tr.news
48

Schneider: İblisler Daha Önce Hiç Bu Kadar Aktif Olmamıştı

Piskopos Athanasius Schneider, meleklerle ilgili olarak yayınladığı bir videoda, "şu anda şeytani güçler o kadar arttı ki, kendimizi büyüklüğü daha önce gördüğümüz her şeyi aşan manevi bir savaşın …More
Piskopos Athanasius Schneider, meleklerle ilgili olarak yayınladığı bir videoda, "şu anda şeytani güçler o kadar arttı ki, kendimizi büyüklüğü daha önce gördüğümüz her şeyi aşan manevi bir savaşın içinde buluyoruz" dedi.
Video Almanca, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca ve Fransızca olarak yayınlandı.
Schneider, bu mücadeledeki savaş hatlarının gerçek ve yalan, doğacılık ile doğaüstücülük arasında olduğunu açıklıyor. Doktrinde, ahlakta ve litürjide muazzam bir kafa karışıklığı olduğunun altını çiziyor, böylece iyi insanlar bile doğum kontrolü, boşanma veya zina ile ilgili ahlaki ilkeler gibi temel gerçeklerden şüphe etmeye başlıyor.
Gerçeğin müstehcen formülasyonlarla gizlendiğini belirten Schneider "merhametin önceliği", "Kutsal Ruh'un sürprizleri", "paradigma değişikliği", "bireysel vicdan", "pastoral eşlik" veya "ayırt etme süreci" gibi ifadelerden bahsediyor. İlginç bir şekilde, bu formülasyonların hepsi Francis tarafından da kullanılıyor.
Schneider, Kutsal Meleklere …More