Vojna na Ukrajine v plnej réžii Nosatých, ako aj covid agenda a ďalšie veci.

PS :Vedel som, že také veci je lepšie si čim skôr uložiť.
Genocída falošných nosatých, ktorí sú pri moci či na západe alebo na východe proti obyčajným ľudom a na ovládnutie sveta, zároveň zotročenie a zabíjanie ľudstva.


Tieto obrázky (pozri dolu) mnohým pomôžu pochopiť, kto ovláda vojnu, covid agendu, pornografiu, hollywood, korporácie, médiá, čo si ľudia majú myslieť.

Slovania majú tendenciu sa spájať, ale kto ich postavil proti sebe? Mladí Rusi a mladí Ukrajinci, ktorí by mali mať rodiny, mali zväčšovať obyvateľstvo, je proti sebe postavené aby sa zabíjali a mrzačili.

Kto má pod kontrolou covid agendu?

Kto má pod kontrolou potraty, kliniky, potratových lekárov - vrahov?

Kto má pod kontrolou hollywood, demoralizačné rozprávky pre deti z Disneyho zednárskeho štúdia?

Kto kontroloval Bidenovu agendu?

Kto vytvoril imigráciu?

Kto kontroluje zbrojársky priemysel?

Kto vlastní korporácie?

Nie tí istí, ktorí zabili Krista? Nie tí istí, ktorí podplatili Nera proti "sekte" kresťanov? Nie tí istí, ktorí podplácali vladárov, aby prenasledovali rannú cirkev? Nie tí istí, ktorí vytvorili protestantizmus? Nie tí istí, ktorí zvolali likvidačný koncil, ktorý mal byť zvolaný 60 rokov predtým, len Boh dal milosť katolíckej cirkvi, keď si vyvolil Pia X. a koncil bol zmarený?

Prečo dnes katolíci nevedia a nevidia, kto je za zločinom celosvetovej politiky namierenej proti celému ľudstvu? Prečo padajú na stranu USA alebo na druhú stranu Ruska, ako keby obe strany neboli riadené nosáčmi? Prečo zabudli na vlastné knihy, ktoré toto všetko odhaľovali ešte pred prekliatym koncilom.

O čom je vojna na Ukrajine? Nie o tom, že EU je príliš bohatá a silná, je potreba zničiť jej ekonomiku a uvrhnúť do otroctva? A aká je najľahšia cesta. Nie náhodou zastaviť prívod plynu a ropy z Ruska, umelo dvihnúť energie, elektrinu, aby popadali súkromníci a malé podniky? Aby ich vzali pod seba korporácie? Aby sa im splnil sen - celosvetového komunizmu, kde nikto nebude nič vlastniť a všetci budú šťastní? Nie socializmu ako sme ho poznali v 80 rokoch. Ale skutočného komunizmu - nevlastnenia!

Obrázky priložené na zamyslenie. Mnohí to už tušia, ale prečo dnes nosatých ľutujú pre ich holocaust (mimochodom latinské slovo holocaust - obeta - obeta prečo? Pre NWO!), hovoria o nich že sa zmenili, že sú to milí usmievaví ľudia, ktorí ale nenávidia celú ľudskú rasu.

Prečo si kresťania neuvedomujú, že Kristova obeta bola prekrytá obetou holocaustu. Pokiaľ pred 100 rokmi človek nemohol spochybniť Kristovu obetu na kríži, dnes nemôže spochybniť obetu holocaustu, inak mu hrozí perzekúcia.

Ale nehrešme. Nemajme ich v nenávisti, ako nás chce svet onálepkovať, ale sa za nich modlime, lebo žijú v desivom klame.

Premýšľajte. Nesledujte médiá, lebo Boh je zvrchovaný. On dopúšťa toto na bezbožné národy, ktoré sa vzdali viery. Ale On má iný plán ako majú takzvaní (noví tvorcovia sveta). On nedovolil nosáčom covid v plnej sile počas celého roku, ale mohli mať covid len od jesene do jari.

Premýšľajte a neupadajte na stranu USA alebo Ruska. Veď Orwell, ktorému nosatí nadiktovali plán sveta v jeho románe - 1984 prezradil, že ľudí treba držať neprestajne v dvoch táboroch, aby sa nikdy nezjednotili.

Plačte nad padnutými Ukrajincami a Rusmi. Plačte a modlite sa, lebo nosatí sa tešia, ako Slovan Slovana zabíja, ako budúce generácie budú ešte slabšie a bezdetnejšie. Vojna sa nachádza na Slovanských územiach. Blízko Slovenska, Poľska a ďalších.

