olek19801
63.1K

NIE ! Dla dopuszczenia Ukrainy do zbadania miejsca ataku rakietowego w Przewodowie!

POLACY, CHCECIE ŻEBY UKRY NADAL FAŁSZOWAŁY HISTORĘ ? TE CHAMY CHCĄ DECYDOWAĆ O WSZYSTKIM, WŁĄCZNIE O ZATAJANIU ICH ZBRODNI NA TERENIE POLSKI! SKANDAL ! NARÓD POLSKI NIE POTRAFI POSTAWIĆ OPORU PRZECIWKO …More
POLACY, CHCECIE ŻEBY UKRY NADAL FAŁSZOWAŁY HISTORĘ ? TE CHAMY CHCĄ DECYDOWAĆ O WSZYSTKIM, WŁĄCZNIE O ZATAJANIU ICH ZBRODNI NA TERENIE POLSKI!
SKANDAL ! NARÓD POLSKI NIE POTRAFI POSTAWIĆ OPORU PRZECIWKO BANDYCKIEJ UKRAINIE !
=============================

Ukraińscy specjaliści prawdopodobnie zostaną dopuszczeni do badania katastrofy rakietowej na terytorium Polski – powiedział na antenie TVN szef Biura Polityki Międzynarodowej polskiej administracji prezydenckiej Jakub Kumoch.
Według niego, na miejscu zdarzenia pracuje obecnie polsko-amerykańska grupa dochodzeniowa. „Ukraińcy zażądali dostępu do miejsca śledztwa. Jeśli obie strony się zgodzą, a z tego co wiem, nie ma żadnych zastrzeżeń ze strony USA, to w najbliższej przyszłości mogą uzyskać taki dostęp” – powiedział Kumoch.
„Jeśli na poziomie technicznym zespół śledczy nie będzie miał uwag, to prawdopodobnie nie będzie powodu, by odmówić Ukraińcom dostępu” – dodał.
Jednocześnie podkreślił, że strona polska uważa, że ukraińska rakieta …More
Dorota Skoczek
Polskę reprezentuje światowej sławy ekspert od wybuchów Antoni "Brzoza Smoleńska"Macierewicz
Andre Ob
Dać niech przebadają niezależni eksperci z Grenlandii i z nieomylnymi specjalistami żydo-chazarskimi którzy u nas bezprawnie stacjonują przy aprobacie naszego nie-rządu
V.R.S.
Jako strona najprawdopodobniej odpowiedzialna (chcący czy niechcący) nie powinni być dopuszczeni, bo istnieje wysokie ryzyko mataczenia, potwierdzone baśniami jakie próbował serwować mąż stanu komedianckiego.
Natomiast zwracam uwagę na inny element bijący po oczach w wypowiedzi tego tam Kumocha:
„Ukraińcy zażądali dostępu do miejsca śledztwa. Jeśli obie strony się zgodzą, a z tego co wiem, nie ma …More
Jako strona najprawdopodobniej odpowiedzialna (chcący czy niechcący) nie powinni być dopuszczeni, bo istnieje wysokie ryzyko mataczenia, potwierdzone baśniami jakie próbował serwować mąż stanu komedianckiego.
Natomiast zwracam uwagę na inny element bijący po oczach w wypowiedzi tego tam Kumocha:
„Ukraińcy zażądali dostępu do miejsca śledztwa. Jeśli obie strony się zgodzą, a z tego co wiem, nie ma żadnych zastrzeżeń ze strony USA, to w najbliższej przyszłości mogą uzyskać taki dostęp”.

A co ma tu do zgłaszania USA skoro chodzi o zabicie dwóch Polaków na terytorium Polski?
Mimo to widać polińskie sługusy skwapliwie upewniły się, że pany zastrzeżeń wnosić nie będą.
olek19801
Polska WASALEM USA. O tym się mówi w Ameryce i w UE. To wasalstwo może nas kosztować życie i całkowitą utratą tożsamości narodowej.
Rocky Balboa
Komik, dziadzia i polsko-języczny rząd rżną głupa. Gdyby ten pocisk trafił w oddalony o 15 m.magazyn ż nawozami sztucznymi (saletra amonowa), wtedy nie byłoby śladu po pocisku, i po niczym w promieniu kilometra....czyżby ktoś spartolił robotę??🤔
jac05
Po wybuchu przyjechali z przyczepą i ją wywrócili ale zapomnieli rozszarpać opony, no bo jak to można było zrobić na szybkiego ?