatratí.

Naši drahí bratia a sestry! Predovšetkým dnes musí byť naša vojna vedená na duchovnej úrovni, pretože po odpadnutí od Svätého Boha nebude nikto spasený. A pre nás všetkých je tiež veľmi dôležité, aby sme vynaložili maximálne úsilie, aby sme pokáním a modlitbami prosili Pána o odpustenie a udelili Rusku a svetu cára - kráľa víťaza. Bez neho zahynie Rusko, ruský ľud a celý svet. Pane Ježišu Kriste, Synu Boží, skrze modlitby Matky Božej, zmiluj sa a zachráň Svätú Rus a tento svet!


"OČKOVANIE" S ČíPMI BUDE NÚTENÉ..
PUTIN A JEHO DIGITÁLNI FAŠISTI PO CELOM SVETE ZAČÍNAJÚ ĽUĎOM UŤAHOVAŤ SLUČKU OKOLO KRKU.


Digitalizátorom dochádza čas: Rusi budú nútení predkladať biometrické údaje prostredníctvom elektronických verejných služieb.

Napriek uvoľneniu systému QR kódov pre občanov pokračuje „digitálna transformácia“ v Rusku plnou rýchlosťou. Teraz jeho „čaro“ naplno zažijú občania, ktorí boli v mene „pohodlia, komfortu a úspory času“ vyzvaní, aby sa zaregistrovali na portáli verejných služieb a stiahli si príslušnú aplikáciu.

Teraz je ESIA ešte pevnejšie integrovaná s EBS, mobilná aplikácia bude zbierať biometrické údaje občanov a množstvo elektronických verejných služieb môže byť dostupných len po odoslaní skenu tváre a vzorky hlasu. Rostelecom bude mať na starosti proces - zástupcu vedúceho prezidentskej administratívy Sergeja Kirijenka a jeho syna, viceprezidenta spoločnosti. Riziká vyplývajúce z takéhoto prístupu sú obrovské, no architekti elektronicko-biometrického koncentračného tábora proces „ľudského kapitálu“ vychádzali z vlastných digitálno-sektárskych predstáv o „normálnosti“.

Podľa zdroja Kommersant vo vláde Ruskej federácie ministerstvo pre digitálny rozvoj plánuje po dokončení prác na integrácii EBS a portálu verejných služieb povzbudzovať občanov, aby používali biometriu, a to aj s pomocou obmedzení. Diskutuje sa o scenári, v ktorom bude nedostupný príjem časti verejných služieb online pre občanov, ktorí neprešli biometriou. To znamená, že vláda už nekoná o dobrovoľnom pochode do „digitálneho raja“, odmietla jemne manipulovať mozgy ľudí. Teraz nás nevysvetľujú o „zvyšovaní kvality verejných služieb“, ale priamo nás vedú k tomu, aby sme si od nás odstrihli kupóny. Mimochodom, presne tak isto postupovali tí, ktorí boli pri moci, v otázkach zavedenia očkovania QR-kodom.

Ministerstvo pre digitálnu transformáciu podpísalo 30. decembra 2021 so spoločnosťou Rostelecom zmluvu o integrácii Jednotného identifikačného a autentizačného systému (ESIA) verejných služieb so štátnym informačným systémom Jednotný biometrický systém (GIS EBS), ktorý je premietnutý do tzv. portál verejného obstarávania. Zo zadávacích podmienok vyplýva, že verejné služby budú môcť vstupovať pomocou biometrických údajov a prostredníctvom mobilnej aplikácie sa plánuje zber biometrických otlačkov a zaznamenanie (tváre a hlasu) od občanov pomocou smartfónov a tabletov. Výška kontraktu predstavovala 1,2 miliardy rubľov. Práce musia byť ukončené do 5.12.2022.

Už skôr sa uvádzalo, že „digitálne transformátory“ úplne zlyhali pri plnení EBS: do roku 2024 plánovali zhromaždiť asi 70 miliónov biometrických otlačkov Rusov, ale začiatkom jari 2021 bolo v databáze zaregistrovaných iba 180 tisíc otlačkov. . Takže teraz je už po slabých perníkoch a bič sa začal. Ministerstvo pre digitálny rozvoj plánuje tento rok najmä zintenzívniť projekty platenia za cestovné pomocou biometrických údajov a prechodu kontroly na letiskách.

Ak niekto zabudol, pripomeňme, že občania, ktorí boli dostatočne hlúpi na to, aby prešli biometrickými údajmi kvôli „pohodlnému a rýchlemu prechodu do metra“, už dostanú pokutu 5 000 rubľov, keď ich bezpečnostné kamery zaznamenajú bez masky aspoň na niekoľko sekúnd. .

Taktiež plány „inteligentných miest“ (až do Moskvy a Petrohradu budú nasledovať ďalšie) na prenos osobných údajov tých, ktorí odovzdali biometriu ministerstvu vnútra, exekútorskej službe a ďalším orgánom činným v trestnom konaní, nie sú skryté. A tu sa dlžníci, ktorí zabudli zaplatiť čo i len malé dane či pokuty, rýchlo spoznajú všetky pôžitky „proaktívneho režimu“ – budú identifikovaní a „zbalení“ priamo v preprave a na ulici.

