03:03
PILNE! Braun, Sumliński, Rola, Płaczek, Pitoń i inni! Mega protest w Rzeszowie ws. segregacji iMore
PILNE! Braun, Sumliński, Rola, Płaczek, Pitoń i inni! Mega protest w Rzeszowie ws. segregacji i
Tadeusz Kaktus
Myślisz, że obelgami, i plugawymi słowami spowodujesz, że ktoś się tym przejmie i przestanie myśleć samodzielnie? Każda kolejna obelga świadczy o uduchowieniu jakiego nabyłaś (eś) w duszpasterstwach, których bronisz. Nikt z nas się nie poniży do takiego poziomu, ale reakcja potwierdza, że uderzyli w dziesiątkę. Oszczerstwo można znosić w imię swego przekonania o prawdzie. Więc zniosą, bo wiedzieli …More
Myślisz, że obelgami, i plugawymi słowami spowodujesz, że ktoś się tym przejmie i przestanie myśleć samodzielnie? Każda kolejna obelga świadczy o uduchowieniu jakiego nabyłaś (eś) w duszpasterstwach, których bronisz. Nikt z nas się nie poniży do takiego poziomu, ale reakcja potwierdza, że uderzyli w dziesiątkę. Oszczerstwo można znosić w imię swego przekonania o prawdzie. Więc zniosą, bo wiedzieli, że tak będzie.
Prawdy, która poza fasadą z szacownych haseł ukazuje pustkę, przeboleć się nie da. Rozumiem ten wściekły ból.

Mechanizm zagryzania stadnego rzeczywiście może przestraszyć większość, może dlatego niewielu się odważyło was krytykować, a księży w Kościele nikt nie bronił, gdyście ich poniżali, osądzali, obrażali, posądzali o kolaborację, nazywali hipokrytami. W tym wypadku, choć VRS powiedział, żeby Boga do swojej nienawiści nie mieszać, jestem jak najbardziej utwierdzony w mojej postawie. Takich tekstów, którymi tu skalano Imię Boże, i za które nikt nikogo nie upomina, bo myśli jak ja, ani u Mrotka, ani Rekinka ani Moniaka nie spotkałem. Tego się nie spodziewałem. Takiego poziomu duchowości wiernych FSSPX nawet bym nie podejrzewał. Najzacieklejsi zwolennicy szczepień i maskowania się są do was podobni w sposobie traktowania drugiego człowieka, który ma inne zdanie, inaczej myśli i inaczej chce żyć.
yagu
Cytat z @Tadeusz Kaktus "Dzięki Bogu, że mnie ta sekta nie zagospodarowała" . Jak cie demon opanował i twoich koleżków to jest to wasz problem , szatan się wami wysługuje . Jeszcze tego nie zrozumieliście ? Nienawiść od złego pochodzi , jak można upaść tak nisko ? Na kolana gamonie i przepraszajcie za ten zamęt którego jesteście sprawcami .
Posoborowe absurdy
PONIŻEJ do @Tadeusz Kaktus To wasz "autoportet" "trójcy antytradycjonalistycznej" - PiotrM, Rekinek, Moniek? Oblicza o szlachetnych obliczach semickich z zgrabnie długimi noskami i bystrymi oczkami 🤪 🤪 🤪