Clicks2.4K
pl.news
5

Zdrowie psychiczne? Następny statek głupców Franciszka gotowy do rejsu

Tak zwana Majowa Konferencja Zdrowia w Watykanie zgromadzi 114 przedstawicieli Big Tech, Big Pharma, Big Money, New Age i show-biznesu.

Nic dziwnego, że katolicy nie są zaproszeni. Pierwszego dnia urodzony w Indiach Deepak Chopra (74), naczelna postać New Age, będzie mówił o "antropologii". Chopra głosił w przeszłości, że można osiągnąć "doskonałe zdrowie", czyli stan, w którym "nie ma chorób", "nigdy nie odczuwa się bólu" i "nie można się starzeć ani umrzeć". Wartość netto Chopry: 150 milionów dolarów.

Dwie "rozmowy międzyreligijne" z Żydem, muzułmaninem i mormonem – nie zaplanowano żadnej "katolickiej" – będą dotyczyły "religijnych praktyk żywieniowych" oraz pytania, czy "miłość jest skończona czy nieograniczona".

Trzeciego dnia Jane Goodall (87), największy na świecie ekspert od szympansów (sic!), powie publiczności, co to znaczy "być człowiekiem". We wrześniu 2010 roku na pytanie, czy wierzy w Boga, Goodall odpowiedziała: "Nie mam pojęcia, kim lub czym jest Bóg". Wartość netto: 12 milionów dolarów; dwukrotnie zamężna.

Inni uczestnicy to:

- amerykańska sopranistka Renée Fleming (62), która śpiewała na mszy, w której uczestniczyli Biden i Harris przed ich zaprzysiężeniem na władców USA. Wartość netto: 12 milionów dolarów; dwukrotnie zamężna.

- amerykańska proaborcyjna modelka Cindy Crawford (55), która w 2008 roku poparła Obamę. Wartość netto: 400 mln dolarów; dwukrotnie zamężna.

- Amerykański gitarzysta rockowy Joe Perry (70). Wartość netto: 140 milionów dolarów, dwa razy żonaty.

#newsCghxvdjhfd

annaaurelia
pierwsza mowa Bergolio po wyborze na papieża: początek: Bracia i siostry, dobry wieczór..... a na koniec: Dobranoc i dobrego odpoczynku.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Już antypapież nawet sie nie ukrywa ,że jawnie służy lucyferowi i jego sługom masonom !
Tymoteusz
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.” (Mt 7, 15-16).

Jak ulał o Jorge Bergoglio...
jac505
Franciszek wypływa okrętem papieskim na ocean. Według wizji św. Jana Bosco, tam statek papieski zostanie ostrzelany. Jezus Królem Polski albo zginiemy !