Clicks791
Edward7
4

„Dyktatura tolerancji”

Kiedy źli są w mniejszości, proszą o wolność w celu czynienia zła. Ale kiedy stają się większością lub manipulują większością, odmawiają dobrym prawa do czynienia dobra.

„Brak wolności dla wrogów wolności”. Jakobin Saint-Just,

W teorii słowa dyktatura i tolerancja są ze sobą sprzeczne. Jednak w praktyce tak nie jest. Jednak papież Benedykt XVI był w stanie potępić, że istnieje dzisiaj prawdziwa „dyktatura relatywizmu” działająca w imię tolerancji i niedyskryminacji. Jeśli tolerancja oznacza, że nie ma prawdy ani błędu, dobra lub zła, i że każdy może myśleć, chcieć i działać tak, jak mu się podoba, to nie ma już absolutnych wartości i obiektywnych ograniczeń, którym może się każdy podporządkować.

W rezultacie większość (lub mniejszość, która uważa się za „oświeconą”) może narzucić całemu społeczeństwu w sposób dyktatorski aberracje sprzeczne z naturalnym porządkiem.
Na przykład, zmuszając lekarzy do przeprowadzania aborcji, rodziców do przyjmowania homoseksualnych opiekunów dla swoich dzieci lub potwierdzając, że państwo może uczyć dzieci takich przedmiotów, jak teoria płci, bez zgody ich rodziców.

Prześladowanie religijne.
Plinio Corrêa de Oliveira całkiem słusznie zauważa w jednym ze swoich dzieł, że gdy złoczyńcy stanowią mniejszość, proszą o wolność na czynienie zła. Ale kiedy stają się większością lub manipulują większością, odmawiają dobrym prawa do czynienia dobra.

Dla nich definicja wolności jest przeciwieństwem tego, co powiedział prezydent-męczennik Ekwadoru Gabriel García Moreno: „Wolność dla wszystkich i dla wszystkiego; z wyjątkiem zła i złych ”.

Obecne motto mogłoby brzmieć: „Wolność dla wszystkich i dla wszystkiego; oprócz dobra i dobrych”. Wydaje się, że podążają za hasłem głoszonym przez jakobińskiego Saint-Justa, którego podczas Rewolucji Francuskiej nazywano „Aniołem Terroru”: „Brak wolności dla wrogów wolności”.
Media odgrywają wielką rolę w faworyzowaniu tej relatywistycznej mentalności To właśnie tą krętą drogą liberalizm prowadzi do totalitaryzmu i prześladowań przeciwników z powodów ideologicznych. A ponieważ każda ideologia ma podłoże religijne, prowadzi to do prześladowań religijnych.

Rola mediów w tej „dyktaturze tolerancji”.
Zgodnie z doktryną katolicką tolerancja jest negatywną licencją na zło. Zło należy normalnie zwalczać, ale czasami trzeba je tolerować, aby uniknąć jeszcze większego zła lub nie dopuścić do zniszczenia większego dobra. Jest to zastosowanie przypowieści o chwastach i pszenicy do życia społecznego. Ale ta dobrze rozumiana tolerancja nie daje żadnych praw słabo tolerowanym. Kiedy obiektywne warunki pozwalają na wykorzenienie tego zła, to zło musi zostać wyeliminowane.
Natomiast relatywistyczna koncepcja tolerancji głosi, że wszystkie doktryny i wszystkie zachowania są równoważne i muszą współistnieć. Co stanowi utopię.
Środki masowego przekazu odgrywają wielką rolę w faworyzowaniu tej relatywistycznej mentalności, przedstawiając jako modele „otwarte” osobowości (na przykład artystów i polityków opowiadających się za liberalizacją narkotyków) i dyskredytując obrońców zasad absolutnych jako „autorytarnych”, lub „obskurantów”.

