Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks12.1K

Cud w Oławie - film dok. (polecam)

m.rekinek
125
8 czerwca 1983 roku Kazimierz Domański z podwrocławskiej Oławy zobaczył na działce Matkę Boską, która powiedziała mu, że nadała temu miejscu moc uzdrawiania. Wieść o objawieniu rozeszła się lotem …More
8 czerwca 1983 roku Kazimierz Domański z podwrocławskiej Oławy zobaczył na działce Matkę Boską, która powiedziała mu, że nadała temu miejscu moc uzdrawiania. Wieść o objawieniu rozeszła się lotem błyskawicy. Na teren ogródków zaczęli przybywać pielgrzymi. W 1986 roku, kiedy tłum na działkach stale ogromniał, Episkopat Polski wydał orzeczenie, że z dochodzeń przeprowadzonych przez właściwe władze kościelne wynika, iż nie ma podstaw do traktowania rzekomych objawień jako zjawisk nadprzyrodzonych. Biskupi jednocześnie zwrócili się do duchowieństwa i wiernych, by zaprzestali gromadzenia się w Oławie. Ludzie jednak zjeżdżali się tam nadal. Przybywało niespodziewanie uzdrowionych i nawróconych, którzy - jak Marian Obodziński - byli tam świadkami cudów, co sprawiło, że uwierzyli w Boga. Pielgrzymi żarliwie modlili się, by na działkach powstała kaplica i o nawrócenie prześladowców świętego miejsca. W 1996 roku w Oławie stało już Sanktuarium Matki Bożej Królowej Wszechświata Bożego Pokoju.

youtu.be/i3MsvUKzD40
ObjawieniaOlawskie.pl likes this.
Z YouTube masoni usunęli PRAWDĘ
ObjawieniaOlawskie.pl and one more user like this.
ObjawieniaOlawskie.pl likes this.
jadwiska likes this.
mistrzo likes this.
Pugnus DEI.
jadwiska and 2 more users like this.
jadwiska likes this.
sr.maria lukaszuk likes this.
pat74 likes this.
Pugnus DEI.
Sam bylem i widzialem Cuda Figurka Matki BOZEJ byla Mokra lzy oraz nie tylko ja czulem Mystyczny Cudny zapach bylem Swiadkiem z Bratem mi in CHRISTO bylo nas 3..... Widzialem znak KRZYZA na Niebie nie tylko to Sw. Pamieci znajoma Starsza Kobieta zostala uzdrowiona z Choroby niewyleczalnej ze az Lekarz sie zdziwil byl w szoku a Biskup ktury go przesladowal na Koniec uznal jest Fota jak Domanski …More
Sam bylem i widzialem Cuda Figurka Matki BOZEJ byla Mokra lzy oraz nie tylko ja czulem Mystyczny Cudny zapach bylem Swiadkiem z Bratem mi in CHRISTO bylo nas 3..... Widzialem znak KRZYZA na Niebie nie tylko to Sw. Pamieci znajoma Starsza Kobieta zostala uzdrowiona z Choroby niewyleczalnej ze az Lekarz sie zdziwil byl w szoku a Biskup ktury go przesladowal na Koniec uznal jest Fota jak Domanski wrecza mu Mszalne Szaty do Sw. Mszy Dowod Zgody.
ObjawieniaOlawskie.pl and one more user like this.
ObjawieniaOlawskie.pl likes this.
jadwiska likes this.
Pugnus DEI.
One more comment from Pugnus DEI.
Pugnus DEI.
Katarzyna Szymon wizjonerka potwierdza za Prawdziwe ona znana i Prawdziwa jak Olawa.
jadwiska likes this.
22Cecylia
Może jednak?
22Cecylia
Pugnus DEI.
Bylem 8. XII. 1997r.
jadwiska likes this.
Pugnus DEI.
Quas Primas JEZUS:.... Do wizjonerki z Belgi Marguerite z Chevremont powiedzial tak.... szatana nie interesuja zadne inne Koscioly jak tylko jeden Najprawdziwszy RZYMSKO KATOLICKI dlatego on Atakuje najbardziej bo to jest MOJ Kosciol JA go Zalozycielem JESTEM w Modzie Novus Ordo ukrywa sie szatan.... Olawa w Tradycji Ojcow wedlug Objawien i Prozby Nieba w Tradycji.
jadwiska likes this.
2 more comments from Pugnus DEI.
Pugnus DEI.
Quas Primas Nie tylko ja Swiadek tylko i wszyscy co byli sam widzialem Cud Eucharistyczny nie tylko to i basta nie interesuje mnie twoje zdanie lub tam kogos tylko to tu .
jadwiska likes this.
Pugnus DEI.
Bylem i jestem Swiadkiem Olawa to Prawda !!!
jadwiska likes this.
jadwiska
Bóg zapłać