Video: Dušan Harvilik: Pekný nábožný virus si na nás pripravili. Vy, mediá, nám tvrdíte, že nábožný…

Video: Dušan Harvilik: Pekný nábožný virus si na nás pripravili. Vy, mediá, nám tvrdíte, že nábožný virus chodí len po kostoloch, len tam sa nakazíte, svätená voda vás nakazí, prijímanie vás nakazí. …More
Video: Dušan Harvilik: Pekný nábožný virus si na nás pripravili. Vy, mediá, nám tvrdíte, že nábožný virus chodí len po kostoloch, len tam sa nakazíte, svätená voda vás nakazí, prijímanie vás nakazí. A ten nábožný virus obchádza tie stanice autobusy.
A preto hovorí, deti Márie pred svetom budú maličkí, pokorení, šliapaní a prenasledovaní svetom, ale pred Bohom budú veľkí.
Video TU: alianciazanedelu.sk/archiv/6530
Preto v posledných časoch, ako hovorí Grignon, nedá sa všetko rozoberať o tejto knihe: Praví učeníci Ježiša Krista budú kráčať po stopách chudoby, pokory, pohŕdania svetom. Ale po úzkej ceste, hovorí. V pravej ruke budú držať kríž a v ľavej ruženec. A v srdci budú mať sväté mená, Ježiš, Mária, Jozef. A tak budú víťazi nad pyšnými tohto sveta, hovorí svätý Grignon pred tristo rokmi. To o týchto veciach rozprával, čo my teraz žijeme.
A preto aj my tak isto chceme jej dať svoje srdce. Chceme dať všetko Matke Božej. A preto Mária prisľúbila, a hovorila, že príde doba, keď sa …More
Anton Čulen
Tu je celá kázeň. Sťahujte, lebo to zrejme čoskoro zmažú. www.youtube.com/watch
ľubica
A preto hovorí, deti Márie pred svetom budú maličkí, pokorení, šliapaní a prenasledovaní svetom, ale pred Bohom budú veľkí.
...............................................................................
už sa to deje, sme prenasledovaní nielen svetom ale i vlastnými hierarchami....v Biblii sú 365 x slová: NEBOJTE SA!
Maros Halak
Slobodomurári tu mažú príspevky a snažia sa ovplyvňovať čitateľov tohoto webu. Čitatelia musia byť na pozore, lebo tu vysielajú rôznych trolov a užitočných idiotov, ktorí majú za cieľ manipulovať verejnou mienkou. Pod týmto príspevkom pána Čulena bolo viacero komentárov, ale boli promptne zmazané, lebo sa nehodili do zásterkarskej doktríny liberálneho kresťanstva.
ľubica
MH, musíme sa spýtať p. Antona, či ich sám nezmazal...
Anton Čulen
Ja som nič nezmazal....
apredsasatoci
Felicia to zmazala. Pod ňou boli príspevky, vy mudraci. 🤭
Peter(skala)
Otočka to vystihla... ináč Felecita to má vo zvyku, preto sa neoplatí písať pod jej komentarmi resp. nadväzovať na ne.
apredsasatoci
Ja by som ťa nikdy nezmazala, ani nezablokovala Peter(skala);
Peter(skala)
Pekná kázeň 😇

o.Dušan, dobrý to kňaz