bogumila333
Nie tłumaczy oni celowo mieszają to trole
MIQUEDEM~
pl.news "Kreuje kardynałów" a nie "tworzy kardynałów". Kto wam tłumaczy te teksty?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Bergoglio poszerza armię apostatów i faryzeuszy na służbę dla lucyfera i masonów.
Weronika....S
Chyba uczestniczyłam w ostatnią niedzielę w Święto Chrystusa Króla we mszy ekumenicznej, nie było katolickiego wyznania wiary i Konsekracja była wypowiedziana jakoś nieudolnie, z której wynikałoby, że było ,,za wszystkich,,.
Kiedyś myślałam, ,,a gdzieżby w Polsce msze ekumeniczne, zamiast katolickich,,. A tu nagle taka niespodzianka...
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Dlaczego idziecie na msze judo -protestanto -satanistów ???
czyż nie wiecie , że poprzez Sobór Watykański II -gi dokonano zdrady Kościoła , Liturgii i Samego Chrystusa . To masoneria kościelna . Prawdziwy KK-cki pozostał w Tradycji ze Mszami Świętymi w rycie rzymskim (łacińskim ) . Ja ze swoja rodziną jeżdżę po 60 km do katedry sandomierskiej ,aby uczestniczyć w prawdziwej Ofierze , albo oglądam …
More
Dlaczego idziecie na msze judo -protestanto -satanistów ???
czyż nie wiecie , że poprzez Sobór Watykański II -gi dokonano zdrady Kościoła , Liturgii i Samego Chrystusa . To masoneria kościelna . Prawdziwy KK-cki pozostał w Tradycji ze Mszami Świętymi w rycie rzymskim (łacińskim ) . Ja ze swoja rodziną jeżdżę po 60 km do katedry sandomierskiej ,aby uczestniczyć w prawdziwej Ofierze , albo oglądam on-line Mszę Wszechczasów z Białegostoku lub u Bractwa św.Piusa X-go . Kazania same są przepiękne nie wspominając o pięknie Liturgii .
scythia
A już myślałem że 13 nowych przykazań... Ufff