lt.news
47

Kardinolas mano, kad homoseksualumas nėra nuodėmė

„Homoseksualūs kunigai turi namus Bažnyčioje“, – Vokietijos vyskupų homoseksualų propagandos svetainei KNA.de (vasario 2 d.) pamalonino Liuksemburgo kardinolas Jeanas-Claude'as Hollerichas, Europos Vyskupų konferencijos pirmininkas.

Niekas nebus atleistas, tvirtino Hollerichas. Jis negalėjo paleisti ir kartu gyvenančių išsiskyrusių: "Jie taptų bedarbiais. Kaip kažkas panašaus gali būti krikščioniška?" Hollerichas yra nesąžiningas: jis negailestingai atleisdavo bet kurį kunigą, suabejojusį „komunija į rankas“.

Jis šaltai atmeta Bažnyčios biblinį mokymą, kuris homoseksualius veiksmus kvalifikuoja kaip nuodėmę: „Manau, kad tai neteisinga“. Priešingai, netikintis Hollerichas „tiki“, kad „čia mes judame į priekį doktrinoje“, o tai – Hollerichas cituoja Pranciškų – „gali lemti doktrinos pasikeitimą“. Arba: „Atėjo laikas iš esmės peržiūrėti doktriną“.

Taigi Hollerichas atvirai skelbia, kad atkrito nuo tikėjimo ir skelbia kitokią doktriną pagal šventojo Pauliaus žodžius: „Jei kas nors ką nors jums skelbia kaip Evangeliją, išskyrus tai, ką jūs gavote, tebūna jis prakeiktas!“ (Gal 1, 9).

Užuot tikėjęs Bažnyčia, Hollerichas „tiki“ neapibrėžtų sociologų magisteriumu: „Manau, kad sociologinis-mokslinis šios doktrinos pagrindas nebėra tiesa“.

Hollerichas neigia, kad Naujajame Testamente yra homoseksualumo [jau nekalbant apie Bibliją kaip visumą]. Anot jo, kalbama „tik“ apie homoseksualius aktus, „kurie iš dalies buvo pagoniško kulto aktai“. Pagoniškos apeigos? Iš dalies?

Žmonijos istorijoje nėra pavyzdžio religijos, kuri būtų išgyvenusi po nuopuolimo į homoseksualizmą.

Paveiksliukas: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, #newsDpeqfuilhz