Vráťme sa k Bohu. To je jediná cesta...

Keď Athos napadli v 90 rokoch vlci, začali žrať zvieratá, ktoré mnísi na hore mali. Potom začali napádať aj samotných mníchov. Mníši preto išli na starcom Paisiom s tým, ako zabiť vlkov, lebo pozabíjajú aj mníchov. Paisij sa zhrozil nad tou myšlienkou a povedal: ,,Ak budete tri mesiace zbožne a svedomito žiť, ako máte, vlci do 3 mesiacov zmiznú. Hlavne sa modlite a pôstite!"

A tak sa aj stalo. Mnísi začali byť horliví a verili Bohu, vlci dostali neznámy vírus a po 3 mesiacoch všetci zdochli. Ak Boh dal vlkom smrť skrze vírus, vie vírus aj zastaviť. Vie zastaviť aj vojnu! Len je na nás, či budeme žiť ako On chce. Lebo ak nenájde 10 spravodlivých v Bratislave, Trnave, v Košiciach, Poprade, Žiline, v Banskej Bystrici a v ďalších mestách - zošle na ne pohromu. A tými spravodlivými máme byť my! Tak vlci zdochnú...


Dať si Jarmulku na hlavu a nechať sa vyfotiť pri múre nárekov znamená,…
Public domain
veritas18
Zajimave je, ze i Babis je po matce nosaty a navic ma ukrajinske, chazarske predky, krev. Takovi si berou zeny stejne krve. Jeho prvni manzelka se jmenovala Adamicova, jasna nosatice(Adamove jsou prijmenim nosati, i Pekarova tento puvod zduraznuje druhym prijmenim) a druha pritelkyne se puvodne jmenovala Herodesova. Jasna nosatice, i kdyz ze sebe udelala blondynu jako ji ze sebe dela nosatice z …More
Zajimave je, ze i Babis je po matce nosaty a navic ma ukrajinske, chazarske predky, krev. Takovi si berou zeny stejne krve. Jeho prvni manzelka se jmenovala Adamicova, jasna nosatice(Adamove jsou prijmenim nosati, i Pekarova tento puvod zduraznuje druhym prijmenim) a druha pritelkyne se puvodne jmenovala Herodesova. Jasna nosatice, i kdyz ze sebe udelala blondynu jako ji ze sebe dela nosatice z nosateho rodu Ester Ledecka. Herodes byl kruty zidovsky kral, je to hebrejske prijmeni...
U.S.C.A.E.
Herodes bol ezauit, a je to z gréckeho heirodés čiže hrdinský. Krutý bol ale z kmeňa Júda veruže nebol bol to idumejec, veľa ľuďom sa zlieva žid, izraelita a hebrej a pojmovo to nie sú pritom synonymá
veritas18
Tak to bys nas mohl poucit, jaky je mezi temi pojmy rozdil. Budu rad...
U.S.C.A.E.
zo šémovho potomstva bol heber a z línie hebera Abrahám to sú Hebreji Izraeliti vyšli z egypta to nebolo iba Jakubovo potomstvo z egypta neodišlo iba Jakubovo plemä a Židia majú pomenovanie od kmeňa Júda ten kmeň nadobudol prevahu nad ostatnými lebo Júda sa zastal brata Jozefa keď ho chceli ostatní bratia zavraždiť a potom sa ešte zastal brata Benijamína a práve tieto dva kmene sa neodtrhli …More
zo šémovho potomstva bol heber a z línie hebera Abrahám to sú Hebreji Izraeliti vyšli z egypta to nebolo iba Jakubovo potomstvo z egypta neodišlo iba Jakubovo plemä a Židia majú pomenovanie od kmeňa Júda ten kmeň nadobudol prevahu nad ostatnými lebo Júda sa zastal brata Jozefa keď ho chceli ostatní bratia zavraždiť a potom sa ešte zastal brata Benijamína a práve tieto dva kmene sa neodtrhli od kráľovstva ostatných desať áno preto Boh odmenil Júdovcov čo je Hebrejsky Jehuda čiže žid oni sa tomu spreneverili ale to už je iná záležitosť

ono chazar logicky ani Jehudovec nie je len sa im zapáčila rabínska deformácia židovstva
veritas18
Aha, ja myslel, ze zide jsou ze vsech 12 kmenu.
Michal Bil shares this
113
Athos Monach
ok