Clicks339
CÓRKA MARYI

Matka Zbawienia: Ujawniłam te okrucieństwa małym dzieciom, Melanii i Maksyminowi, w La Salette

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 2 czerwca 2012 roku, godz. 11.00

Moje dziecko, ważne jest, aby ci wszyscy, którzy kochają Mojego Syna, modlili się w tym czasie o Łaski siły i wytrwałości. Wiedza, która jest wam ujawniana, dzieci, przez te Orędzia, ma wam pomóc się przygotować.

Nigdy nie myślcie, że wy, jako Boża Armia, nie będziecie w stanie przetrzymać tego złego reżimu, który już wkrótce ma się ukazać światu. Zawsze pamiętajcie o mocy Mojego świętego Różańca. Zawsze pamiętajcie, Moc Mojego Ojca jest największą Mocą ze wszystkich. Żadna moc nie jest tak silna, żeby mogła pokonać najchwalebniejszą Moc Boga.

Kiedy jesteś prawdziwym dzieckiem Boga, kiedy przychodzisz do Ojca przez Mojego Syna, będziesz chroniony. Można odczuwać lęk przed nieznanym, ale może on powstać także wtedy, kiedy prawda zostaje ujawniona.

Pozwólcie, aby Łaski, które otrzymujecie poprzez Modlitwy Krucjaty, dały wam pokój umysłu i siłę duszy w marszu dla ratowania dusz. Im więcej dusz, które zostaną nawrócone na miłość Mojego Syna, tym silniejsza będzie wasza Krucjata.

Miłujcie się wzajemnie i łączcie się w modlitwie, aby pomóc ratować dzieci Boże od antychrysta. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby każda dusza była wystarczająco odważna, by odrzucić jego trujące znamię.

Ujawniłam te okrucieństwa małym dzieciom Melanii i Maksyminowi w La Salette tak dawno temu. Czas na spełnienie się tych proroctw jest blisko. Te dzieci dowiedziały się o złych planach i przyjęły to, co im powiedziałam.

Teraz wy, dzieci, musicie przyjąć, że te wydarzenia muszą mieć miejsce. Musicie się mocno modlić, aby osłabić i złagodzić wiele z tego bólu, który będzie musiał być znoszony przez ludzkość.

Bądźcie dzielni, dzieci. Ufajcie Mojemu Synowi i dajcie Mu wolność w prowadzeniu was, tak jak musi, aby dusze mogły zostać uratowane ze szponów bestii.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…nii-i-maksyminowi-w-la-salette
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…min-at-la-salette-so-long-ago/

_________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Orędzia o światowych szczepieniach:

26.11.2010, 03:00 - Globalny plan zmniejszenia populacji świata i obalenia przywódców na świecie

3.03.2011, 23:00 - Aby podróżować, będziecie potrzebowali specjalnej formy identyfikacji i zostaniecie poproszeni o przyjęcie znamienia – znamienia bestii. Uciekajcie, Moje dzieci ...

22.08.2011, 20:10 - Zło jest przedstawiane jako coś, co jest dobre, podczas gdy dobro jest przedstawiane jako zło

1.06.2012, 20:15 - Znamię bestii - 666 - będzie wbudowany, jako ukryty numer, w chipie, do którego przyjęcia będziecie zmuszani

17.06.2012, 20:15 - Wystrzegajcie się takiego nagle zapowiedzianego ogólnoświatowego szczepienia, bo ono was zabije

13.10.2012, 16:10 - Wtedy zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie

09.11.2012, 21:00 - To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej

10.11.2012, 23:45 - Powszechne Szczepienie: Jedna z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, jakie kiedykolwiek widziano od śmierci Żydów pod rządami Hitlera

03.10.2014, 15:10 - Wkrótce doświadczycie powszechnych szczepień, o których mówiłem w 2010 roku

_____________________________________________________________