Clicks6
lv.news

Borisam Džonsonam tika jautāts, vai viņš praktizē katoļticību

G7 šova laikā Lielbritānijas premjerministram Borisam Džonsonam Itv.com redaktors Roberts Pestons jautāja, vai viņš ir ebrejs, vai viņš “tagad praktizē Romas katoļu ”, kad viņš apprecējās katoļu baznīcā.

Ja viņš būtu, Džonsonam pagājušajā svētdienā būtu bijis pievienoties Džo Baidenam. Bet viņš atbildēja: "Es neapspriežos ar šiem dziļajiem jautājumiem. Noteikti ne ar tevi. ” Pestons komentēja, ka Džonsons “apzinās, ka - labā vai sliktākajā stāvoklī (ilgu laiku sliktāk) - tas ir bijis aktuāls jautājums galvenajiem un premjerministriem kopš Henrija Villla”.

Tālāk Pestons jautāja Džonsonam, vai viņš tic Dievam. Džonsons atbildēja, pārfrāzējot Psalmu 13/52: “Dumjš cilvēks savā sirdī ir teicis, ka viņš netic Dievam. Es to atstāšu. ” Džonsons ir pazīstams ar to, ka bieži citē Bībeli.

Džonsona māte Šarlote Foseta neskaidru iemeslu dēļ ir / bija katoliete un lika viņas dēlam kristīt katoļu. Viņa krustmāte ir lēdija Reičela Billingtone, lorda Longforda (+2001) meita, atgriezusies un pārliecināta katoliete.

#newsSakywtzhru