PO USA V ANGLICKU HOVORILI O KONCI COVIDU.

PS :Preklad z ruštiny

PO USA V ANGLICKU HOVORILI O KONCI COVIDU... Starší Geokon, ako sa ukázalo, mal pravdu. V januári bol ohlásený koniec pseudopandémie.

Poznámka - Drahí bratia a sestry! Po prvé , zo Spojených štátov amerických prišla informácia, že od 2. februára by nemocnice mali prestať vykazovať údaje o covide, na ktorom je celá táto pseudopandémia postavená. Teraz, ako sa očakávalo, došlo k reakcii v iných krajinách. Je ťažké povedať o skutočných úmysloch antikristovských služobníkov, ale jedno je jasné, že od nich nemôžeme očakávať nič dobré.

Geocon Elder v decembri varoval, že "Pandémia bude zastavená tak náhle, ako začala. Kontrolný systém sa vymkne spod kontroly, a preto bude pandémia zastavená ráznym dekrétom. NA ŠTVRTOM BOOSTERE, pandémia všade skončí. Čoskoro o nej budete počuť, samozrejme už v januári .“

Takže proroctvo o vojne sa naplní? "Len čo sa začne šíriť štvrtá injekcia, Všade vojna začne. CELÁ ZEM SA BUDE OTRIASAŤ Z VÝBUCHOV." Zachráň nás, Pane!


PO TOM, čo USA V ANGLICKU HOVORILI O KONCI COVIDU...


dailymail.co.uk: Boris Johnson dnes oznámil plány na zrušenie všetkých obmedzení súvisiacich s Covidom do jari, keďže odhalil, že plán B bude tiež zamietnutý, keďže vlna Omicron zatiaľ naďalej ustupuje a počet prípadov Covid, úmrtí a hospitalizácií klesol minulý týždeň.

Pohoršený premiér tiež povedal, že práca z domu sa dnes s okamžitou platnosťou skončí a aj zvyšné všetky kontrolné opatrenia spoločne s Omicronom – pasy Covid a povinné rúška na tvár – budú od budúceho štvrtka zrušené.

Načrtol tiež svoje zámery zrušiť všetky zostávajúce zákony o Covid do 24. marca vrátane kľúčových opatrení, ako je povinná sebaizolácia pre pozitívne prípady a požiadavka, aby ste poskytli svoju NHS testovaciu a sledovaciu adresu, ak máte Covid.

Šokujúce oznámenie prichádza po tom, čo bolo v Spojenom kráľovstve zaznamenaných 108 069 nových pozitívnych testov na Covid, čo je o 16,6 % menej ako minulú stredu (129 587), a toto je 14. deň v rade, kedy počet prípadov oproti minulému týždňu klesol.

Úmrtnosť klesla o 9,8 %, pričom dnes bolo zaznamenaných 359 úmrtí, pričom počet hospitalizácií klesol o 14,5 % na 1 752 v sobotu, podľa najnovších údajov k dátumu.

Medzitým minister zdravotníctva Sajid Javid na pódiu Downing Street povedal, že „Omicron ustupuje“, takže privítal rozhodnutie „otvoriť krajinu hneď, ako to potvrdia údaje“, pričom poukázal na rýchly pokles prípadov Covidu a stabilizáciu v nemocničných izbach..

Pán Javid dodal: "Tento plán vyšiel a údaje ukazujú, že Omicron ustupuje." Zmiernenie opatrení označil za „hlavný míľnik“ a dodal: „Toto však nie je koniec cesty a nemali by sme to vnímať ako konečnú čiaru, pretože tento vírus a jeho budúce varianty nedokážeme vykoreniť. Namiesto toho sa musíme naučiť žiť s Covidom rovnakým spôsobom, akým musíme žiť s chrípkou . A túto jar vypracujeme náš dlhodobý plán pre život s Covidom.“

PANDÉMIA V USA VYPNUTÁ? Všetky krajiny budú nasledovať. Zdá sa, že proroctvo Geocon Eldera sa napĺňa. (VIDEO)

Poznámka - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Geocon Elder v decembri varoval, že "Pandémia bude zastavená tak náhle, ako začala. ... Kontrolný systém sa vymkne spod kontroly, a preto bude pandémia zastavená
ráznym dekrétom. NA ŠTVRTOM BOOSTERE, Pandémia sa všade skončí. Čoskoro o nej budete počuť, samozrejme už v januári.“

Takže proroctvo o vojne sa naplní? "Len čo sa začne šíriť štvrtá injekcia, VŠADE VOJNA ZAČNE ?. CELÁ ZEM SA ZAHRNIE Z VÝBUCHOV ?" Uvidime..