Określenia takie jak „homofobia” lub „islamofobia” są używane, ale nie wyrażenie ;„chrześcijaństwo(fobia)”, aby scharakteryzować morderstwa i prześladowania chrześcijan.
Angielskie katolickie agencje adopcyjne musiały zamknąć swoje drzwi, ponieważ nie mogły „dyskryminować” par homoseksualnych.
Homofobia to termin wymyślony przez amerykańskiego psychiatrę, aby piętnować tych, którzy sprzeciwiają się homoseksualizmowi, zakładając, że robią to z powodu zaburzeń temperamentu, a nie z zasady. To wygodny sposób na zakneblowanie przeciwników, bez konieczności odpowiadania na ich argumenty.
Widząc sukces tego manewru, przywódcy muzułmańscy ukuli termin „islamofobia”, aby uciszyć na Zachodzie tych, którzy potępiają fałsz koranu, niesprawiedliwości w krajach muzułmańskich lub masową inwazję islamistów na kraje rozwinięte. Media używają i nadużywają tych terminów. Ale jeśli chodzi o potępienie prześladowań chrześcijan w krajach muzułmańskich lub ataków na chrześcijaństwo na Zachodzie, media milczą lub zgadzają się na ataki w imię wolności słowa.

Ustawy sprzyjające „dyktaturze tolerancji”.
W Europie są ustawy, które sprzyjają tej dyktaturze. Na przykład katoliccy farmaceuci są zmuszeni sprzedawać pigułki aborcyjne i środki antykoncepcyjne stosowane rano po aborcji pod pretekstem, że są „lekami”. Ponieważ prawie wszyscy młodzi lekarze powołują się na klauzulę sumienia, aby odmówić wykonania aborcji, feministki chcą narzucić taką praktykę, twierdząc, że aborcja jest leczeniem zdrowotnym. W kwestii homoseksualizmu dzieje się coś podobnego. Angielskie katolickie agencje adopcyjne musiały zamknąć swoje drzwi, ponieważ nie mogły „dyskryminować” par homoseksualnych. Parafie nie mogą już wynajmować swojej parafii na wesela (co było częste, bo po uroczystości łatwiej było urządzić przyjęcie), bo nie mogą dyskryminować homoseksualistów.

Jak skutecznie walczyć z tą „dyktaturą tolerancji”?
Najlepszą metodą jest upublicznianie prześladowań, które mają miejsce w innych krajach i mówienie ludziom, że jeśli nie będzie reakcji, to samo stanie się w naszym kraju.

A przede wszystkim pamiętajcie, że „trzeba być bardziej posłusznym Bogu niż ludziom”, jak powiedział św. Piotr, gdy stanął przed sądem w celu głoszenia Ewangelii.

Lepiej jest zareagować na czas, a potem nie dać się zabić lub, co gorsza, żyć haniebnie jako „obywatel drugiej kategorii”.

