Clicks907
csk.news
2

Pokrytectví: Němečtí Biskupové Vyžadují “Změny” Které Už Dávno Zavedli

Předsedající Limburgský biskup Georg Bätzing údajně "chápe" že Kongregace pro Nauku Víry odmítá "požehnání" hříšných homosexuálních svazků.

Ale podle něj to nepomůže "ničemu," uvedl Bätzing pro Rnd.de (16. dubna), protože již dlouho existuje "pastorační vývoj" který vede dále [do propasti]. Pro něj, tohle znamená, že "změna je na spadnutí".

Homosexuální "požehnání" která jsou uměle zdůrazněna Bätzingem, jsou problémem pískoviště, které vynalezli novináři v zemi, kde se počet Katolických sňatků propadá (2020: 9%), s lvím podílem "Katolíků", kteří se už vůbec neožení.

Proti realitě, Bätzing naznačuje, že [hříšné] homosexuální svazky touží po "požehnání" Církve. Předstírá, že tato "otázka" již "nelze" být zodpovězena s pouhým ano nebo ne, i když, to je přesně to, co dělá.

Místo toho vyčítá Kongregaci pro Nauku Víry odmítnutí homosexuálních "žehnání" v souladu se Svatým Písmem a zdravým rozumem.

Bätzing, na druhou stranu věří, že "my" budeme muset posoudit homosexuální svazky a konkubináty "rozdílně". Kdo je "my"? "Rozdílně" než koho?

Obrázok: Georg Bätzing, #newsWeoslraeii
Roberto 55
Nemci su uz davno v schizme a je to iba nova forma protestantizmu.