PS Keďže nemocnice v USA nebudú od 2. februára hlásiť štatistiky o výskyte covidu, potom by mala všetka hystéria založená na týchto štatistikách prestať. Boh vie! počkajme a uvidíme...

Odkaz na video na stránke. Nieje čas na preklad videí iba článkov.

ПАНДЕМИЮ В США ВЫКЛЮЧИЛИ? Следом пойдут и все страны. Пророчество Старца Геокона, похоже, сбывается. (ВИДЕО)

Vojna nemôže skorej prísť dokým sa nenaplnia tieto veci aj iné, ktoré sú v proroctvach predpovedané. Myslím teraz 3 celosvetová vojna. Znamenia však sú,že raz to príde.
Proroctvá od Marie-Julie Jahenny.

PS: Žeby už tento rok !?? Slávnostným otvorením Aleje sfíng v Luxore …

Súvis 👇
DÔLEŽITÉ PRÍPRAVA NA ZAČATIE 2 FÁZY TERORU !

Neviem či musí byť presní dátum to až tak ja nemusím veriť,ale v budúc…

VAROVANIE - ZNAMENÁ Ozbrojený ... Správa od Elder Geokon: Pandémia sa …

PS : Preklad z ruštiny Udalosti vo svete tiež akosi zhustli a vojna m…

UPOZORNENIE ... Eufrat vyschol. Prichádza v blízkej budúcnosti Armagedon ! (VIDEO)

Budou znovu i v evropě?

Blackout

Toto je koniec! Idú napojiť deti na umelú inteligenciu do roku 2030! …

Izrael schválil novou plně digitální banku AI. Totálna globálna tyrani…
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and one more user link to this post
Libor Halik shares this
2343
Z USA prišla 6.1.2022 informácia, že od 2.2.2022 by nemocnice mali prestať vykazovať údaje o covide. Starec Geocon v decembri 2021 varoval, že: "Pandémia bude zastavená tak náhle, ako začala. Kontrolný systém (v Turecku) sa vymkne spod kontroly, a preto bude pandémia zastavená ráznym dekrétom. NA ŠTVRTOM BOOSTERE, pandémia všade skončí. Čoskoro o nej budete počuť, samozrejme už v januári .…More
Z USA prišla 6.1.2022 informácia, že od 2.2.2022 by nemocnice mali prestať vykazovať údaje o covide. Starec Geocon v decembri 2021 varoval, že: "Pandémia bude zastavená tak náhle, ako začala. Kontrolný systém (v Turecku) sa vymkne spod kontroly, a preto bude pandémia zastavená ráznym dekrétom. NA ŠTVRTOM BOOSTERE, pandémia všade skončí. Čoskoro o nej budete počuť, samozrejme už v januári .“ Takže proroctvo o vojne sa naplní? Starec Geocon v decembri 2021: "Len čo sa začne šíriť štvrtá injekcia, všade vojna začne. CELÁ ZEM SA BUDE OTRIASAŤ Z VÝBUCHOV." dailymail.co.uk: Boris Johnson dnes 19.1.2022 oznámil plány na zrušenie všetkých obmedzení súvisiacich s Covidom do jari, zrušiť všetky zostávajúce zákony o Covid do 24. marca 2022. L: Vyzerá to teraz na pravdepodobne pravé proroctvo starca Geokona z 16 decembra 2021.
Libor Halik
Vyzerá to teraz na pravé proroctvo starca Geokona z 16 decembra 2021.
ekans
nic nekončí, jenom to přejde na jiný level Budou znovu i v evropě?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Áno presne len niekto pointu a zmysel nechápu.
Omnoho horšie bude.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Je to len obrovský ťah a hra na ľudí.
2 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Pustia 5g a príde totálny masaker na ľudí,ktorí majú v sebe pichnuté satanské jedy do tela, zároveň totálne otroctvo a prenasledovanie.
Hermenegild
Najskôr zrejme vyhlásia nedostatok energetických zdrojov a bude nasledovať blackout. vyhlásia stanné právo a vypustia MARBURG s 5G. A začne vojna...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To máš jedno tak či onak všetko negatívne a zle bude.