Vysychajúci Eufrat odhalil väzenie anjelov povolaných zabiť 1/3 ľudí. (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny.

TROCHU MYSTIKY A ESCHATOLÓGIE. Vysychajúci Eufrat odhalil väzenie anjelov povolaných zabiť jednu/tretinu ľudí. (VIDEO)
Vysychanie riek po celom svete je na vrchole globálnych správ od začiatku roku 2022 a všetci teraz diskutujú o tejto zvláštnej situácii.
Na tomto pozadí ľudia nejako zabudli na rieku Eufrat, ktorá začala vysychať o niečo skôr a teraz dospela k bodu, že tam vyschli aj nádrže.


Najmä od začiatku leta irackí archeológovia študujú, čo zostalo z nádrže Qadisiya, ktorá vznikla v dôsledku výstavby rovnomennej priehrady.

Bol postavený silami ZSSR v období od roku 1977 do roku 1983. v časoch veľkého priateľstva obce so Saddámom Husajnom, ktoré v rôznych časoch ustúpilo, potom opäť vzplanulo. V dôsledku toho sa časť Eufratu pred priehradou zmenila na statné jazero, kde brehy neboli viditeľné. Teraz sa plocha nádrže zmenšila o viac ako 90% a tam, kde voda zostáva - je po kolená a všetko vyzerá takto:

Záplavová zóna priehrady zahŕňala mesto Anah v provincii Anbar, ktoré je možno najstarším mestom na Zemi. Je určite starší ako Babylon, pretože rozvoj civilizácie na Eufratoch začal práve v tejto oblasti. Prečo bolo potrebné potopiť takúto historickú pamiatku v 1970. rokoch, bolo pre každého záhadou. Stavitelia ZSSR, o ktorých sú známe dva podivné fakty, sa nezaujímali o nikoho názor.

Po prvé v ZSSR, keď boli postavené priehrady sa vždy nejako stalo, že oblasti presýtené artefaktmi padli do záplavovej zóny z ktorej sa rozjímali oči archeológov. Existovalo dokonca nevyslovené pravidlo, že ak sa niekde vo svetle náhle objavia nejaké nezvyčajné megality, za 5-10 rokov bude určite nádrž.

Po druhé v ZSSR bolo veľa znalcov babylonskej kultúry a kamenná krabica pre múmiu bojovníka Lenina bola vyrobená presne na obraz a podobu babylonských zigguratov. Zároveň málokto vie, že s množstvom rôznych kameňolomov v ZSSR boli všetky kamene pre "mauzóleum" privezené z Iraku. A nielen z Iraku, ale aj z lomov Anah, ktoré po poslednej veľkej oprave "mauzólea" v 1970. rokoch náhle zaplavili.

To všetko vyzerá veľmi zvláštne a núti vás myslieť si, že na jednej strane sa vodcovia ZSSR tajne zaoberali nejakým starovekým babylonským okultizmom, na druhej strane veľmi často skrývali konce vo vode a skrývali svoje temné záležitosti a pokusy minulých dní o ktorých by obyčajní stavitelia socializmu nemali vedieť.

Teraz je však vo svete bezprecedentná klimatická situácia, rieky vysychajú a veľká časť tajomstva sa stáva zrejmou. Najmä budovy a stavby mesta Anah, ktoré nemajú žiadne vysvetlenie, plávajú na povrch:


Úradníci sa to snažia odovzdať ako nejaké hrobky pre šľachtu, potom pre niektoré špeciálne väzenia, ale všetky teórie sú niektoré slabé. V celom Iraku neexistujú analógy takýchto budov a pripomína to skôr pozostatky akejsi futurologickej štruktúry zo železobetónu.

Toto video nejako nahodou zahadne zmizlo aby sa ľudia nedozvedeli ďalšie informácie ako všade sa všetko cenzuruje.


Tieto videa našťastie ešte fungujú.


A čo je najstrašnejšie v týchto tuneloch, ktoré sú čoraz viac vystavené pred ustupujúcou vodou – z času na čas niekde v podzemí niekto kričí a vydáva zvuky, z ktorých náhodní svedkovia šedivia. Ak to nie je falošné, potom sú zvuky nasledovné:


Jedným z možných vysvetlení týchto podivných štruktúr a zvukov, ktoré vydávajú kamene, niektorí vedci považujú tieto slová zo Zjavenia (9:13-15):

"Šiesty anjel zakričal a ja som počul jeden hlas zo štyroch rohov zlatého oltára, ktorý stál pred Bohom a hovoril šiestemu anjelovi, ktorý mal trúbku: Osloboďte štyroch anjelov zviazaných pri veľkej rieke Eufrat. A štyria anjeli boli prepustení, pripravení na hodinu a deň a mesiac a rok, aby zabili 1/3 ľudí."

Je možné, že s konečnou plytkosťou nádrže Qadisiya príde tento určený deň, mesiac a hodina... Boh vie!

UPOZORNENIE ... Eufrat vyschol. Prichádza v blízkej budúcnosti Armagedon ! (VIDEO) - gloria.tv

Eufrat a Tigris vysychajú. Môže ísť o biblické znamenie?
Public domain
Libor Halik shares this
1.5K
Vysychajúci Eufrat odhalil väzenie anjelov povolaných zabiť 1/3 ľudí. (VIDEO)
Anna Cseploova
Mam pocit ze buduci rok bude rokom velkych udalosti... ale aj trapenia....
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Then the sixth angel sounded: And I heard a voice from the four horns of the golden altar which is before God, saying to the sixth angel who had the trumpet, “Release the four angels who are bound at the great river Euphrates.” So the four angels, who had been prepared for the hour and day and month and year, were released to kill a third of mankind. Now the number of the army of the horsemen was …More
Then the sixth angel sounded: And I heard a voice from the four horns of the golden altar which is before God, saying to the sixth angel who had the trumpet, “Release the four angels who are bound at the great river Euphrates.” So the four angels, who had been prepared for the hour and day and month and year, were released to kill a third of mankind. Now the number of the army of the horsemen was two hundred million; I heard the number of them. Revelation 9:13-16 NKJV