Každý občan môže dostať pokutu aj za malé priestupky, ako je prekročenie hranice vozovky sekundu pred zeleným semaforom atď. Nehovoriac o tom, že „nespoľahlivým“ možno nedovolia robiť demonštrácie v budovách vládnych orgánov a iné politické akcie, ako sa to pred pár rokmi stalo feministickej aktivistke Alene Popovej , možno ich nepustia do nákupných centier, jednotlivých obchodov a pod. iné inštitúcie, ak sú viazané na bioidentifikáciu rovnaký QR kód (očkovací preukaz).

V moskovskom metre už spustili platenie cestovného za osobu a v Šeremeteve a Domodedove sa testuje priechod biometrickej kontroly. Zástupca ministerstva pre digitálny rozvoj zároveň zdôraznil, že dodávanie biometrie bude dobrovoľné a používateľ bude mať alternatívne možnosti prijímania služieb. Takáto príležitosť však nepochybne zostane, kým sa verejné služby nezačnú prevádzať výlučne do elektronickej podoby. A zmeny prijaté vo federálnom zákone „o verejných službách“ už túto medzeru vytvorili.

Zmluva ministerstva pre digitálnu transformáciu bola uzavretá s Rostelecomom, kde je syn zástupcu vedúceho prezidentskej administratívy Sergeja Kirijenka teraz zodpovedný za hlavného viceprezidenta. Ovládal aj sociálnu sieť VKontakte. V skutočnosti sa pred našimi očami vytvára model fungovania „digitálnej štátnej platformy“, v ktorej nebudú interagovať živí ľudia: občania a úradníci, ale „digitálne dvojičky“ ľudí a algoritmy neurónových sietí (ako digitálne sektori s úctou nazývajú „umelá inteligencia“).

Okrem toho sa všetky údaje budú prenášať cez otvorený internet. Tu si nemôžeme pomôcť, ale odcitujeme úplne absurdný komentár istého mediálneho zdroja vo vláde, že prepojenie biometrie s účtom na portáli verejných služieb údajne zvýši bezpečnosť prevádzky: „elektronický digitálny podpis je možné preniesť alebo stratiť. , ale biometrické údaje nebudú vrátené.“

V skutočnosti je všetko presne naopak: dáta prenášané cez otvorený internet a cudzí smartfón môžete prísť v priebehu niekoľkých sekúnd, ale môžete vrátiť otlačok svojej tváre a hlasu a tak dokázať, že „nie ste ťava“, nevzal si pôžičky na diaľku atď. potom to bude takmer nemožné.

Tu nemôžeme necitovať predsedníčku predstavenstva Asociácie softvérových vývojárov „Domestic Software“, prezidentku InfoWatch Nataliu Kasperskaya, ktorá nedávno uviedla, že biometrické údaje podliehajú zaručenému riziku úniku. Používateľom odporučila, aby neodovzdávali biometrické údaje, kým spoločnosti nevysvetlia, ako ich plánujú chrániť.

„Moje osobné odporúčanie: v žiadnom prípade neuvádzajte biometrické údaje , nenechajte sa viesť pohodlnosťou. Je takmer zaručené, že ich ukradnú, predajú, zlúčia. Najprv vysvetlime: ako sa plánuje ochrana týchto údajov, a to aj pred jej zamestnancami. Osobne mi zostáva nejasné - prečo vôbec potrebujete používať biometriu?

Niektorí úradníci nás priamo ženú k digitalizácii. Hrozí, že sa vytvorí tieňová sila ľudí, ktorí vytvárajú a používajú digitálne systémy – IT špecialistov, digitálnych úradníkov, ich šéfov. Úradníci propagujúci digitálne služby týmto rizikám úplne nerozumejú,“ poznamenal Kasperskaya a dodal, že úniky často prichádzajú zvnútra, takže nie je také dôležité, ako sú chránené pred hackermi zvonku. To znamená, že nikto nemôže vylúčiť ľudský faktor - to je hlavná myšlienka spoločnosti Kaspersky a všetkých rozumných občanov, ktorí sa neponáhľajú dať svoju "digitálnu identitu" do pazúrov "inteligentných miest", "elektronickej spravodlivosti". "

Odkaz
К БИОМЕТРИИ БУДУТ ПРИНУЖДАТЬ... Путин и его цифрофашисты начинают затягивать петлю на шее народа

Expert M. Ciummei: PANDÉMIA SKONČÍ KEĎ SA DIGITÁLNA MENA DOSTANE DO PL…

PO USA V ANGLICKU HOVORILI O KONCI COVIDU.
Public domain
U.S.C.A.E.
Komentář Eleison DCCLVIII – Putinův zdravý rozum (2022)

on nie je blbý práve preto je nebezpečný on je antitéza ešte aj v rámci Ruska ba dokonca niekedy robí liberálnu antitézu aj sám sebe ono je rovnako dôležité čo zamlčal a síce to že je to ovocie snáh komunistov na rozvrátenie západu
dalila
Fúha. Do konca roka? A tam nie je nejaké veľké percento opichanych
Josef Arimati
HNUS