31:29
Ahael
2244

ks. Piotr Natanek - 23.07.2020r

ChristusVincit-Tv Youtube
fartuszniak leszek
Ksiądz Natanek:
,, Droga krzyża musi być uwieńczona ofiarą samego Krzyża, ofiarą Golgoty, cierpieniem widocznym na cały świat, które ma moc obalić rządy złego. I Bóg mi zapowiedział: nie wybrałem dla ciebie lekkiej drogi, taka koncepcja w twoim przypadki jest Mi nie potrzebna. Twoje cierpienie, twój krzyż musi być widoczny na cały świat. Dlatego z wielką radością ślę podziękowania Telewizji …More
Ksiądz Natanek:
,, Droga krzyża musi być uwieńczona ofiarą samego Krzyża, ofiarą Golgoty, cierpieniem widocznym na cały świat, które ma moc obalić rządy złego. I Bóg mi zapowiedział: nie wybrałem dla ciebie lekkiej drogi, taka koncepcja w twoim przypadki jest Mi nie potrzebna. Twoje cierpienie, twój krzyż musi być widoczny na cały świat. Dlatego z wielką radością ślę podziękowania Telewizji Polskiej, że nakręciła film o mnie w takim desenie i takiej konwencji "bogacz nad bogaczami"
---
Ten film TVP o Księdzu Natanku obecnie (24-07-2020r) jest pod linkiem:
=> www.tvp.info/49065633/telefon-do-pana…
- tam jest taki komentarz:
"Telefon do Pana Boga. Reporterzy „Alarmu!” przeniknęli do sekty ks. Natanka.
Mówią o nich sekta. Oni sami nazywają się rycerzami. To wyznawcy ks. Piotra Natanka, duchownego z Podhala, który twierdzi, że w telefonie ma numer do Pana Boga. Hierarchowie prawie dekadę temu odsunęli go od pełnienia czynności kapłańskich, ksiądz sobie jednak z tego nic nie robi. Nadal gromadzi tysiące wyznawców i chwytając się wszelkich, nawet bezprawnych metod rozbudowuje swoje księstwo. Reporterzy programu „Alarm!” przeniknęli do sekty, momentami robiło się niebezpiecznie..
."
---
Jak widać z tego komentarza TVP, to ci ludzie nic nie rozumieją, bo zbyt są zanurzeni w materialistycznej mentalności tego świata. Boją się tematów o grzechu i wieczności o których mówi w kazaniach Ksiądz Natanek.
Ludzie tego świata kuszeni przez szatana, celowo sprowadzają podstawowy sens życia do doczesności, bo to metoda na bytową krótkowzroczność, by jak najmniej uwagi poświęcać sprawami wieczności, a mało kto z nich potrafi przyjąć do wiadomości, że jego ciało jest też śmiertelne.
Kto się w porę nie opamięta, to może zostać wiecznie potępionym.
---
Jeszcze przykład wypowiedzi ateisty:
"Feudalizm wiecznie żywy.
Jak Natankowi rozbierają budowle, to wiedz, że coś się dzieje. Nadzór budowlany wreszcie zaczął wykonywać pracę, do której został stworzony. Szkoda tylko, że z polecenia Jędraszewskiego
.
"
---
Ludzie wyznający mentalność tego świata zrobią wszystko, by zaszkodzić jak najwięcej Księdzu Natankowi i Rycerzom Chrystusa Króla, bo taka jest prawidłowość tu na ziemi, co jest powiedziane w Nowym Testamencie. Podobno mamy wolność słowa i prawo do dysponowania własnymi środkami materialnymi. Tak mówi świecka teoria na pokaz, ale w rzeczywistości władcy tego świata przypisuje sobie prawo oceniania tego, co jest słuszne. Burdy zboczeńców na ulicach mają ochronę policji państwowej, a jednocześnie to samo państwo robi wszystko, by zburzyć obiekty budowane dla Chwały Boga w Trójcy Świętej Jedynego. Jeżeli to miejsce jest obdarzone łaską Boga, to nic tam ci przeciwnicy nic nie zrobią, Już był taki urzędnik, który odgrażał się, że to wszystko zburzy, ale już nie żyje. Ksiądz Natanek na Pustelni czyni służbę Bogu już ponad 10 lat pomimo wszelkim przeszkodom czynionym przez Jego przeciwników.
Gabriel27
Oglądałem wtorkowy reportaż w TVP1. Pamiętam, że w którymś momencie padło zdanie o braku 700 tyś zł na tabernakulum. Kochana telewizjo TVP1 dzięki za przypomnienie. Kasa na odrobinę srebra ode mnie już przelana. Z Bogiem