Źródło: Wywiad z José Antonio Ureta, Espada Católica przez - espadacatolica.blogspot.com zdj; wikipedia.org
Jan Zbigniew wojan
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez …More
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez ponad 500 lat terroryzował sąsiadów i podróżujących kupców ! Chazaria została zniszczona przez Sławian Wschodnich oraz Persję /obecnie Iran/ około 1250 roku po wielokrotnym upominaniu króla Bulana, by zaprzestali pasożytować na sąsiadach ! Stąd ta ogromna nienawiść do Sławian i Persów !
To właśnie jest zło, które opanowuje Świat !
Jan Zbigniew wojan
Jest dziwne, że tak niewielu stara się walczyć z Bestią, czy niszczyć choćby jej skundlonych pachołków. Większość ludzi zachowuje się jak w jakimś amoku i nawet gdyby kazali im nałożyć na głowę wiadro, bez wahania by to uczynili. Na pewno jest jakiś słaby punkt, w który można uderzyć, z każdej sytuacji jest zawsze jakieś wyjście, a ze złem należy walczyć, a nie nadstawiać policzki. Nawet Pan …More
Jest dziwne, że tak niewielu stara się walczyć z Bestią, czy niszczyć choćby jej skundlonych pachołków. Większość ludzi zachowuje się jak w jakimś amoku i nawet gdyby kazali im nałożyć na głowę wiadro, bez wahania by to uczynili. Na pewno jest jakiś słaby punkt, w który można uderzyć, z każdej sytuacji jest zawsze jakieś wyjście, a ze złem należy walczyć, a nie nadstawiać policzki. Nawet Pan Jezus widząc niegodziwość w świątyni zrobił porządek. Achilles miał stopę, a Dawid także pokonał potężnego Goliata. A co się stało z wielkim Związkiem Sowieckim ? W dużej mierze przyczynili się do jego upadku właśnie Polacy - Słowianie. Dlaczego teraz trzeba ulec i zezwolić na zagładę przyszłych pokoleń ? Św. Jan Paweł II: "Dla chrześcijanina sytuacja nigdy nie jest beznadziejna. Chrześcijanin jest człowiekiem nadziei. To nas wyróżnia", "Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro." Więc na co czekać ? Nie można się poddawać, zniechęcać. Najgorsi są jednak posłuszni pomocnicy liczący na lepsze traktowanie, stanowiska i kasę nie myślący, że także zostaną tylko numerkami w systemie, aż w końcu i ich się pozbędą, bo jak pokazuje historia świadkowie są zbyteczni. To ich właśnie należy zwalczać najpierw ! Zobacz ich “polskie” nazwiska !
"Powstań, Ty, który już straciłeś nadzieję. Powstań, Ty, który cierpisz. Powstań, ponieważ Chrystus objawił Ci swoją miłość i przechowuje dla Ciebie nieoczekiwaną możliwość realizacji." Św. J.P.II
Zastanawia brak sprzeciwu za strony hierarchów Kościoła i nie tylko katolickiego. Na wszystko się zgadzają, jakby te bezprawne działania niszczące Kraj i życie Polaków nie były istotne, zostawiając wszystko w rękach psychopatów. A przecież nawet w poprzednim ustroju księża potrafili powiedzieć "non possumus" ! Teraz milczą i nawet namawiają do szczepień preparatem, który jest w trakcie testów, jak informuje na swej stronie producent - "przypuszczalny czas zakończenia badań to rok 2023" ! Czy któryś z hierarchów ma śmiałość powiedzieć wiernym o co naprawdę chodzi, bo pewnie posiadają taką wiedzę ? Można wątpić, czy się odważą sprzeciwić złu, bo mija rok i cisza ! Bardzo niewielu duchownych ma śmiałość sprzeciwić się temu złu i jawnie wystąpić tak jak ks. prof. Tadeusz Guz, czy ks. prof. Stanisław Koczwara.
Ks.Prof.Tadeusz Guz, na temat Lockdown. Pandemia strachu.
youtube.com/watch?v=ZhsJfoPM6_Y
Ks.Prof.Tadeusz Guz: Skok na majątki Polaków
youtube.com/watch?v=yKJbI--cnNs
Polska-zniknie-w-samych-Polakach-SZw14WUGqjuR4mW6TDkvWfsnY
A oni zgodni z zarządcami Polski:
Ks.Prof.S.Koczwara: "Panie nie zakrywaj swojej twarzy !"
youtube.com/watch?v=4nyEfEcuNzY
Ks.Prof.Stanisław Koczwara: Uczenie przez komputer - trwałe okaleczenie umysłu
youtube.com/watch?v=W1olgTfw048
