lt.news
135

Viešas nusidėjėlis: Homoseksualus prievartautojas sugėdina Vatikaną

Monsinjoras Tony Anatrella, 80 metų psichoterapeutas („Bažnyčios daktaras“) – nuo 2001 m. apkaltintas kelių vyrų, dažniausiai homoseksualų, panaudojęs jiems „kūno terapija“ priverčiant nusirengti ir masturbuoti –, dalyvavo vasario 17-19 dienomis Vatikano konferencijoje apie kunigystę.

2018 metais Paryžiaus arkivyskupas Aupetit pripažino Anatrelą kaltu, nušalino jį nuo pareigų ir uždraudė kalbėti viešai. Konferencijoje jis užsiregistravo kaip „Mons. Tony Anatrella“.

La-Croix.com žino, kad Anatrella ketvirtadienį pietavo Pranciškaus Santa Martoje. Svečių namai – viena iš vietų, kur simpoziumo dalyviai gali pavalgyti.

Registracija į renginį buvo atvira visiems dvasininkams, o registraciją atliko Italijos įmonė. Anatrella užsiregistravo savo iniciatyva. Kardinolas Ouellet, kurio kongregacija organizuoja renginį, protestavo, kad nežinojo apie Anatrellos buvimą.

Tačiau Ouellet yra pratarmė vienai iš Anatrellos knygų, pakvietė jį į Šeimos sinodą 2014 m. ir pasamdė 2015 m. naujai paskirtų vyskupų seminarijos pranešėju.

Paveiksliukas: Tony Anatrella, #newsEeuvxbbrww