Clicks1K
pl.news
5

Tkanina kłamstw: wybiórcza zdolność zapamiętywania przez Franciszka

Philip Lawler, redaktor CatholicCulture.org, napisał na Twitterze 29 maja:

"wyjaśnijcie mi, proszę, jak papież Franciszek może nie pamiętać, że Vigano mówił mu o McCarricku, ale jest pewien, że nie wiedział "nic, oczywiście, nic, nic" o McCarricku".

Lawler chce przez to powiedzieć: jak Franciszek może być pewien, że "nic, nic" nie wiedział, jeśli nie jest w stanie sobie przypomnieć, czy arcybiskup Vigano powiedział mu o McCarricku, czy nie?

Również warto zanotować, że Franciszek świetnie pamięta ("nic, nic"), kiedy ma się oczyścić, ale cierpi na amnezję, kiedy chodzi o dowody przeciwko niemu.

Kiedy Franciszkowi przedstawiono oświadczenie Vigano po raz pierwszy w czasie lotu z Dublina do Rzymu (sierpień 2018), odpowiedź była niejednoznaczna. Później zdecydowanie nie pamiętał, że nie przypomniał sobie audiencji Vigano.

#newsPsvdhdduhj
Weronika....S
Stanisław Michalkiewicz mówił kiedyś o kilku stronnictwach: ruskim, pruskim i amerykańsko-żydowskim, które to stronnictwa uznano za rzecz naturalną i nikt się przeciwko temu nie burzył, więc mogę spokojnie dodać, że stronnictwo pruskie to PO, amerykańsko-żydowskie to od dawna wiadomo, że PiS. Jeżeli chodzi o stronnictwo ruskie, to nie kojarzę. Ale rzecz w czymś innym , a mianowicie w tym, że pan …More
Stanisław Michalkiewicz mówił kiedyś o kilku stronnictwach: ruskim, pruskim i amerykańsko-żydowskim, które to stronnictwa uznano za rzecz naturalną i nikt się przeciwko temu nie burzył, więc mogę spokojnie dodać, że stronnictwo pruskie to PO, amerykańsko-żydowskie to od dawna wiadomo, że PiS. Jeżeli chodzi o stronnictwo ruskie, to nie kojarzę. Ale rzecz w czymś innym , a mianowicie w tym, że pan Michalkiewicz wyliczając te stronnictwa zasygnalizował brak ,,stronnictwa polskiego,, co było wówczas faktem.
Obecnie ,,świat się wali,, bo polskie stronnictwo w unijnej Polsce powstało i jest to KONFEDERACJA. To obmierzłe i wstrętne również panie Targalski @sters , że cię to tak wkurza, bo wkurzać ciebie powinny te wszystkie trzy stronnictwa, a wkurza cię nowo powstałe stronnictwo polskie. A ,,polskie radio,, katolickie RM, nie ma problemu, bo po prostu stronnictwo polskie dla nich nie istnieje. Może jednak gdzieś tam, na Antarktydzie, więc to dla nich mało ważne.
Doktor wiee
Dziś G. Braun złożył doniesienie do prokuratury..... Doniósł na Konfederację i samego siebie, że jest rosyjskim agentem. Dodatkowo oskarżył Sakiewicza i całą PISowskie towarzystwo... że wiedzieli a nie zgłosili (To jest przestępstwo). Ciekawe co zbiorą prokuratorzy... zeznania już złożył, że nie jest agentem. Braun JEST FANTASTYCZNY !!!! Prokuratura z braku dowodów umorzy śledztwo. PIS nie …More
Dziś G. Braun złożył doniesienie do prokuratury..... Doniósł na Konfederację i samego siebie, że jest rosyjskim agentem. Dodatkowo oskarżył Sakiewicza i całą PISowskie towarzystwo... że wiedzieli a nie zgłosili (To jest przestępstwo). Ciekawe co zbiorą prokuratorzy... zeznania już złożył, że nie jest agentem. Braun JEST FANTASTYCZNY !!!! Prokuratura z braku dowodów umorzy śledztwo. PIS nie będzie mógł już kłamać, że Konfederacja to rosyjskie agenty!!!
Co na to ELOHIM?
ELOHIM.
Z tego towarzystwa Konfederacji szanuję tylko Kaję Godek. Reszta to patafiany 😀
bielas
Elohim, chyba Gazeta Polska napisała ze on niby tak powiedział a to różnica.
ELOHIM.
Korwin Mikke przyznał w Gazecie Polskiej że Konfederacja jest opcją prorosyjska co na to @m.rekinek?