Clicks2K

Čo/kto je rádio SLOBODNY VYSIELAČ?

ivik310
72
V poslednej dobe hlavne mladí ľudia doslova "hltajú" konšpirácie. Bez kritického zmýšľania v poslednej dobe šíria rôzne informácie, ktoré odhaľujú, čo sa deje AKOŽE V SKUTOČNOSTI "za oponou". Mnohé …More
V poslednej dobe hlavne mladí ľudia doslova "hltajú" konšpirácie. Bez kritického zmýšľania v poslednej dobe šíria rôzne informácie, ktoré odhaľujú, čo sa deje AKOŽE V SKUTOČNOSTI "za oponou". Mnohé fakty sú založené na tvrdeniach "jedna babka povedala druhej babke" a práve pre príťažlivosť a záujem lákajú mnohých ľudí. Aj mňa zlákali, pokým som si neuvedomila, kto za týmito konšpiráciami stojí a aký je jeho cieľ. Neviem síce, ale uvedomila som si, že síce tieto videá "bojujú" proti slobodomurástvu, ale sami vykrikujú ich heslá a ich učenie. Keď sa bližšie pozerám na blogy, zisťujem, že je to jasné učenie New Age. Takže slobodomurári "bojujú" sami proti sebe a vďaka konšpiráciám si pridávajú takú hodnotu a silu, akú ani v skutočnosti nemajú, ale chcú, aby tomu ľudia verili. Lebo kto šíri strach a silu, ten získava moc. Že slobodomurástvo je proti kresťanstvu už od nepamäti je známy fakt. A slobodnému vysielaču sa tieto informácie proti kresťanstvu a rôzne neoverené bludy a domienky darí šikovne šíriť spolu s ďalšími na 100% hodnovernými(?) informáciami o ktorých sa nehovorí.. ale títo ľudia ich záhadne súkajú z rukáva jednu za druhou.....a tak sa z laikov stávajú technickí inžinieri, doktoranti z biológie a chémie, len stačí trošku hypotéz a predstavivosti. O čom je v skutočnosti slobodný vysielač : 1meditaciawzsk.slobodnyvysielac.sk/…/b169

Kostoly samé o sebe nie sú tak nebezpečné, samotné omše nie sú ničím lákavým ani atraktívnym.
Avšak najväčšie nebezpečenstvo kresťanstva predstavujú kresťanské spoločenstvá.
Prakticky v každom meste na Slovensku nájdete aspoň jedno kresťanské spoločenstvo, vo väčších krajských mestách je ich viac. Môže ísť ako o katolícke, tak aj protestantské spoločenstvá.
Cieľom kresťanských spoločenstiev je:
-vzájomné stretávanie sa veriacich v spoločenstve
-spoločná diskusia, vzájomné povzbudzovanie sa v kresťanskej viere
-spoločné modlitby kombinované s hudbou: ide o tzv. chvály
-účinné rozširovanie a propagácia kresťanskej viery
Kresťanské spoločenstvá sa snažia prezentovať svoju vieru v akejsi príťažlivejšej a lákavejšej podobe. Preto sú veľmi nebezpečné a vedia pritiahnuť k sebe veľa ľudí.
Čo už ale akútne nebezpečné, že tieto spoločenstvá chytajú do svojich pascí veľké množstvo mládeže. S veľkou bolesťou sa dívam na to, že kresťanským spoločenstvám sa v tom naozaj darí vo vymývaní mozgu.
Tiež majú veľký úspech aj tzv. univerzitné pastoračné centrá, hovorovo nazývané úpecečká. Sú to budovy, priestory oficiálne odobrené univerzitou, kde sa Katolíckej cirkvi podarí prilákať mnoho vysokoškolských študentov. V priestoroch sa slúžia omše alebo konajú tzv. chvály, alebo iné programy na evanjelizáciu a vymývanie mozgov kresťanstvom.
To, ak chodia do kresťanských spoločenstiev nejakí starší ľudia by mi tak nevadilo, ale to že tieto spoločenstvá vymývajú mozgy mladým nevinným ľuďom, ktorý majú ešte život pred sebou a od nich sa bude odvíjať budúcnosť spoločnosti, tak to mi vadí teda veľmi. Veľmi som z toho smutný. A v prevažnej väčšine sa kresťanské spoločenstvá sústredia práve na mladých ľudí.
Mladí sa potrebujú oprieť o pravé duchovno. A keď nevidia žiadnu inú možnosť, jedinou alternatívou sú kresťanské spoločenstvá, ľahko v nich mladí uviaznu a príjmu otrocké démonické kresťanské náboženstvo založené na rafinovanom klamstve.
Preto je potrebné, aby vznikli spoločenstvá pravého duchovna a pravdy, aby sme tak ukradli iniciatívu cirkvám. Takéto spoločenstvo je ale vec budúcnosti.
Čo sa ale dá urobiť už v súčastnosti je konanie meditácie podľa tejto knihy. Na budovanie pravého duchovna nepotrebujeme cirkev ani kostol, Božie kráľovstvo je v nás, v našom vnútri, nie ho hľadať vonku. - Učenie New Age !!!!