"...Dzikim hordom pozwala się bezkarnie hasać po ulicach za zgodą rządzicieli..."
Ks.Prof.S.Koczwara: Niewolnictwo własnych żądz
youtube.com/watch?v=E8OdycPpe2E
A oto jak wypowiadają się duchowni ulegli władzy, chroniący siebie samych:
Ministrowie Prawa i Sprawiedliwości jak Ewangeliści
youtube.com/watch?v=hRPmfOJ4nU4
Krótka historia o ewangeliście Mateuszu Morawieckim i ewangeliście Łukaszu Szumowskim
youtube.com/watch?v=_4QkTwSsBro
Należy także przywołać jako wzór pastora Artura Pawłowskiego z Calgary, który wyrzucił służby nachodzące Jego Kościół !
Od roku 2011 wprowadza się tzw. “Nową Ewangelizację” i coraz częściej na kazaniach i naukach podawane są przykłady pierwszych chrześcijan, którzy nie walczyli z Rzymianami tylko odnosili się do nich z miłością - nadstawianie policzków. Można ostatnio zauważyć jakże dziwne wypowiedzi dotyczące śmierci. Próbuje się przedstawiać śmierć jako coś zupełnie normalnego. Otóż mówią mniej więcej w ty sensie, że śmierć jest tylko zwykłym przejściem do innego wymiaru, czego nie należy się bać, bo to nawet nie boli. Przecież to brzmi tak: nie bójcie się śmierci, śmierć nie istnieje, dajcie się spokojnie wymordować, a tu przyjdą inni i znowu będzie dobrze. Tylko dla kogo ? Bo właśnie tacy i im podobni chcą żyć jak najdłużej i mieć jak najwięcej. Płacą miliony za przeszczepy i nawet wymyślili ustawę o pobieraniu organów bez zgody umierającego dawcy, który cierpi, gdyż organy pobierane są tylko od osób żyjących, a śmierć mózgu to fikcja wymyślona na potrzeby transplantologów i dla zysku o czym coraz odważniej mówią nawet lekarze. Czy te wszystkie działania są przypadkowe ? Jakoś dziwnie zbieżne z programem NWO - Agenda 2030 ! Czy te wszystkie działania nie nasuwają na myśl jakiegoś sojuszu - paktu dążącego do tego samego celu - do całkowitego zniewolenia ludzkości ? Jaka dziwna zbieżność i zgoda ! 20.03.21r. Podano, że w Watykanie po 2 miesiącach szczepień nie ma ani jednego przypadku korona wirusa i nikt nie zmarł, wirus w obawie przed szczepionką wyfrunął - nawet takie kłamstwa są rozpowszechniane i to gdzie !
ONI już się nie kryją z tym, że po prostu chcą nas zlikwidować ! Stanowimy dla nich największe zagrożenie - my Polacy, Sławianie - jesteśmy zbyt mądrzy i ludzcy w przeciwieństwie do ograniczonych umysłów czarnogłowych !!!
„Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa” Mahatma Gandhi
A największy przekręt to tzw. Statut Kaliski ! Kłamstwo wyjaśnił Romuald Jan Hube (ur. 7 lutego 1803 w Warszawie, zm. 9 lipca 1890 w Warszawie), polski historyk i prawnik, członek Rady Stanu Królestwa Kongresowego członek Towarzystwa Historycznego we Lwowie.
Jak Romuald Hube żydowskie fałszerstwa wykrył...
szkolanawigatorow.pl/jak-romuald-hube-zydowskie-faszerstwa-wykry
O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
wolna-polska.pl/wiadomosci/tag/statut-kaliski
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Edward7
Hasło z rewolucji Francuskiej ; "brak wolności ,dla wrogów wolności" , staje się hasłem rządów ; "brak wolności dla tych którzy odmawiają "szczepień""( doświadczalnej terapii genetycznej). Paszporty szczepionkowe mają za cel ograniczyć wolność , tym którzy się im sprzeciwiają . Rządy w duchu rewolucji w imię "wolności" chcą "gilotynować" , przeciwników ich pojętej "wolności" która jest …More
Hasło z rewolucji Francuskiej ; "brak wolności ,dla wrogów wolności" , staje się hasłem rządów ; "brak wolności dla tych którzy odmawiają "szczepień""( doświadczalnej terapii genetycznej). Paszporty szczepionkowe mają za cel ograniczyć wolność , tym którzy się im sprzeciwiają . Rządy w duchu rewolucji w imię "wolności" chcą "gilotynować" , przeciwników ich pojętej "wolności" która jest całkowitym zniewoleniem .