ľubica
222K
ľubica
Dvaja tínedžeri boli nájdení mŕtvi v posteli po druhej injekcii od spoločnosti Pfizer - pitva preukázala zápal srdcového svalu

Podľa článku uverejneného v časopise Archives of Pathology & Laboratory Medicine v Spojených štátoch zomreli dvaja tínedžeri po tom, ako im bola podaná injekcia Covid . Našli ich mŕtvych v posteli tri, resp. štyri dni po druhej injekcii od spoločnosti Pfizer. Chlapci …More
Dvaja tínedžeri boli nájdení mŕtvi v posteli po druhej injekcii od spoločnosti Pfizer - pitva preukázala zápal srdcového svalu

Podľa článku uverejneného v časopise Archives of Pathology & Laboratory Medicine v Spojených štátoch zomreli dvaja tínedžeri po tom, ako im bola podaná injekcia Covid . Našli ich mŕtvych v posteli tri, resp. štyri dni po druhej injekcii od spoločnosti Pfizer. Chlapci boli doma vyhlásení za mŕtvych a nepodarilo sa ich oživiť.

Jeden chlapec sa sťažoval na bolesť hlavy a brušné ťažkosti, ale tri dni po injekcii sa cítil lepšie. Druhý chlapec sa nesťažoval. Podľa pitvy nemali Covid, ale myokarditídu.

Vedci píšu, že riziko myokarditídy u mladých mužov sa po očkovaní vakcínou Pfizer zvyšuje, najmä po druhej dávke. Riziko je najvyššie v prvom týždni po druhej dávke.

"Dve úmrtia na myokarditídu u tínedžerov niekoľko dní po druhej dávke," uzatvára americký internista a kardiológ Peter McCullough. "Našli ich doma mŕtvych a nebolo možné ich oživiť."

"24. januára som pred americkým senátom vyhlásil, že každý prípad je o jeden viac!" McCullough zdôrazňuje. "Rodičia a deti musia vedieť, že úmrtí bude viac."

Zdravé 11-ročné dieťa zomrelo 3 týždne po očkovaní vakcínou Pfizer, úradníci obviňujú "infekciu COVID

Zdravý 11-ročný chlapec z Brazílie zomrel len tri týždne po tom, ako dostal prvú dávku vakcíny spoločnosti Pfizer, informuje spravodajský kanál R7. Luiz Guilherme, obyvateľ mesta Juiz de Fora, dostal vakcínu 21. januára a krátko nato začal pociťovať dýchavičnosť.

18 dní po prvom očkovaní, 8. februára, začal Luiz trpieť príznakmi chrípky a jeho stará mama ho vzala do zdravotného strediska v Santa Cecílii. Na zdravotnej stanici sa podrobil rýchlemu testu na COVID, ktorý bol pozitívny. Zdravotnícki pracovníci mu predpísali lieky proti príznakom chrípky a bol prepustený. Jeho vyčerpanie však bolo také silné, že ho museli odviezť domov.

Po návrate domov Luiz odpočíval a na druhý deň ho našla mŕtveho jeho stará mama. V jeho úmrtnom liste sa uvádza, že zomrel v dôsledku "koronavírusovej infekcie".

Jeden z členov rodiny povedal:

Nemal žiadne komorbidity. Bol veľmi aktívny a vždy sa hrával na ulici. Takmer nikdy nemal chrípku.

Luiz dostal prvú dávku vakcíny od spoločnosti Pfizer 21. januára, ale súvislosť medzi jeho náhlym úmrtím a očkovaním nebola zistená.

Podľa profesora pediatrie na UFMG (Federálna univerzita Minas Gerais) bol Luiz považovaný za "neočkovaného", pretože dostal len jedno očkovanie.

Starosta mesta Juiz de Fora vo svojom vyhlásení uviedol, že nariadil vyšetrenie úmrtia.

ZDROJ: COVID: FAMILY DENUNCIA NEGLIGENCIA EM MORTE DE MENINO EM MG
Martina Palivodová shares this
727
TerezaK shares this
398