Infiltrácia do kresťanských spoločenstiev – záchrana duší
Nie je dobré byť pasívny, ale robiť aj niečo aktívne. Je treba vedieť aj kráčať proti prúdu. Treba konať aktívne dobro. Preto drahí čitatelia tejto stránky/knihy infiltrujte kresťanské spoločenstvá, navštevujte ich, chvíľu sa pretvarujte, že ste kresťan, získajte čo najviac mailových/Facebookových kontaktov a potom im spropagujte túto stránku. Alebo môžete využiť inú možnosť: zámerne navštívte kresťanské spoločenstvo len preto, aby ste sa mohli kresťanov odhovoriť od ich viery a oslobodiť od pút temnoty. Ak máte dar múdrosti a rečníctva, pôjde Vám to úspešne. Použite argumenty z tejto stránky.
Kresťania v spoločenstve sa k Vám budú pravdepodobne správať veľmi milo a budú zhovorčiví, s cieľom chytiť do pasce novú ovečku.
-čiže infiltrácia na slobodomurársky spôsob, tak ako to robili desiatky rokov, hrať sa na kresťanov a narobiť popri tom kopu zla. Takže pozrime sa na to kriticky, kto vlastne komu naletel
ľubica
+Joseph+
to se dá aplikovat i na tvou společnost
mariapro.cz/stejny-zlo-duch…
Anton Selecký
Kedy bol vlk úspešný? Nuž vtedy, keď sa zahral na mamku kozu a začal spievať "kozliatočká otvárajte, mamička prišla, mliečka vám doniesla". A milé kozliatočká mu otvorili. Nuž a to je aj náš milý "slobodný vysielač". A kozliatočká potom uvidia, kto je za tým milým "mamkiným spevom."
amarillo
Neprehliadnite!
rozhlas
utorok 13.V.2014 o 1200 Slobodný vysielač,
nedeľa 8.VI.2014 o 1900 Slobodný vysielač,
štvrtok 12.VI.2014 o 2100 Slobodný vysielač

Viac tu: www.slobodavockovani.sk
annamari77
ivik,nerozumiem Tvojmu komentaru....
Filofej
Slobodny vysielac som po kratkom precitani ich tem zaradil medzi blabolisticky web.Ich snaha infiltrovat sa do aktivnych malych spolocenstiev ma malu sancu.Kto v nejskom zabehnutom katolickom spolocenstve funguje a je tam pritomny skuseny knaz,tsk vie ake je tazke tam hrat divadlo.
Peter(skala) likes this.
Peter(skala)


Veľmi výstižné, Ivka

Slobodný vysielač je asi taký slobodný ako slobodomurári alebo nastrčení "vojaci", ktorí vytvárajú nepokoje až občianske vojny v štátoch.