00:17
Premiér SR Eduard Heger sa globalistickým plánom nijako netají! Plánom, ktorý zasvätení poznajú.. Priznáva: „ [...] práve tá zaočkovanosť daného regiónu bude spôsobovať potom aj následné hospitalizác…More
Premiér SR Eduard Heger sa globalistickým plánom nijako netají! Plánom, ktorý zasvätení poznajú..

Priznáva:
„ [...] práve tá zaočkovanosť daného regiónu bude spôsobovať potom aj následné hospitalizácie.”

V PRIEBEHU PÁR DNÍ UŽ DRUHÝKRÁT PRIZNAL AKÝ JE PLÁN A ČO SA NA JESEŇ OČAKÁVA!
PODARÍ SA TENTO PLÁN VĎAKA "ADE"?!

Viem, že skeptici budú namietať, že sa "iba" 2x pomýlil a to čo chcel povedať bolo, že doležité bude zaočkovanie, lebo práve (nízka) miera zaočkovania bude mať vplyv na následne hospitalizácie..
Nemyslím si však, že táto interpretácia je interpretáciou správnou.. Ale uvádzam ju tu ako možnosť toho čo počuje priemerný svedok covidový.. Čas ukáže!

Budú už tí "vakcinovaní" občania konečne vnímať svojho "spasiteľa" aj s porozumením⁉️ 🤷🏻‍♂️

Suvis
t.me/JScovid1984/1902
t.me/JScovid1984/1976 ADE
t.me/JScovid1984/2282
t.me/JScovid1984/2347 Heger
t.me/jscovid1984/2403 👈

t.me/JScovid1984/2520

t.me/JScovid1984/2571 top
35sec 10mb video

Premiér SR Heger a jeho dvojité freudovské "proroctvo" !!!

Poučenie:

Přeřeknutí (lapsus) je jev, kdy někdo omylem vyřkne myšlenku nebo jazykový tvar, jimiž se vnitřně zabývá, namísto těch, které chtěl vyjádřit. Přeřeknutí spočívá v myšlenkovém zkratu (při jídle se nejí), který bývá ovlivněn skrytými myšlenkami a asociacemi.

wikipedia.org/wiki/Přeřeknutí

Suvis
t.me/JScovid1984/963 plán
t.me/JScovid1984/1130 BG
t.me/JScovid1984/1273 plán
t.me/JScovid1984/1480 BG
t.me/JScovid1984/1976 ADE
t.me/JScovid1984/2347 Heger1
t.me/JScovid1984/2480 ADE
t.me/JScovid1984/2520 Heger2
t.me/JScovid1984/2212 mRNA
t.me/JScovid1984/2475 Plán
t.me/JScovid1984/2477 JL

Nechtiac Preriekol sa! Heger hovorí, že tam, kde je najviac zaočkovaný…
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and one more user link to this post
Zuz S
Mne to pride jednak take alibi, ked pride na lamanie chleba, tak - aha, ved som hovoril; a potom v tom vidim este taky vysmech, pozrite vy tupci, my vam to hovorime, my sa vam smejeme do ksichtu a skusame, co znesiete a vy znesiete vsetko, masa je spokojna, podriadena, aj ked dostane info v mainstreame... (najprv Matovic po testovani - 3 mil sme zacipovali, potom Sulik o zmene DNA a teraz tento …More
Mne to pride jednak take alibi, ked pride na lamanie chleba, tak - aha, ved som hovoril; a potom v tom vidim este taky vysmech, pozrite vy tupci, my vam to hovorime, my sa vam smejeme do ksichtu a skusame, co znesiete a vy znesiete vsetko, masa je spokojna, podriadena, aj ked dostane info v mainstreame... (najprv Matovic po testovani - 3 mil sme zacipovali, potom Sulik o zmene DNA a teraz tento sasek... ). Vedia velmi dobre, co hovoria.
dyk
A vedľa neho minister školstva plagiátor :)
Jak v kocúrkove.More
A vedľa neho minister školstva plagiátor :)

Jak v kocúrkove.
Roberto 55
Tito poslusny sluhovia satanistov=chazarov sa pretekaju v tom ako sa im viac zapacit a preto vymyslaju stale nove a nove prekazky ako ludom zneprijemnit zivot. Tato scamdemia je uzasny atak na ludsku psychiku a najma labilnejsi jedinci, ale aj ludia velmi stabilny , najma vo viere maju s tymto problemy. Maju perfektne "vedecky" vypracovany system a zaroven odskusany, takze vedia (elity) ako na …More
Tito poslusny sluhovia satanistov=chazarov sa pretekaju v tom ako sa im viac zapacit a preto vymyslaju stale nove a nove prekazky ako ludom zneprijemnit zivot. Tato scamdemia je uzasny atak na ludsku psychiku a najma labilnejsi jedinci, ale aj ludia velmi stabilny , najma vo viere maju s tymto problemy. Maju perfektne "vedecky" vypracovany system a zaroven odskusany, takze vedia (elity) ako na ludi.
Otvoreny sanitarny fasizmus, napr. v Australii sa dnes moze velmi lahko presadit kdekolvek vo svete. Hlavne preto a to je zaroven hlavna pricina vsetkeho zla vo svete, ze ludstvo-absolutna vacsina krestanov odpadla od viery v Jedineho a praveho Boha...
dyk
A je to. Co ešte si uzijeme, aby zaočkovali naozaj fšeckých?
ľubica shares this
45
HEGER: ...... práve tá zaočkovanosť daného regiónu bude spôsobovať potom aj následné hospitalizácie.”
---------------------------------------
POTKAN PRIZNAL PRAVDU!!!!!
ľubica
Hegerovej vláde je iste vhodný aj tento zločinecký prístup, ktorým sa zrejme bude motivovat aj u nás:
AUSTRÁLIE: 2 mrtvé děti poté, co 24 tisíc dětí nahnali na stadion, kde je naočkovali bez přítomnost…
dominikguzman
Tak máme to potvrdené, že to nebol omyl z jeho strany, keď to už takto dva krát povedal do televízie, tak to je na betón. Vyššia zaočkovanosť, výraznejšie šírenie.