Ziajok
53.9K
Ziajok
A skąd wiecie że scjentologia jest szatańska, czyżbyście uwierzyli abp Życińskiemu? Nie muszę wam chyba przypominać, co go spotkało za rozgłaszanie takich bzdur?
masada
Ziajok-to "kosmita" 😀
Wiesław
alanowa -wszystko co napisalas to realia! -ale dlaczego wiekszośc pozwolila sobie sprać mózgi?i idą na zatracenie?demokracja (system ,który sobie wymyśliła masoneria ) sprawdził sie ! ponieważ w demokracji głupcy zawsze są w wiekszości !
alanowa
Ton ks. Piotra jest adekwatny do tragicznej sytuacji w której wszyscy znaleźliśmy się .Na naszych oczach nasza ojczyzna popada w niewolę ,przestaje istnieć .Stajemy sie niewolnikami we własnym kraju ,bez poczucia tożsamości ,ze zniewoloną duszą .. Wolicie słuchać beznamiętnych ,spokojnych ,bez grama emocji kazań naszych arcybiskupów ,w trakcie których 99 % wiernych wyłącza się po 2 minutach, to …More
Ton ks. Piotra jest adekwatny do tragicznej sytuacji w której wszyscy znaleźliśmy się .Na naszych oczach nasza ojczyzna popada w niewolę ,przestaje istnieć .Stajemy sie niewolnikami we własnym kraju ,bez poczucia tożsamości ,ze zniewoloną duszą .. Wolicie słuchać beznamiętnych ,spokojnych ,bez grama emocji kazań naszych arcybiskupów ,w trakcie których 99 % wiernych wyłącza się po 2 minutach, to słuchajcie. Mam wrazenie ,ze większość letnich katolików popada w hipnozę demoniczną i jedynie ton ks. Piotra może dotrzeć do ich świadomości .Jeżeli dziecko biegnie do ognia a rodzic beznamiętnym głosem ostrzega ,nie biegnij ...to czy dziecko się zatrzyma???
nukula
dobrze, że ks. Natanek w trakcie kazania nie trzyma ciupagi, bo jak by strzelił - "to ino roz"