Bos016
Wystarczy, że naród ruszy dupska od komputerów i uda się na prawdziwy, milionowy protest. Jak dupy nikt nie ruszy, to te dupska niedługo będą bolały, ale od szczepionki. I będzie pozamiatane.
olek19801
Polskie dupska zaciążyły. W Niemczech odbywa się więcej protestów. Inne państwa też ruszają do boju a Polaczki siedzą...
Edward7
Duńskie prawo, które dałoby władzom moc przymusowego wstrzyknięcia szczepionki na koronawirusa, zostało porzucone po dziewięciu dniach publicznych protestów.
„Prawo epidemiologiczne” dałoby duńskiemu rządowi uprawnienia do wprowadzenia obowiązkowych środków kwarantanny przeciwko każdemu , ale to część dotycząca szczepionek wywołała największe zamieszanie. ”Duński Urząd ds. Zdrowia mógł …More
Duńskie prawo, które dałoby władzom moc przymusowego wstrzyknięcia szczepionki na koronawirusa, zostało porzucone po dziewięciu dniach publicznych protestów.
„Prawo epidemiologiczne” dałoby duńskiemu rządowi uprawnienia do wprowadzenia obowiązkowych środków kwarantanny przeciwko każdemu , ale to część dotycząca szczepionek wywołała największe zamieszanie. ”Duński Urząd ds. Zdrowia mógł zdefiniować grupy ludzi, które trzeba zaszczepić, osoby, które odmówią, mogą - w niektórych sytuacjach - zostać zmuszone do zatrzymania fizycznego przy pomocy policji”.

Jednak po dziewięciu dniach z rzędu protestów przeciwko nowej ustawie została ona zlikwidowana.

W obliczu zbliżającej się szczepionki na koronawirusa rządy na całym świecie zastanawiają się, jakie środki karne zastosować wobec tych, którzy odmawiają jej przyjęcia.
W zeszłym tygodniu podkreśliliśmy, że zarówno Ticketmaster, jak i linie lotnicze rozważają wprowadzenie zakazu wstępu do obiektów i lotów, jeśli nie mogą udowodnić, że otrzymali szczepionkę.
Tak więc, podczas gdy protesty społeczne mogą uniemożliwić władzom przeprowadzanie przymusowych szczepień, osoby odmawiające szczepienia mogą uznać, że praktycznie niemożliwe jest prowadzenie jakiegokolwiek życia towarzyskiego, korzystania z transportu publicznego, a nawet znalezienia pracy.

https://www.infowars.com/author/11/
Edward7
Antonio Socci: Benedict XVI ostrzega przed nowym totalitaryzmem
"Prawdziwe zagrożenie dla Kościoła, a tym samym dla posługi Piotrowej, nie pochodzi z pewnego rodzaju epizodu, lecz z powszechnej dyktatury pozornie humanistycznych ideologii. Każdy, kto zaprzecza tej dyktaturze, jest wykluczony z podstawowego konsensusu społecznego. Sto lat temu każdy pomyślałby, że mówienie o małżeństwie …More
Antonio Socci: Benedict XVI ostrzega przed nowym totalitaryzmem
"Prawdziwe zagrożenie dla Kościoła, a tym samym dla posługi Piotrowej, nie pochodzi z pewnego rodzaju epizodu, lecz z powszechnej dyktatury pozornie humanistycznych ideologii. Każdy, kto zaprzecza tej dyktaturze, jest wykluczony z podstawowego konsensusu społecznego. Sto lat temu każdy pomyślałby, że mówienie o małżeństwie homoseksualnym jest absurdalne. Dzisiaj ci, którzy się temu sprzeciwiają, są społecznie ekskomunikowani. To samo odnosi się do aborcji i produkcji istot ludzkich w laboratorium. Współczesne społeczeństwo dąży do sformułowania antychrześcijańskiego wyznania: kto mu się przeciwstawi, zostanie ukarany społeczną ekskomuniką. Obawa przed tą duchową mocą Antychrysta jest aż nazbyt naturalna, a naprawdę potrzebne jest, aby modlitwy całych diecezji i całego Kościoła przychodziły na ratunek, aby się jej oprzeć".
więcej - onepeterfive.com/…arns-of-a-new-totalitarianism/
wlowoj
proste jak drut - po stopniowym wprowadzeniu całkowitej blokady i stanu wojennego (godziny policyjne funkcjonuja już w wielu krajach) jedyną przepustka na wolność będzie "dobrowolna" szczepionka